Grupu ceļojumi

 • Sāremā un Muhu salās, sagaidot otro adventi. ( Papildus grupa 11.-12.02.2023.).

  No98.00 03.12.2022 2d

  Jūra, bākas, kadiķu audzes, dolomīti,  stāvkrasti... Baudām salu burvību un pirmatnīgumu. Sāremā salā mūs gaidīs neaizmirstamas brīvdienas viesnīcā "Grand Rose SPA Hotel", Sāremā lielākajā kūrortā Kuresārē.

 • Ziemassvētku noskaņas Pērnavā. Relaksācijas piedzīvojums ūdens un pirts centrā “Viiking Saaga”.

  No95.00 10.12.2022 2d

  Decembris ir klāt, līdz ar to atnāk Ziemassvētku gaidas! Ziemassvētku gaismiņas pilsētā un izrotātie logi, mājīgās kafejnīcas un mierīgās ielas – to visu mums piedāvās Pērnava. Dosimies atpūsties, lai atbrīvotos no ikdienas rutīnas un nedaudz uzlādētos. Iepazīsim Pērnavas pilsētas skaistākās vietas kopā ar vietējo gidu. Izbaudīsim atpūtu ūdens un pirts...

 • Relaksējoša SPA atpūta otrajā adventē. Ūdensprieki Verskā. Pieteikšanās līdz 5.decembrim

  No95.00 10.12.2022 2d

  Aicinām sniegoto ziemas pirmssvētku laiku pavadīt, baudot atpūtu Verskas (Värska) SPA minerālūdeņos Dienvidigaunijā! Sanatorija ir unikāla, ņemot vērā tās terapeitisko arsenālu. Tā piedāvā relaksāciju, izmantojot dabas resursus – saldūdens ārstnieciskās dūņas un Verskas minerālūdeni. Nakšņojam Varskas sanatorijas mājā. Cenā iekļautas bufetes tipa vakariņas!

 • Četras jūras Ziemassvētku gaidās Kolkasragā

  No38.00 10.12.2022 1d

  Latvijas maģiskā vieta Kolkasrags, kur satiekas Mazjūra un Dižjūra, ir īpaša jebkurā gadalaikā, pat Ziemassvētkos. Dodamies iedegt pirmās svecītes kādā eglītē vai priedītē Kolkasragā, cienājoties ar turpat ugunskurā svaigi gatavotu zivju zupu. Ceļā apskatīsim četras dažādas jūras: zālaino Bērzciema krastu ar meldriem, Kaltenes akmeņaino pludmali, kur parasti meklējam akmentiņus ar...

 • Svētku gaismas Rīgā, Ogrē, Ropažos.

  No36.00 17.12.2022 1d

  Ziemassvētku tirdziņi, piparkūkas un karstvīns. Uzmanību – iespēja gida pavadībā iepazīties ar Ogres jauno un tiešām moderno bibliotēku! Kopā ar vietējo gidu iepazīsim Ogres skaistākās vietas, dzirdēsim daudz stāstu un baudīsim pilsētu, kas tērpusies svētku rotā. Noslēgumā mirklis Ropažu gaismas dārzā.

 • Gaismas svētki “Lielo laternu festivāls BRĪNUMZEMĒ ” Pakrojas muižā. PAPILDUS GRUPA!

  No38.00 17.12.2022 1d

  Ilūziju, krāsu, mūzikas un maģijas pasaule. Vairāki simti ar rokām darinātu lielizmēra zīda skulptūru. Izgaismota un skanoša 15 ha teritorija zem klajas debess. Spēļu un atrakciju parks visai ģimenei. Simtiem tūkstošu spuldzīšu skulptūrās, uz zemes un gaisā. Ziemassvētku tirdziņš un burvju tēli. Dosimies uz lielāko ziemas festivālu Baltijas valstīs!