Komanda

Savus sapņus piepildīt nekad nav par vēlu, arī tad, ja pase sen vairs nav pirmā svaiguma. Tāpēc esmu jau labu laiku sasaistījusies ar šo jauko kompāniju un neesmu to nožēlojusi nevienu brīdi. Pārsvarā vedu ekskursijas pa Latviju, kādreiz mazu gabaliņu kādā no tuvējām kaimiņvalstīm  – Lietuva, Igaunija, kāds stūrītis no Baltkrievijas. Ļoti patīk tas, ko daru. Mīlu Latviju un uzskatu, ka te vienmēr ir ko redzēt, darīt, satikt. Patīk tas, ka Latvijā un arī ikkatrā braucienā var satikt interesantus un pārsteidzošus cilvēkus. Braucienam meklēju informāciju ar interesantiem, kā arī neparastiem faktiem, notikumiem…

Uz tikšanos braucienos pa savu dzimto zemi!

Dzīves un pasaules ceļi sanesuši mani kopā ar «Balt-Go». Nu ar prieku turpinu kopābūšanu ar “baltgoviešiem” – gan ceļotājiem, gan darbiniekiem. Piedalos ceļojumu maršrutu sakārtošanā (lai tie būtu labskanīgāki), turpinu braukāt ekskursijās – tuvākās un tālākās. Lielā aizrautība man ir Gruzija, uz turieni arī esmu vedusi «Balt-Go» kustīgos un lustīgos tūristus. Aizraušanās – cilvēkpētniecība, lasīšana, dzīves vērošana.

Pēc profesijas biologs, ķīmiķis. Ļoti patīk daba, pastaigas, ceļojumi dabā. Mīlu mūziku, teātri. Patīk dziedāt, organizēt pasākumus. Aizrauj darbs ar cilvēkiem.Labprāt vadu ekskursijas, kurās iekļauti dabas objekti.

Ģeogrāfs pēc izglītības, būtības un pārliecības, kas bieži dungo ģeogrāfu himnu “virs galvas man ir zila debess, zem kājām plašā pasaule…”
Optimiste, kas pasauli redz krāsainu un pozitīvu, arī tad, kad nav viegli.
Patīk ekskursijas dabā un ne tikai, bet jo īpaši kalnos, upēs, dabas takās, kājām, ar laivām, ar velosipēdiem.
Priecājos, ja izdodas prieku par piedzīvojumiem un jaunām sajūtām nodot arī citiem.
Aicina doties kopā gan kalnu takās, gan lielpilsētās – gan tālās zemēs, gan tepat Latvijā!

Esmu ģeogrāfs no matu galiņiem līdz kāju papēžiem. Ceļošana ir hobijs, dzīvesveids un sirdsdarbs. Katru vasaru, izbraucot jaunas vietas Baltijas valstīs un Ukrainā, top jauni maršruti. Rudenī kā gājputns aizlidoju uz siltajām zemēm sauli pasmelt.
Patīk Latvijas dabas ainavu sulīgās krāsas, fascinē upes, ezeri un jūra, kā arī pasaules kalni. Jūtos laimīga tiekoties ar izdarīgiem Latvijas ļaudīm, kas kopj savu zemes stūrīti. Iedvesmu rodu dzejā. No pozitīvām emocijām saskarsmē ar jaukajiem Balt- Go tūristiem mēdz rasties kāda dzejas rinda.
Jaukākās tikšanās ar fantastiskiem cilvēkiem ir Sēlijas un Latgales maršrutos.
Katru gadu Lietuvas Augštaitija paver savus noslēpumus starp zilo ezeru acīm. Igaunijas klosteri un daba aicina uz klusām pārdomām. Melnās jūras pērle Odesa pārsteidz ar dažādiem stāstiem romantiskajā pilsētā. Šogad aicinu braukt līdzi uz Karpatiem jūnijā, Odesu augustā, Kijevu rudens brīvdienās , kā arī pavizināties ar dažādiem kuģīšiem Igaunijas, Lietuvas, Latvijas ezeros un Melnā jūrā.

Mans vārds Agra nav nejaušība.Man patīk agri celties un izbaudīt rīta putnu dziesmas ,pastaigājoties ar suni.Man ir vairākas atkarības-teātris un ceļošana.Labprāt dodos gan pārgājienos,gan braucienos ar velosipēdu,lai sajustu savu Latviju.Patīk doties garākos ceļojumos,īpaši uz kalniem.Priecājos,ka šajās pozitīvajās emocijas varu dalīties ar saviem līdzbraucējiem.

