Klientu atsauksmes

Paldies Balt- GO par fantastisko ceļojumu uz Prāgu. Tiešām skaisti un relaksējoša atpūta no ikdienas rūpēm. Paldies gidei Žannai kura bija tikpat fantastiska ceļojuma laikā. Šoferīšiem par izturību daudzajos kilometros. Tiešām atpūtāmies un baudījām ko vien varējām. Paldies tev Līga, ka esi kaut ko tādu izveidojusi. Šobrīd jau atkal kaļu plānus kur varētu aizdoties nākamreiz. Laiks arī bija mums labvēlīgs. Vasaras vidus fantastika vienkārši. Vēlreiz paldies visai komandai. TURPINĀT TĀ

Gribas pateikt paldies Balt-Go par iespēju baudīt Pēterburgas vēstures bagātības! Tās bija skaistas, isziņas bagātas četras dienas. Ceļojums labi organizēts, pat laika apstākļi bija pasūtīti šim pasākumam piemēroti. Grupu vadīja Žanna Otersone, paldies par interesantajiem stāstiem . Zinoša gide. Patiešām bija interesanti. Arī šoferītim paldies! Lai Balt – Go nepietrūkst idejas jauniem maršrutiem!

Vēlos izteikt pateicību par atpūtu Igaunijas SPA Verskā.Mēs ar vīru ļoti labi atpūtāmies.Un īpašu pateicību vēlos izteikt mūsu šoferītim,kas bija laipns un atsaucīgs.Mēs ar vīru dodam 10 balles.