Biroja darbinieki

„Balt-Go“ ceļojumu konsultantei Baltijas ekskursijām Anetei Kalniņai ceļošana ir sapņu īstenošana: “Ceļojums ir fantastiskas emocijas, piedzīvojums un arī sevis izzināšana, kā arī mīļš laiks ar tuviem cilvēkiem. Man ceļojums ir arī atslodze no ikdienas. Ceļošana dod pozitīvu emociju lādiņu un spēku kalt jaunus plānus.

Man ceļojums sākas ar ideju, fantāzijas lidojumu, cerībām par to, ko redzēšu un piedzīvošu. Tad savas fantāzijas veidoju tādā kā ideju zirneklītī – izveidoju maršruta plānu, un soli pa solim tuvojos sapņa īstenošanai. Iegādājos lidojuma biļetes, rezervēju viesnīcas. Ārpus darba man gribas pašai būt noteicējai par savu ceļojumu un laiku, kas tam veltīts, tādēļ ceļoju kopā ar savu otru pusīti, draugiem, nevis grupās.

Visbiežāk ceļoju novembrī. Tad ir beigusies karstā sezona tūrisma jomā, kā arī manam draugam – lauksaimniecībā. Ir jauki pirms gaišā Ziemassvētku laika, no skapja izvilkt vasaras kleitas un izbaudīt patīkamu atpūtu saulainā klimatā, košu dabu un siltu jūru.”

„BALT-GO“ tālo ceļojumu konsultante Santa Silova jau pamatskolas laikā zinājusi, ka vēlas savu dzīvi saistīt ar ceļošanu. Tādēļ pēc pamatskolas absolvēšanas iestājusies Smiltenes tehnikumā, lai studētu lauku tūrismu, bet pēc tam zināšanas padziļinājusi Vidzemes augstskolā. Santa stāsta: „Man ceļošana ir iespēja un veids, kā „izrauties“ no ikdienas rutīnas. Darbs tik ļoti ir saitīts ar ceļojumiem, vilinošiem piedāvājumiem, bet ceļojums ir iespēja to visu personīgi piedzīvot un izbaudīt.

Lai būtu labāka izpratne un plašāks redzesloks par to, ko piedāvājam, dodos arī grupu ceļojumos. Grupu braucieni ir laba pieredze, jo iespējams redzēt un iepazīt tādas vietas, ko individuāli nevar. Tomēr man patīk līdzsvars – gan došanās ceļojumos ar grupu, gan individuālie ceļojumi, kuros varu pati noteikt savu laika grafiku un galamērķus. Mani visvairāk saista ceļojumi, kuros varu baudīt dabu, kalnu ainavas, upes. Šobrīd vistuvākie man ir ceļojumi uz Maroku Āfrikā, kā arī ASV.“