Klientu atsauksmes

Kolektīva vārdā sakām lielu paldies par foršo un lielisko ekskursiju, Milzīgs un liels paldies mūsu foršajiem un izturīgajiem šoferīšiem,tikpat liels paldies protams mūsu lieliskajai un jaukai gidei Sarmītei, bez Jums šī ekskursija nebūtu izdevusies.šo dienu pavadījam par visiem 100% piepildītu un izdevušos 🙂 .
Cerot uz tik pat lielu un foršu sadarbību arī turpmāk, Paldies Jums

Jau vairākas reizes esmu braukusi Balt-Go organizētajās ekskursijās ar mērķi “Rīgas jaunumi “.
Šoreiz – 23.11.2019. Ar zinošo gidi Laumu devāmies uzzināt ko jaunu. Visur tikām ieinteresēti sagaidīti un bez liekas steigas ar izsmeļošiem stāstījumiem izrādīti maršrutā iekļautie objekti. Maršruts izstrādāts ļoti veiksmīgi. Iepazinām “Hanzas Peronu ” , LU Akadēmiskā Centra divas pirmās jaunās mājas ( pat pamanījāmies pabūt uz jumta). Emocijas guvām skatot Aivazovska gleznas un klausoties sulīgajā stāstā par pašu gleznotāju. Pabijām arī mākslinieces Dinas Dubiņas (līdz šim nezināju) izstādes atklāšanā Siguldas “Devonā “. Arī Krimuldas muiža bija jauks pārsteigums ar liķieru degustāciju. Paldies gidei Laumai par profesionalitāti, paldies šoferītim Raitim. Paldies par pilnvērtīgi pavadīto brīvdienu!

Ar pateicību un jaunus braucienus gaidot,

Daina Čakāne

Vislabāk savas sajūtas aprakstīt pagaidot, lai tās “nosēžas”. Tātad par to ko jutu, kas patika, kas ļoooti patika un varbūt ar ko nebiju tik apmierināta.
Es esmu jaunpienācēja (novičoks) rūdīto ceļotāju starpā, tādēļ man nav dižas salīdzināšanas iespējas, bet varu padalīties ar savas “pirmās nakts” iespaidiem.
Ar bažām gaidīju pirmās un otrās dienas pārbraucienu. Bažījos par cilvēkiem, ar kuriem nāksies sadzīvot šīs 8 dienas. Savā būtībā neesmu komandas spēlētājs…
Pirmās 2. dienas bažas pamatotas – ceļš nav viegls – nevari pati kontrolēt – kad ēst (līdzi nekas nav paņemts), kad dzert un vai vispār dzert, jo nav zināma nākamās pieturas vieta.
Ceļojuma sākums šķita diezgan haotisks. Laikam mums bija jāsarod vienam ar otru savā starpā, jāsarod ar gidu, katra šofera atšķirīgo braukšanas stilu.
Ņemot vērā visu iepriekš minēto, sākumā šķita, ka šāda ekskursijas forma nav manējā un pēc 2 dienām jau gribas mājās. Visticamāk savas pašsajūtas dēļ arī ekskursijas sākums šķita samocīts. Neuzrunāja Brīvdabas muzejs, ne īsti sekojošais krodziņš. Ātrāk vēlējos tikt pie miera viesnīcā.
Tālākā ekskursijas gaita jau lēniņām sāka pārvērsties par citu matemātisko zīmi. Pieļauju, ka citu ceļojuma biedru sajūtas bija atšķirīgas, bet mana ekskursija sāka iešūpoties naksnīgajā Užgorodā, ar miniatūro ēku/burvju parciņu un viss tam sekojošais.
Ļoti uzrunāja ūdenskritums uz Prutas upes, rīta pastaiga līdz miestiņa centram un takas meklēšana, lai nonāktu tuvāk “Ziloņa ādai” – Un kur tad pati ekskursijas “odziņa” – “divdiennieks” vietējā gida un šoferīša vadībā. Ļoti patika meitene magu muzejā. Viņā pašā bija kaut kas pievelkošs-maģisks. Un kur vēl tēva aizraušanās turpinātāja – vietējā meitene – bērnu ārste. Skudriņas skrēja pār muguru, kad viņa izpildīja savas dziesmas un kamols sakāpa kaklā, kad viņa mums demonstrēja video ar sava tēva izpildīto skaņdarbu. Skaņdarba beigās vēlējos pieiet pie meitenes un pateikt viņai ko mierinošu.
Un tad nākošā diena ar laika apstākļiem kādi nu tie bija. Bet tas laikam bija nepieciešams. Pat grūti iedomāties vai diena būtu izvērsusies tik laba. Tas zināmā veidā saliedēja grupu. Nemaz nepārdzīvoju par neredzētiem skatiem no kalna, kurā tā arī neuzbraucām. Sekojošais (sniegs, atraktīvais gida un šoferīša stāstījums, vietējais gucuļu kāzu kolorīts+ tas, ka kāzas tika izspēlētas ar grupas biedriem) manuprāt kompensēja neredzēto dubultā.
Arī Ļvovas apmeklējums (vecpilsēta) nelika vilties. Nebiju cerējusi, ka mani aizraus arī vecpilsētas celtnes.
Mājupceļš jau lika skumt. Arī vairāki grupas biedri piekrita man un bija gatavi šo ceļojumu vēl turpināt.
Diena pēc ceļojuma bija ieplānota atpūtai. Pamostoties nākamā rītā plkst. 8-ņos, tik tikko atverot acis jau zināju, ka mans uzlādiņš ar pozitīvo ir tik liels, ka šī atpūtas diena nav paredzēta atpūtai. Mans ceļojums turpinājās ar “mini” ceļojumu šeit pat uz Raunu.
Paldies Tev Gunta par noorganizēto ceļojumu! Ir pagājušas jau divas dienas pēc ceļojuma, bet vēl neesmu piezemējusies.

Cerot uz tikšanos kādā no nākotnes ceļojumiem,

Antra 😉

Paldies Balt- GO par fantastisko ceļojumu uz Prāgu. Tiešām skaisti un relaksējoša atpūta no ikdienas rūpēm. Paldies gidei Žannai kura bija tikpat fantastiska ceļojuma laikā. Šoferīšiem par izturību daudzajos kilometros. Tiešām atpūtāmies un baudījām ko vien varējām. Paldies tev Līga, ka esi kaut ko tādu izveidojusi. Šobrīd jau atkal kaļu plānus kur varētu aizdoties nākamreiz. Laiks arī bija mums labvēlīgs. Vasaras vidus fantastika vienkārši. Vēlreiz paldies visai komandai. TURPINĀT TĀ

Gribas pateikt paldies Balt-Go par iespēju baudīt Pēterburgas vēstures bagātības! Tās bija skaistas, isziņas bagātas četras dienas. Ceļojums labi organizēts, pat laika apstākļi bija pasūtīti šim pasākumam piemēroti. Grupu vadīja Žanna Otersone, paldies par interesantajiem stāstiem . Zinoša gide. Patiešām bija interesanti. Arī šoferītim paldies! Lai Balt – Go nepietrūkst idejas jauniem maršrutiem!

Vēlos izteikt pateicību par atpūtu Igaunijas SPA Verskā.Mēs ar vīru ļoti labi atpūtāmies.Un īpašu pateicību vēlos izteikt mūsu šoferītim,kas bija laipns un atsaucīgs.Mēs ar vīru dodam 10 balles.