Klientu atsauksmes

Par kalniem skaistāki ir tikai kalni. Ar Līgu kalnos iet var jebkurš, kam vēlme baudīt kalnus un pārbaudīt savu izturību. Būs droši.

Stāsts nebūs par konkrētu braucienu un konkrētu gidu,jo ar Balt go ceļojot ir pavadīts daudz laika,izbraukājot gan tuvas gan tālākas valstis un pilsētas.Staigāts pa kalniem,sajūsminoties par vienreizējamajām ainavām’.Un jauno gadu sagaidīšanas jautrās tūres katru gadu citā pilsētāTāpat arī mūsu pašu Latvija.Iepazīti dažādi gidi,tāpat šoferīši,bez kuriem nu nekā. Arī Balt go jubileju balles.Pieredze tajā visā pati labākā.Ja kāds jautā,varu tikai ieteikt šo firmu.

Grigorijam Salnitim 10 balles👌Gids ar humora izjūtu.

Ceļojums “Itālija – Milāna, Mantuja un Sbonjeta”

Savas ceļojumā pabijušās ģimenes (5 cilvēki) vārdā gribu izteikt vislielāku paldies un sajūsmu par piedāvāto brīnišķīgu iespēju izbaudīt Gruziju no neparasta skatījuma. Ceļojuma vērtējums visaugstākais. Apbrīnoju mūsu gidi Indru Murziņu. Liels malacis, ļoti profesionāli zinošs, taktisks, uzmanīgs un sportisks cilvēks, iepazīties ar kuru arī bija liels ieguvums. Lai arī turpmāk viņai neizsīkst entuziasms un vēlme ceļot un “aplipināt” ar to citus. Ceru uz turpmākiem interesantiem piedāvājumiem.

Ceļojums”Kaukāza kokteilis – nepieradinātā Gruzija! Aktīvi piedzīvojumi kalnos!”

Paldies gidei Ivetai par par ļoti jauko ceļojumu ziemeļaustrumu Vidzemi.Iveta vadīja ļoti zinoši par ceļojuma laikā apmeklētām vietām un pat vairāk.Mēs Jānis, Regīna, Ija, Valentīna esam ļoti pateicīgi par šo ceļojumu.

Tā bija ļoti jauka ekskursija, kuras laikā nesteidzoties bija iespēja ļoti daudz uzzināt par Elīnu Zālīti, ļoti atraktīvā veidā iepazīties ar Malienu un malēniešu ieradumiem un īpatnībām. Ļoti izdevusies bija arī pastaiga pa Vaidavas dabas taku un Raganu klintīm. Ekskursijas noslēgumā bija patīkams pārsteigums Litenē. Par to sirsnīgs paldies ceļojuma vadītājai Ivetai!

1 2 3 7