Ceļojumi ar autobusu

 • Adventes noslēpumainā ekskursija

  No35.00 14.12.2019 1d

  Aizved tur, nezin kur, atrod to, nezin ko! Braucienam līdzi jāņem pase vai ID karte. Brauciens neietilpst 6 braucienu akcijā!

 • Gaismas parks Jūrmalā un Ziemassvētku tirdziņi Rīgā

  No25.00 14.12.2019 1d

  Ja vēl neesi atradis savu Ziemassvētku sajūtu, tad Gaismas parks Jūrmalā un tirdziņi Rīgā ir tā vieta, kur to noteikti varēsi notvert. Dzintaru Mežaparka teritorija decembrī pārvēršas par pārsteigumiem bagātu vietu, kur iemirdzas īpaši Ziemassvētku tematikai veidoti dekori no 85 tūkstošiem LED gaismiņu.

 • Ziemassvētku sajūtas Polijā un Čehijā

  No215.00 19.12.2019 5d

  Svētku rotājumi un sajūtas divās dažādās valstīs. Izbaudīsim svētkus, lustējoties Ziemassvētku tirdziņos Varšavā, Vroclavā un Prāgā. Baudīsim karstvīnu, pirksim svētku dāvaniņas. Smiesim un dziedāsim. Kopīgi ampelēsimies un vienkārši priecāsimies par skaistumu un spožumu ceļā uz Ziemassvētkiem.

 • Viļņa Ziemassvētku nokrāsā

  No31.00 21.12.2019 1d

  Visapkārt jūtamā rosība, dekorācijas un mūzika īpaši papildina svētku noskaņu. Meklējot jaunas sajūtas un iespējas, vērts paraudzīties, ko piedāvā tuvākie kaimiņi. Arī tepat – tuvajās ārzemēs – iespējams izbaudīt skaistu svētku gaidīšanas laiku un svinības. Lūkosim ko šajā gadā būs sarūpējusi Viļņa.

 • Svinam Ziemassvētkus Latgalē, Viļakas pusē

  No27.00 25.12.2019 1d

  Viļakas Vissvētākās Jēzus sirds Romas katoļu baznīcas Svētā mise, tikšanās ar prāvestu, maza ekskursija pa pilsētu. Priecājamies un lustējamies folkloras kopas pavadībā  ”Vēršukalna” sētā.

 • Ziemassvētku pasaka Sanktpēterburgā ! Bez maksas vīza!

  No235.00 26.12.2019 4d

  Ziemeļu Venēcijas galvaspilsēta Ziemassvētku gaidās rotājas miljonos mirdzošu stikla pērlīšu un lampiņu gaismā, kuras, spoguļojoties kanālu ūdeņos, Ņevas prospekta veikalu spožajos skatlogos, rada bezgalīgas pasakas un svētku sajūtu. Turp dosimies arī mēs- uzzināsim, kā Ziemassvētkus svinēja cara Pētera I, Katrīnas otrās laikā, uzzināsim par Annas Ioannovnas ledus namu. Klausīsim Pēterburgas...