“Balt-Go” tālo ceļojumu un individuālo ceļojumu konsultante Aija Daudze tūrisma nozarē strādā jau kopš 2007. gada: “Esmu strādājusi vairākās tūrisma aģentūrās, uzkrājot zināšanas un pieredzi, kas noder ikdienas darbā. Arī pati daudz ceļoju, lai cilvēkiem varētu ieteikt un piedāvāt vislabāko. Man ceļošana nozīmē daudz. Tas ir darbs, hobijs, dzīves veids un atpūta. Visa dzīve man ir ceļojums!

   Tiem, kuri izsapņojuši eksotisku ceļojumu, piemēram, uz Taizemi, Indonēziju, Maurīcijas, Maldivu salām, Vjetnamu, Dominikānu, Indiju, Kubu un, protams, jebkuru citu valsti, palīdzu izveidot individuālu ceļojuma plānu. 

Tāpat palīdzu atrast piemērotākos čarterlidojumus, piemēram, uz Turciju, Tunisiju, Grieķiju, Melnkalni, Bulgāriju un citām valstīm, sadarbībā ar Novatours, Teztours, Alida tours. Gadu gaitā esmu atradusi un izveidojusi sadarbību ar tūrisma nozares partneriem dažādās eksotiskajās valstīs, ar kuriem kopā nodrošinām ekskursijas, transfērus un visu citu, kas ceļotājiem interesē un kas ir nepieciešams. Apmēram divas reizes gadā organizēju arī grupu ekskursijas uz kādu eksotisku galamērķi.

   Man pašai sirdij vistuvākās ir Āzijas valstis – Taizeme, Malaizija, Singapūra, Vjetnama. Tie ir ļoti interesanti galamērķi, ar atšķirīgu kultūru, skaistu dabu un, kas arī būtiski – tur ir lēti. 

   Ceļot noteikti ir vērts! Tā ir iespēja paplašināt redzesloku, kā arī paraudzīties uz dzīvi Latvijā un ikdienā no pavisam cita skatu punkta. Turklāt – ceļošana ir lielisks veids, kā atpūsties gan fiziski, gan garīgi, turklāt – tieši tā, kā katrs vēlas. “Balt-Go” piedāvā ļoti dažādus ceļojumus un tas ir liels ieguvums. Ir aktīvie ceļojumi, ir ceļojumi ar plašu apskates objektu iepazīšanu, bet ir arī piedāvājumi pavisam mierīgai atpūtai, piemēram, jūras krastā. Katrs var izvēlēties to, kas tuvāks sirdij. Man personīgi patīk laiska atpūta, bez saspringta grafika. Tā, lai ir gana daudz laika pagulēt jūras krastā, saulē, palasīt grāmatu, papeldēties un izbaudīt SPA.”