Esmu bioloģijas skolotāja.
Vislielākais mans dzīves hobijs ir ceļošana, bez tās es nebūtu es pati.
Man patīk apceļot valstis, kurās nekad neesmu bijusi. Pirms tam necenšos tās izzināt pie datora, bet ļaujos, lai mani svešās vietas apbur un savaldzina.
Tādā veidā esmu sapratusi, ka neviens ceļojums nevar mani pievilt, bet katrā atrodu ko īpašu un vienreizīgu.
“Balt-Go” ceļotājus labprāt vedu ekskursijās pa Latviju, Igauniju, Lietuvu, Poliju un uz Krievijas pērli – Sanktpēterburgu. Man ļoti patīk vadīt ekskursijas kolektīviem.
Ceļosim kopā!

Ceļot paticis kopš bērnības, kad kopā ar vecākiem devos tuvākos un tālākos braucienos. Vienmēr vēlos ieraudzīt, uzzināt kaut ko jaunu, iepazīt citu tautu tradīcijas, virtuvi.
Pabeigti gidu un grupu vadītāju kursi.
Būts kaimiņu zemēs Lietuvā un Igaunijā, Krievijā un Baltkrievijā, aizceļots arī uz Tadžikiju, Azerbaidžānu, Vāciju, Itāliju, Poliju, Čehiju. Tomēr ar to ir par maz – gribas gan pašai redzēt vēl vairāk, gan citiem parādīt un dalīties redzētajā, lai šis atklājēja prieks un mirdzums parādās arī citu acīs. Gribas atkal un atkal atgriezties Prāgā ar sarkanajiem ēku jumtiem un mīlētāju pilsētā Veronā, pašūpoties gondolā Venēcijā, apciemot Brēmenes muzikantus Vācijā, izstaigāt Pētera I pilsētu ar daudzajiem tiltiem – Sanktpēterburgu.
Vai jūs arī to vēlētos? Nākamajā ceļojumā dodamies kopā!

Studējusi mākslas un kultūras vēsturi, Latvijas un pasaules tautu vēsturi, vienmēr gatava mācīties visu un par visu. Zināšanu tik daudz, ka ļoti gribas ar tām padalīties, tāpēc gida darbs ir sapņa piepildījums.
Aizrautīga tautas deju dejotāja, ilggadēja mūsdienu deju skolotāja, allaž gatava apgūt kādas valsts nacionālo deju kopā ar saviem tūristiem.
Īpašu hobiju nav, jo gida darbs ir pats labākais hobijs.
Vienmēr gatava skriet uz Prāgu, Pēterburgu, Budapeštu, bet pirmā mīlestība pieder Slovākijai un tās tradīcijām.
Šobrīd sirds atkūst, dzirdot vārdus Horvātija, Slovēnija, Bosnija un Hercegovina. taču patīkamus sīkumus atrod arī pazīstami nepazīstamajā Polijā, Lietuvā, Igaunijā.
Ja gribas padejot vietējā krodziņā, nodegustēt kādu vietējo dzērienu, elpot kalnu gaisu un aizrautīgi minēt krustvārdu mīklas autobusā, tad brauc ar mani ķert laimes hormonus!

SIA «BALT-GO» dibinātāja un vadītāja. Ģeologs un ģeogrāfs pēc pamatizglītības. Vislabāk jūtos gida lomā. Vadu ekskursijas visur, kur tikai ceļotāji ir gatavi doties. Vislabāk patīk Alpu valstīs, kalnos un pie jūras. Manas valstis ir Austrija, Šveice, Ziemeļitālija, s, Portugāle, Spānija, Gruzija, Īrija, Skotija, Norvēģija. Cieņā ir ekskursijas dabā. Visbiežāk grupas pavadu autobusu ekskursijās. Bet patīk arī pārgājieni, un to grupas vedu gan Alpu kalnos un pa Santjago ceļu, gan dažādām vietām Baltijā. Turp aicinu līdzi tos, kuriem patīk staigāt. Esmu par kustīgām un lustīgām ekskursijām, bet reizēm arī mierīgu atpūtu. Reizēm ļaušos arī laiskai zvilnēšanai siltās pludmalēs. Nelielas atpūstiesgribētāju kompānijas aicinu uz Taizemes, Meksikas vai citām pludmalēm. Hobiji – ceļošana, lasīšana, allaž vēlos būt kopā ar citiem lustīgajiem un kustīgajiem.