Jūlija Sveženceva

Par mani var teikt, ka es esmu ceļojusi jau no pašas dzimšanas, kad vecāki darba ietvaros regulāri pārvietojās pa dažādām Padomju Savienības valstīm. Šī kustība man personīgi pēc tam turpinājās jau nedaudz savādākā veidā – ceļojot, izzinot un iepazīstot gan Eiropas, gan citas valstis, kas šobrīd ir manas dzīves neatņemama sastāvdaļa.

Kopumā varu sevi nosaukt par pasaules cilvēku, jo katrā valstī, kurā esmu bijusi, novērtēju tās unikalitāti, kultūru, cilvēkus un esmu pieņemoša pret atšķirīgo. Esot ceļojumos, priekšroku dodu būšanai pie dabas vai kultūrvēsturisku vietu apmeklējumiem, taču arī pilsētās var atrast savu šarmu un sajust tagadnes elpu.

Esmu apceļojusi gandrīz visus pasaules kontinentus un pasaules daļas, bet, iespējams, kā daudziem šajā klimata joslā dzīvojošajiem, arī mani visvairāk vilina siltās zemes ar savu dabu, kalniem un jūru, kā arī vēsturi un ēdieniem. Vislielākā mīlestība man ir pret Grieķiju. Lai arī tur nedzīvoju, bet esot šajā valstī, jūtos kā savējā, kā mājās. Iespējams, tas ir tādēļ, ka pirms daudziem gadiem Grieķijā esmu nedaudz strādājusi un mācījusies, ļoti bieži uz to ceļojusi un iepazinusi tās dažādās šķautnes, tai skaitā iemācījusies valodu.

Ceļojumu plānošana, organizēšana, kā arī grupu vadīšana man ir ļoti tuvs hobijs. Brīvajā laikā esmu organizējusi un vadījusi izbraucienus ārpus Latvijas saviem draugiem un draugu draugiem. Šobrīd ir tas brīdis, kad ļoti vēlos dalīties ar savu pieredzi no dažādajiem ceļojumiem ar vēl plašāku cilvēku loku un parādīt, cik pasaule ir skaista. Man sniedz lielu prieku un gandarījumu, ja redzu, ka cilvēkiem spīd acis no tā, kur viņi ir nokļuvuši un ko piedzīvo. Esmu cilvēks, kuram patīk radīt labsajūtu un komfortu, uz kuru var paļauties. Man ir svarīgi ne tikai parādīt un izvest pa pasaules brīnišķīgajām vietām, bet arī tas, lai cilvēki manā vadībā jūtas droši, izpratuši visu tiem svarīgo informāciju un var pilnībā izbaudīt savu ceļojumu.

Maršrutus plānoju tā, lai var apskatīt un izbaudīt gan dabu un vēsturiskās vietas, gan iepazīt pilsētvidi.

No valstīm mīļākās ir Grieķija un Japāna, uz kurām šobrīd tiek plānoti skaisti un neaizmirstami ceļojumi arī grupām. Droši piesakies un tiekamies ceļojumos!