Biroja darbinieki

Aija Daudze

Tālo ceļojumu un individuālo ceļojumu konsultante

“Balt-Go” tālo ceļojumu un individuālo ceļojumu konsultante Aija Daudze tūrisma nozarē strādā jau kopš 2007. gada: “Esmu strādājusi vairākās tūrisma aģentūrās, uzkrājot zināšanas un pieredzi, kas noder ikdienas darbā. Arī pati daudz ceļoju, lai cilvēkiem varētu ieteikt un piedāvāt vislabāko. Man ceļošana nozīmē daudz. Tas ir darbs, hobijs, dzīves veids un atpūta. Visa dzīve man ir ceļojums!

   Tiem, kuri izsapņojuši eksotisku ceļojumu, piemēram, uz Taizemi, Indonēziju, Maurīcijas, Maldivu salām, Vjetnamu, Dominikānu, Indiju, Kubu un, protams, jebkuru citu valsti, palīdzu izveidot individuālu ceļojuma plānu. 

Anete Kalniņa

ceļojumu konsultantei Baltijas ekskursijām

„Balt-Go“ ceļojumu konsultantei Baltijas ekskursijām Anetei Kalniņai ceļošana ir sapņu īstenošana: “Ceļojums ir fantastiskas emocijas, piedzīvojums un arī sevis izzināšana, kā arī mīļš laiks ar tuviem cilvēkiem. Man ceļojums ir arī atslodze no ikdienas. Ceļošana dod pozitīvu emociju lādiņu un spēku kalt jaunus plānus.

Man ceļojums sākas ar ideju, fantāzijas lidojumu, cerībām par to, ko redzēšu un piedzīvošu. Tad savas fantāzijas veidoju tādā kā ideju zirneklītī – izveidoju maršruta plānu, un soli pa solim tuvojos sapņa īstenošanai. Iegādājos lidojuma biļetes, rezervēju viesnīcas. Ārpus darba man gribas pašai būt noteicējai par savu ceļojumu un laiku, kas tam veltīts, tādēļ ceļoju kopā ar savu otru pusīti, draugiem, nevis grupās.