Grupu ceļojumi

 • Vasaras atpūta Vitrupes pludmalē

  No20.00 12.08.2022 1d

  Dodamies uz jūru! 4 stundu ilgumā baudām jūru Vidzemes jūrmalā. Baudām skaisto vasaru, peldamies, sauļojamies, priecājamies... Ņemam līdzi draugus un dodamies! Tveram mirkli, kamēr tas mums ir dots!  

 • Hortenziju trakums Panevēžas pusē ( PAPILDUS GRUPA 20.08.!!!)

  No38.00 13.08.2022 1d

  Panevēža (Panevėžys) ir pilsēta, kurai parasti braucam garām. Šoreiz vietējā gida pavadībā iepazīsimies ar to tuvāk. Apmeklēsim Krekenavas reģionālo parku, kurā būs iespēja priecāties par skaistām ainavām Ņevēžas upes krastos. Īpašā parkā netālu no Panevēžas varēsim vērot dažādu šķirņu un dažādu krāsu hortenzijas, kas šobrīd ir viens no modes augiem....

 • Liepājas jaunumi un Melo-M koncerts koncertdārzā “Pūt, vējiņi”! Pāvilosta un Jūrkalne.

  No95.00 13.08.2022 2d

  Brīvdienu ceļojums:  1.dienā - Vērgales muižas leģendas, izbrauciens ar laivu, jūras un vētru stāsti Pāvilostā un Jūrkalnē... 2.dienā – vēju pilsēta Liepāja ar smalko "Hoijeres kundzes viesu namu", atraktīvo "Siļķu brāķi" un MELO-M "Veltījumu Liepājai" koncertdārzā "Pūt, vējiņi". 

 • Liepāja, Palanga un Klaipēda – vasara, jūra, Lietuvas Jūras muzejs un delfīni.

  No95.00 17.08.2022 2d

  Vasaras  laikā dodamies uz divām jūras galvaspilsētām – Lietuvas Palangu un Latvijas Liepāju. Pa ceļam piestāsim saldākajā Latvijas pilsētā – Saldū. Lietuvā baudīsim vasaras noskaņu Palangā. Piestāsim arī Saules pilsētā Šauļos. Tātad šai braucienā tikai vasarīgas izklaides – ziedi, jūra un smilšainais liedags. Baudām kafejnīcu piedāvājumu Liepājā un Palangā.

 • Daugavpils vienaldzīgu neatstāj nevienu

  No35.00 17.08.2022 1d

  Dienas pirmo trīs stundu laikā izvēles programma pa Daugavpili – Rotko muzejs un cietoksnis vai tirgus un šmakovkas muzeja apmeklējums. Visiem kopīgas pusdienas Daugavpils restorāna 10. stāvā. Kopīga ekskursija pa Daugavpili pašu autobusā ar vietējo gidu. Noslēgumā pēc izvēles iespēja doties uz skrošu muzeju vai Daugavpils neparasto Baznīcu kalnu.

 • Romantiskajā Kuršu kāpā un Klaipēda. Jūras muzejs un delfīnu šovs.

  No100.00 18.08.2022 2d

  Izstaigāsim romantisko piecu labirintu parku. Dzintars, mols, gājēju gatve, izklaides – tas viss atrodams Palangā – Lietuvas vasaras galvaspilsētā. Nida ir ideāla vieta miera un klusuma meklētājiem. Apmeklēsim Jūras muzeju, kurā iepazīsim zemūdens dzīvi, jo akvārijos apskatāmas Baltijas un citu pasaules jūru un okeānu zivis un dzīvnieki. Katra ceļotāja sirdi...