Vienas dienas ceļojumi

Vienas dienas ceļojumi

Lejupielādēt sarakstu PDF failā
Datums Ceļojuma nosaukums Apraksts Cena EUR
(bez ieejas biļetēm)
Brīvo vietu skaits
17.08.2022 Daugavpils vienaldzīgu neatstāj nevienu

Dienas pirmo trīs stundu laikā izvēles programma pa Daugavpili – Rotko muzejs un cietoksnis vai tirgus un šmakovkas muzeja apmeklējums. Visiem kopīgas pusdienas Daugavpils restorāna 10. stāvā. Kopīga ekskursija pa Daugavpili pašu autobusā ar vietējo gidu. Noslēgumā pēc izvēles iespēja doties uz skrošu muzeju vai Daugavpils neparasto Baznīcu kalnu.

Vairāk par ceļojumu

35.00 EUR
bērniem: 30.00 EUR
2
20.08.2022 Maģiskais ziedu festivāls PAKROJAS MUIŽĀ. NAISI – unikālā baltu arēna un parks. ( PAPILDUS GRUPA)!!!

Pakrojas muižas parkā starp tūkstošiem daudzkrāsainu vasaras ziedu, starp to ornamentiem un paklājiem pacelsies 2–6 m augstas ziedu skulptūras un atdzīvosies pasaku varoņi. Visa 19. gadsimta garā mutuļojošā muiža kļūs par vienu lielu ar ziediem rotātu pasaku zemi. Ieturēsim gardas pusdienas Šeduvas dzirnavās. Dienas noslēgumā pastaiga neparastajā ciematiņā Naisiai, kas pārsteigs ar grandiozo Baltu arēnu un parku.

Vairāk par ceļojumu

38.00 EUR
bērniem: 30.00 EUR
7
20.08.2022 PAPILDUS GRUPA! Hortenziju trakums Panevēžas pusē

Panevēža (Panevėžys) ir pilsēta, kurai parasti braucam garām. Šoreiz vietējā gida pavadībā iepazīsimies ar to tuvāk. Apmeklēsim Krekenavas reģionālo parku, kurā būs iespēja priecāties par skaistām ainavām Ņevēžas upes krastos. Īpašā parkā netālu no Panevēžas varēsim vērot dažādu šķirņu un dažādu krāsu hortenzijas, kas šobrīd ir viens no modes augiem. Būs iespēja iegādāties stādus. Hortenziju parks ar saviem krāsu salikumiem un skaisto ainavu neatstāj vienaldzīgu nevienu apmeklētāju. Protams, būs arī pusdienas ar...

Vairāk par ceļojumu

38.00 EUR
bērniem: 33.00 EUR
7
27.08.2022 Peipusa sīpolu gadatirgus

  Sīpolu un zivju gadatirgus ir gada gaidītākais notikums pie Peipusa ezera. Un kā tad ar Kallastes sarkanajām klintīm? Aplūkosim pasakaino Alatskivi pili, kas ir ieteikta iepazīšanai projektā «Dzīve uz divu pasauļu robežas».

Vairāk par ceļojumu

38.00 EUR
bērniem: 33.00 EUR
0
30.08.2022 VASARAS NOSLĒGUMS AR PIEDZĪVOJUMIEM VENTSPILĪ. IEPAZĪSTAM ZINĀTNES CENTRU “VIZIUM”.

Ventspils – ģimenēm draudzīga pilsēta, kuras ielas un parkus rotā krāsaini ziedi, strūklakas un pat govis. Ventspilī vienoti sadzīvo mūsdienīga osta, inovatīvas ražotnes un skaista pludmale. Slavens apskates objekts ir arī “Lemberga Hūte”. Noslēdzot skolēnu vasaras brīvlaiku, aicinām iepazīt jauno zinātnes centru “VIZIUM”.

Vairāk par ceļojumu

40.00 EUR
bērniem: 35.00 EUR
>10
03.09.2022 Cilvēka nebeidzamais radošums – Talsi

Braucienā uz Talsu pusi apmeklēsim Dinsberģu ģimenes daiļdārzu, kur sastādīti un labi jūtas mūsu klimatam mazāk raksturīgi augi. Savukārt stādaudzētava ,,Puķu lauki” piedāvā izcilu ziemciešu kolekciju, kur stādus varēsim arī iegādāties. Vizināsimies ar Ārlavas koka mazbānīti pa skaisti ierīkotu dārzu ar atpūtas un piknika vietām, klausoties stāstu par vēsturi un apkārtnes ļaužu dzīvi. Dienas nobeigumā viesosimies pie viesmīlīgā un atraktīvā itāļu arhitekta Džuzepes Rikardi unikāli izbūvētajās Valdgales dzirnavās, palūkosimies uz...

Vairāk par ceļojumu

38.00 EUR
bērniem: 33.00 EUR
>10
10.09.2022 Muižu apceļotājiem! Zemgales muižu un piļu jaunumi.

Iepazīt Zemgali sāksim ar jaunā tūrisma objekta “Māja Vecpilsētas 14” vai Mēdemu villas apskati. Īstu pārsteigumu šovasar ir sagādājusi Lielvircavas muiža – te apmeklētājiem pieejams 19. gs. muižas autentisks interjers! Arī Blankenfeldes muižā kungu nama restaurācijas darbi rit pilnā sparā… Savukārt Dobeles pils iepriecina ar lieliski restaurēto kapelu.

Vairāk par ceļojumu

38.00 EUR
bērniem: 33.00 EUR
>10
17.09.2022 SAROSAMIES VISI,KURUS UZRUNĀ BALTINAVAS LUSTĪGAIS TEĀTRIS!!!

Atkal būs iespēja jautri dzīvot līdzi Baltinavas teātra trupas radītajiem tēliem un varoņiem, kādi bieži vien sastopami arī starp mums. Pirms tam paciemosimies Balvu muzejā, izstaigāsim Balvu parku, cerot uz to, ka pasaulē lielākie vēja zvani skanēs gana skaļi. Viļakā mūs gaidīs jauka ekskursija ar vietējo gidu un tikšanās ar harizmātisku mācītāju.

Vairāk par ceļojumu

35.00 EUR
bērniem: 30.00 EUR
>10
08.10.2022 Rudens gleznas Lizuma pusē

Baudīsim rudeni, rudens skatus, gleznas, vīnus, dzīvi.  Velēnas baznīcas tornī pakāpjoties atklāsies tāls un krāsains skats pār laukiem un mežiem. Ciemosimies Lizumā, kur ražo "Dimdiņkāpostus", te saiņoja arī konfektes "Gotiņa". Iepazīsim vietu, kur dzimis un bērnību vadījis skandalozais mākslinieks Brekte. Tālāk ceļi vedīs uz neparasto slēpju muzeju. Dienu noslēgsim ar vīnu degustāciju un iepirkšanos smiltsērkšķu ražotne "Amberfam". Piedalāmies un būs jautri un jauki visiem kopā !

Vairāk par ceļojumu

35.00 EUR
bērniem: 30.00 EUR
>10