Vienas dienas ceļojumi

Vienas dienas ceļojumi

Lejupielādēt sarakstu PDF failā
Datums Ceļojuma nosaukums Apraksts Cena EUR
(bez ieejas biļetēm)
Brīvo vietu skaits
07.10.2023 Hercoga Jēkaba gadatirgus Kuldīgā. Abavas senlejas rudens panorāma.

Rudens ir skaists gadalaiks, un Abavas senleja, iespējams, ir skaistākā vieta tā baudīšanai. Mūsu ceļi vedīs uz Kuldīgu, kur pagastu ļaudis cels laukā no apcirkņiem, pagrabiem, lādēm, mucām un toveriem to labāko, kas pašu rokām audzēts, raudzēts, darināts un brūvēts.

Vairāk par ceļojumu

39.00 EUR
bērniem: 35.00 EUR
0
07.10.2023 CILVĒKA NEBEIDZAMAIS RADOŠUMS - Kaņiera ezera dabas takas un Durbes pils.

Par zelta rudeni un gājputnu migrāciju priecāsimies pie Kaņiera ezera. Trīs ļoti atšķirīgas dabas takas – viena no kadiķu audzēm caur meldru mežu pa pontona tiltiņu, otra pa teiksmainu mežu līdz Kaņiera pilskalnam ar skatu torni, trešā uz mistisko Raganu purvu, kur odīs pēc sēra, bet jutīsimies kā bonsai dārzā, ko šoreiz veidojusi daba. Pecpusdienā ekskursija Durbes pilī, kur apskatīsim baltvācu 19.gs. beigu un 20.gs. sākuma interjerus un mainīgās izstādes....

Vairāk par ceļojumu

38.00 EUR
bērniem: 35.00 EUR
0
14.10.2023 Muižu apceļotājiem! Zemgales muižu jaunumi

Iepazīt Zemgali sāksim ar jaunā tūrisma objekta – “Muižas istabu” – apskati un pēc senas receptes cepto bada kūku. Īstu pārsteigumu ir sagādājusi Lielvircavas muiža – te apmeklētājiem ir pieejams 19. gs. muižas autentisks interjers! Baudīsim arī Zemgales lauku ainavu un ceļa krodziņa viesmīlību. Savukārt Elejas muižas parks iepriecina ar jauno izstāžu namu. Krāj mirkļus, nevis lietas!

Vairāk par ceļojumu

39.00 EUR
bērniem: 34.00 EUR
0
25.10.2023 Relaksācijas piedzīvojums ūdens un pirts centrā "Medical SPA"

Dosimies atpūsties, lai atbrīvotos no ikdienas rutīnas un nedaudz uzlādētos. Iepirkšanās Pērnavā. Izbaudīsim atpūtu ūdens un pirts centrā “Estonia- Medical SPA”. Ceļojums bez grupas vadītāja.

Vairāk par ceļojumu

29.00 EUR
bērniem: 29.00 EUR
>10
28.10.2023 Lindoras gadatirgus

Tirgi mēdz būt dažādi - ne tikai pēc vietu nosaukumiem un tematikas, arī pavisam neparasti, bet ir kāds tirgus, kas katru gadu notiek tieši 28. oktobrī, neskatoties uz nedēļas dienu. Šogad tā ir sestdiena un tāpēc daudziem būs vēl lielāka iespēja apmeklēt šo lielo pasākumu. Pēc iepirkšanās tirgū mūsu ceļš vedīs uz Reuges skatu torni, lai no 30 m augstuma palūkotos uz apkārtni. Kopīgas un gardas pusdienas Apes Kalnarušķos un...

Vairāk par ceļojumu

38.00 EUR
bērniem: 33.00 EUR
>10
28.10.2023 Dosimies lasīt brīnumpērles tuvējā Latgales pusē!

Izbaudām vēlo rudeni! Salasām tuvās Latgales īpašās brīnumpērles mūsu turpmākajiem ceļojumiem! Atklājam, iepazīstam, izzinām, iegādājamies, izbaudām, izgaršojam, kā arī kustīgi un lustīgi atpūšamies! Uzzinām, ar cik daudziem sirdscilvēkiem bagāta ir mūsu dzimtā zemīte!

Vairāk par ceļojumu

39.00 EUR
bērniem: 32.00 EUR
>10
09.11.2023 Rīga valsts svētku mēnesī

Svinēsim Latvijas 105. dzimšanas dienu kopā jau 9. novembrī! Iepazīsim tuvāk Latvijas parlamenta darbu, Saeimas nama arhitektūru un vēsturi stundu garā ekskursijā. Ielūkosimies Dailes teātra aizkulišu dzīvē, gida pavadībā izstaigāsim teātra telpas, uzzināsim, kas ir aiz skatītāju rindām un skatuves. Latvijas Bankas apmeklējums palīdzēs izprast tās lomu un nozīmi Latvijas tautsaimniecībā, kā arī izpētīt naudas funkciju un nozīmi uzņēmējdarbībā un privātajā patēriņā.

