Klientu atsauksmes

Ar cieņu, Aija un Viesturs Banderi

Gribam pateikties mūsu gidei Žannai par lielisko ceļojumu. Labi sagatavota un izplānota ekskursija, interesanta un plaša informācija par apmeklējamām vietām un objektiem. Arī mēs senjori paspējām visur pabūt un visu apskatīt. Paldies, Žanna, sākam jau domāt par nākamajām ekskursijām kopā ar Tevi. Paldies arī   foršajiem šoferīšiem Uldim un Ilmāram. Atmosfēra bija lieliska,  cilvēki atraisīti ar humoru. Paliek jaukas atmiņas.
Paldies.

Sveika.
Sākām lielu, lielu paldies par : jauko, lielisko, interesanto, foršo ekskursiju. Kalni bija lieliski , ala super skaista,pastaigu taka fantastiska. Izbaudījām ekskursiju par visiem 100%.
Ceram,ka sadarbību ar Jums un ar firmu turpināsim un dosimies ekskursijā. Šobrīd ieinteresēja ekskursija uz Poliju novembrī un Slovēnija. Noteikti aicināsim vēl radus un draugus līdzi.

Paldies Žanna, par jauko ceļojumu. Par lielajām pūlēm un līdzjūtību senjoriem. Jūsu zināšanām un jauko stāstījumu. 🌹Zoja.

Ļoti jauka ekskursija un atkal jauni piedzīvojumi,turpināsim ceļot ar Tevi Žanna!Gunta, Signe!😀👍👍👍

Mīļš paldies tev Žanna un BALT GO par brīnišķīgo piedzīvojumu…zinām kā noteikti vēl atgriezīsimies vēlreiz uz Slovākiju.
Un ☝️ziņu ka nākamgad arī brauksim ar jums.
Liels paldies🥰

Bridiens bija super…paldies visiem par DRAUGA PLECU….īpašas uzslavas Edvīnam..🙏😊
Edvīn,nākošo “bridīsim” Abruku,vai ne???😉🙃

1 2 3 5