Biroja darbinieki

Ingrīda Feldmane

“Balt-Go” Valmieras biroja vadītāja

“Balt-Go” Valmieras biroja vadītāja Ingrīda Feldmane, pirms kļuvusi par “Balt-Go” darbinieci, bijusi un aizvien ir šīs kompānijas ceļotāja: “Noteikti daudzi reiz ir lūkojušies zvaigznēs un sapņojuši par to, kāds skaistums slēpjas citās galaktiktās. Tomēr nav jādodas tik tālu! Mūsu Zeme ir burvīga un šeit ir tik liela dažādība! Var baudīt eksotiskus ceļojumus, bet arī tepat tuvumā – mūsu Latvijā un kaimiņvalstīs – ir daudz neizzināta, skaista un aizraujoša!

2008. gadā man ieteica doties ekskursijā ar “Balt-Go”. Tolaik uzņēmums bija savos pirmsākumos, un Līga Pommere bija ne tikai vadītāja, bet arī vienīgā gide. Man ļoti patika un ceļošana palēnām mani “pārņēma”. Tā jau 11 gadus dodos ekskursijās tikai un vienīgi ar šo kompāniju. Ekskursijas ir dažādas, piemērotas jebkurai gaumei. Gidi – daudzpusīgi un zinoši. Turklāt ir ērti, ka ceļošanu iespējams sākt un arī mājās atgriezties Valmierā, kā arī citās vietās Vidzemē.

Pirms pāris gadiem sāku strādāt “Balt-Go” un esmu sastopama Valmieras birojā. Ir skaisti strādāt nozarē, kas ir tik interesanta, koša un kurā var gūt tik daudz zināšanu un iespaidu!”

Anete Kalniņa

ceļojumu konsultantei Baltijas ekskursijām

„Balt-Go“ ceļojumu konsultantei Baltijas ekskursijām Anetei Kalniņai ceļošana ir sapņu īstenošana: “Ceļojums ir fantastiskas emocijas, piedzīvojums un arī sevis izzināšana, kā arī mīļš laiks ar tuviem cilvēkiem. Man ceļojums ir arī atslodze no ikdienas. Ceļošana dod pozitīvu emociju lādiņu un spēku kalt jaunus plānus.

Man ceļojums sākas ar ideju, fantāzijas lidojumu, cerībām par to, ko redzēšu un piedzīvošu. Tad savas fantāzijas veidoju tādā kā ideju zirneklītī – izveidoju maršruta plānu, un soli pa solim tuvojos sapņa īstenošanai. Iegādājos lidojuma biļetes, rezervēju viesnīcas. Ārpus darba man gribas pašai būt noteicējai par savu ceļojumu un laiku, kas tam veltīts, tādēļ ceļoju kopā ar savu otru pusīti, draugiem, nevis grupās.

Visbiežāk ceļoju novembrī. Tad ir beigusies karstā sezona tūrisma jomā, kā arī manam draugam – lauksaimniecībā. Ir jauki pirms gaišā Ziemassvētku laika, no skapja izvilkt vasaras kleitas un izbaudīt patīkamu atpūtu saulainā klimatā, košu dabu un siltu jūru.”

Santa Silova

tālo ceļojumu konsultante

„BALT-GO“ tālo ceļojumu konsultante Santa Silova jau pamatskolas laikā zinājusi, ka vēlas savu dzīvi saistīt ar ceļošanu. Tādēļ pēc pamatskolas absolvēšanas iestājusies Smiltenes tehnikumā, lai studētu lauku tūrismu, bet pēc tam zināšanas padziļinājusi Vidzemes augstskolā. Santa stāsta: „Man ceļošana ir iespēja un veids, kā „izrauties“ no ikdienas rutīnas. Darbs tik ļoti ir saitīts ar ceļojumiem, vilinošiem piedāvājumiem, bet ceļojums ir iespēja to visu personīgi piedzīvot un izbaudīt.

Lai būtu labāka izpratne un plašāks redzesloks par to, ko piedāvājam, dodos arī grupu ceļojumos. Grupu braucieni ir laba pieredze, jo iespējams redzēt un iepazīt tādas vietas, ko individuāli nevar. Tomēr man patīk līdzsvars – gan došanās ceļojumos ar grupu, gan individuālie ceļojumi, kuros varu pati noteikt savu laika grafiku un galamērķus. Mani visvairāk saista ceļojumi, kuros varu baudīt dabu, kalnu ainavas, upes. Šobrīd vistuvākie man ir ceļojumi uz Maroku Āfrikā, kā arī ASV.“