Klientu atsauksmes

Paldies par brīvdienām Hijumā! Viss bija lieliski! Mēs novērtējām Jūsu MIERU un humoru, vadot grupu! Lai Jums viss labi izdodas un VEIKSME ir lielais draugs ik dienu! Gan jau brauksim ar Juns kaut kur atkal! Anda ar ģimeni

Paldies, par ekskursiju Hījumā 20.,21.08. Es ar Tevi ceļoju otro reizi, un varu pateikt, ka, Tavas vadītās ekskursijas no citām atšķiras ar to: ka, 1.māki savākt, organizēt un disciplinēt grupu, 2. nesavtīgi dalies ar savu pieredzi radot izjūtas, ka ceļojumu objektu un dabasskatu pirmatklājējs ir pats ceļotājs, 3.veido atgriezenisko saiti-stāstot un rīkojot konkursiņus. Ja man būtu iespējams atvaļinājumā pavadīt 375 kalendārās dienas, es tās pavadītu ceļojot ar Tevi Edvīn Kamoliņ (Baltgo gids)! 😎 Pozitīvas emocijas ilgam laikam!

Rudite par braucienu uz Hijuma

Labrītiñ! Pasakaini jaukas brīvdienas radīji mūsu kompānijai no Limbažiem! Daudz ieguvám no gida Edvīna stāstītā, no Tavas enerğijas, radīji braucienu īpašu!Lai veicas nākamos braucienos!😃🍓🍓🍓

Ar cieņu, Aija un Viesturs Banderi

Gribam pateikties mūsu gidei Žannai par lielisko ceļojumu. Labi sagatavota un izplānota ekskursija, interesanta un plaša informācija par apmeklējamām vietām un objektiem. Arī mēs senjori paspējām visur pabūt un visu apskatīt. Paldies, Žanna, sākam jau domāt par nākamajām ekskursijām kopā ar Tevi. Paldies arī   foršajiem šoferīšiem Uldim un Ilmāram. Atmosfēra bija lieliska,  cilvēki atraisīti ar humoru. Paliek jaukas atmiņas.
Paldies.

Sveika.
Sākām lielu, lielu paldies par : jauko, lielisko, interesanto, foršo ekskursiju. Kalni bija lieliski , ala super skaista,pastaigu taka fantastiska. Izbaudījām ekskursiju par visiem 100%.
Ceram,ka sadarbību ar Jums un ar firmu turpināsim un dosimies ekskursijā. Šobrīd ieinteresēja ekskursija uz Poliju novembrī un Slovēnija. Noteikti aicināsim vēl radus un draugus līdzi.

Paldies Žanna, par jauko ceļojumu. Par lielajām pūlēm un līdzjūtību senjoriem. Jūsu zināšanām un jauko stāstījumu. 🌹Zoja.

1 2 3 6