Grupu ceļojumi

 • Ar kuģīti uz Peipusa ezera salu Pirisāri

  No31.00 27.08.2019 1d

  Izbaudām salas mežu romantiskās takas un vecticībnieku ciematu kolorītu Pirisāres gida pavadībā. Lustējamies piknikā un baudām garšīgo zivju zupu.

 • Peipusa krasta sīpolu gadatirgus

  No31.00 31.08.2019 1d

  Sīpolu un zivju gadatirgus ir gada gaidītākais notikums pie Peipusa ezera. Un kā tad ar Kallastes sarkanajām klintīm? Tās noteikti jāredz, tāpat kā klintis, ko tautā dēvē par debesu mājām, Ahjas upes ainaviskajā senlejā. Aplūkosim pasakaino Alatskivi pili, kas ir ieteikta iepazīšanai projektā «Dzīve uz divu pasauļu robežas».

 • Aglona un tās apkārtne

  No29.00 31.08.2019 1d

  Dosimies uz  starptautiskas nozīmes svētvietu – Aglonas baziliku, ko pagājušajā vasarā apmeklējis Romas pāvests. Izbaudīsim īpašo gaisotni Karaļa kalnā, kurā izvietotas vairāk nekā 50 koka skulptūras par Bībeles sižetiem. Godu saimnieču ciema namamāte, īsta latgaliete, stāstīs par latgalisko „ kukņu” un piedāvās īstus latgaliešu ēdienus.

 • Pārgājiens Kihnu salā

  No25.00 31.08.2019 1d

  Vienas dienas laikā izstaigājam teiksmaino Kihnu salu, kas slavena ar jūrasbraucēju Kihnu Jenu, varenajām Kihnu sievām, kuras brauc ar mocīšiem un tiek galā ar visiem darbiem. Izstaigāsim salu no viena gala līdz otram – gan ejot tai cauri, gan gar krasta līniju. Sajutīsim jūras vēju un salas mieru un klusumu....

 • Latgalē skatāmā nekad netrūkst…

  No28.00 07.09.2019 1d

  Pieteikšanās līdz 31.augustam! Latgales spēks nekur nav zudis, tas ikdienā sastopams šeit mītošajos cilvēkos, par ko būs iespēja pārliecināties, dodoties braucienā uz Baltinavas teātri, ciemojoties Malnavas pusē. Balvos apskatot lielāko vēja zvanu kompleksu pasaulē, pa ceļam iebraucot vēl vienīgajā pieejamajā Latvijas spoku pilsētā Kupravā.

 • Atvasara Zemgalē. Pļaujas svētki Ausekļu dzirnavās

  No28.00 07.09.2019 1d

  Ciemos pie pils dāmām Ērberģes muižā. Rudens ražas svētki Ausekļu dzirnavās. Vietējo labumu un gardumu tirdziņš un lustīgi priekšnesumi. Bruknas muiža – labestības saliņa Dāviņu pagastā, kur iedvesmu, spēku, ticību un emocijas gūst mūziķi, mākslinieki un apmeklētāji.