Vairāk par ceļojumu

35.00 EUR
bērniem: 30.00 EUR
0
12.11.2023 Lāčplēsis, gaismas uzvedums Likteņdārzā ( pieteikšanās līdz 12.oktobrim.)!!!

Valsts svētku nedēļā ļausimies apcerei par mūsu zemes likteņgaitām,  sākot no senatnes leģendām A.Pumpura eposā" Lāčplēsis" līdz pat mūsdienām. Dienas noslēgumā  - krāšņs multimediāls iestudējums, kurā pastaigas veidā, sadarbojoties dabai ar gaismu, skaņu, mūziku, video  un aktiermākslu, tiks izdzīvots A.Pumpura varenais eposs. Maksa par gaismas uzvedumu “Lāčplēsis” jāveic kopā ar avansa maksu piesakoties ceļojumam, līdz 12. oktobrim! Aicinām ģērbties silti!!! Pastaiga Likteņdārzā plānojas ~ 1,5 stundas.

Vairāk par ceļojumu

37.00 EUR
bērniem: 33.00 EUR
>10
26.11.2023 Vienas dienas ceļojums uz Rīgu. Leoša Janāčeka opera "Jenūfa"

Vai esi bijis Morāvijā –kalnu, vīna,cietokšņu, piļu un bagātas kultūras tradīciju un parašu zemē? Krāšņā operas izrāde “JENŪFA” palīdzēs to iepazīt un radīs vēlmi to apceļot! Vizuālo ceļojumu uz Morāviju šoreiz papildinās ekskursija krāšņajā Melngalvju namā un vienā no senākajiem Eiropas kinoteātriem "Splendid Palace".

Vairāk par ceļojumu

35.00 EUR
bērniem: 35.00 EUR
0
16.12.2023 Svētku gaismas Ogrē un Ropažos

Ziemassvētku sajūtas, piparkūkas un karstvīns. Uzmanību – iespēja gida pavadībā iepazīties ar Ogres jauno un moderno bibliotēku un ne  tikai….! Kopā ar vietējo gidu iepazīsim Ogres skaistākās vietas, dzirdēsim daudz stāstu un baudīsim pilsētu, kas tērpusies svētku rotā. Noslēgumā mirklis Ropažu gaismas dārzā.

Vairāk par ceļojumu

38.00 EUR
bērniem: 33.00 EUR
>10
16.12.2023 Četras jūras Ziemassvētku gaidās Kolkasragā

Latvijas maģiskā vieta Kolkasrags, kur satiekas Mazjūra un Dižjūra, ir īpaša jebkurā gadalaikā, pat Ziemassvētkos. Dodamies iedegt pirmās svecītes kādā eglītē vai priedītē Kolkasragā, cienājoties ar turpat ugunskurā svaigi gatavotu zivju zupu. Ceļā apskatīsim četras dažādas jūras: zālaino Bērzciema krastu ar meldriem, Kaltenes akmeņaino pludmali, kur parasti meklējam akmentiņus ar caurumu un fosilijas, Mazjūras stāvkrastu un, protams, Dižjūras un Mazjūras satikšanos Kolkasragā. Braucienā īpaši aicināti bērni un cilvēki, kuriem patīk...

Vairāk par ceļojumu

40.00 EUR
bērniem: 35.00 EUR
>10
21.12.2023 Ziemas saulgriežu noslēpumainā ekskursija

Aizved tur, nezin kur, atrod to, nezin ko! Braucienam līdzi jāņem pase vai ID karte

Vairāk par ceļojumu

37.00 EUR
bērniem: 37.00 EUR
>10
20.04.2024 Rīgas pavasaris. Rīgas Lielie kapi atkal zied!

Tad nu beidzot dosimies izzināt kapus – šoreiz Rīgas Lielos kapus, kuriem apritējuši 250 gadi. Ekskursijas laikā iepazīsim tajos esošās tēlniecības un arhitektūras vērtības, kā arī šīs vietas savdabīgo un suģestējošo skaistumu. Nāve ir cieši saistīta ar mīlestību, tāpēc vispirms skatīsim izstādi "Aleksandras Beļcovas dienasgrāmatas un vēstules" R. Sutas un A. Beļcovas muzejā.

Vairāk par ceļojumu

35.00 EUR
bērniem: 30.00 EUR
>10