Slēpošana un ziemas piedzīvojumi Levi – Lapzemē

5.02 - 14.02.2027

vairāk nekā 10

Slēpošana

Indra Murziņa

Ceļojums ir plānošanas stadijā!

Ziemas piedzīvojums Lapzemē, Levi slēpošanas kūrortā – sniegs, kalni un ziemeļu daba. Kalnu slēpošanai 44 trases dažādiem līmeņiem 5 nogāzēs – iesācējiem un bērniem īpaša zona un Leevilandia ar daudzām izklaidēm un aktivitātēm. South Park, Junior South Park, Fun Park un moguli piedāvā papildu izaicinājumus pieredzējušajiem slēpotājiem. Ap 230 km distanču slēpošanas trašu, t.sk. ap 28 km apgaismotas tumšajā laikā. Piesniguši meži, ziemeļbrieži, haskiji, sniega motocikli (ap 900 km maršrutu), Sniega ciems, Elfu ciems un vēl citas aizraujošas iespējas. Ja paveiksies – apbrīnosim ziemeļblāzmu. Dzīvošana komfortablos apartamentos.

Iespēja ceļojumā doties arī ar lidmašīnu (Rīga – Kittilä) (aviokompānijas, iespējamie lidojumu laiki un cenas tiks precizētas rudenī). Ceļojuma pamatcena + lidmašīnas biļetes. Cenā ietilpst bagāžas un slēpošanas inventāra nogādāšana ar autobusu no Cēsīm, Valmieras, Valkas, 7 naktis apartamentos Levi, viena sēdvieta autobusā – transfērs no Kittiles lidostas, brauciens uz Sniega ciemu. Bagāža jānogādā uz autobusu dienu iepriekš, par laikiem un vietām informācija tiks precizēta.

1. diena. Piektdiena, 5. februāris.

Izbraucam uz Tallinu no Smiltenes, Cēsīm, Valmieras, Valkas.
Prāmis Tallina – Helsinki plkst. 13.30.
Ceļš no Helsinkiem līdz Jyväskylä (270 km).
Nakts viesnīcā.

2. diena. Sestdiena, 6. februāris.

Brokastis viesnīcā.
Brauciens līdz Levi (730 km), pusdienas ceļmalas kafejnīcā.
Vakarā ierašanās Levi, iekārtošanās apartamentos.
Apartamenti aprīkoti ar virtuvi, labierīcībām, viesistabu un 2 divvietīgām guļamistabām.

3. diena. Svētdiena, 7. februāris. - 8. diena. Piektdiena, 12. februāris.

Slēpošana Levi kūrortā (Levi Ski resort) – 6 dienas.
Ziemas sezonā pacēlāji ir atvērti katru dienu no 9.30 līdz 19.00 (atsevišķi pacēlāji darbojas līdz pl.17 vai 18). Tuvākais pacēlājs no apartamentiem atrodas 700 m attālumā, starp nogāzēm un naktsmītnēm kursē SkiBus (nokļūt palīdzēs arī mūsu autobuss). Trašu shēmas skatāmas Slopes and lifts | Levi.

Distanču slēpošanas trases pieejamas jebkurā laikā – rītos no pl.6.00 un vakaros līdz pl.23.00, pieejamas arī apgaismotas trases Levi ciemā un apkārtnē. Trašu shēmas skatāmas Cross-country skiing & tracks | Levi.

Bez slēpošanas pēc izvēles (par papildmaksu) atpūta krodziņos, iepirkšanās centros Levi, kā arī ūdens atrakciju parkā “Water World Levi”. Vienojoties par laiku, ar mūsu autobusu dosimies uz Sniega ciemu (Lapland Hotels SnowVillage), kas atrodas ~40 minūšu braucienā no Levi un katru gadu tiek uzbūvēts no jauna – ledus skulptūras, ledus bārs, ceremoniju zāle, kinoteātris un slidkalniņš.

Levi kūrortā iespējams iznomāt sniega motociklus, doties pie ziemeļbriežiem un haskijiem, izbraukt ar kamanām vai piedalīties safari izbraucienos. 8 km attālumā atrodas Elfu ciems, kur iespējams iepazīt Lapzemes stāstus un mitoloģiju.

Pieejamas arī sniega kurpju takas, ziemas pastaigas un slidotava.
Katrs atradīs sev tīkamu nodarbi katru dienu!

9. diena. Sestdiena, 13. februāris.

Atvadāmies no Lapzemes un sākam mājupceļu.
Brauciens līdz Jyväskylä, nakts viesnīcā.

10. diena. Svētdiena, 14. februāris.

Brokastis viesnīcā.
Brauciens līdz Helsinkiem.
Prāmis Helsinki – Tallina plkst. 15.15.
Atgriešanās Valmierā ap pl.22.00.

apdrošināšana – aptuveni mēnesi pirms ceļojuma tiks izveidota WhatsApp grupa, kurā dalībniekiem tiks nosūtīts aktuālais apdrošināšanas piedāvājums sadarbībā ar BTA, iekļaujot augsta riska aktivitātes (slēpošanu) un civiltiesisko segumu

slēpošanas kartes (skipass) (2026. gada cenas grupām, tiks precizētas) 6 dienām:

  • 232 EUR pieaugušajiem (12–64 gadi) + KeyCard (bez depozīta) 8 EUR

  • 137,50 EUR bērniem (7–11 gadi) un senioriem no 65 gadiem + KeyCard 8 EUR

slēpošanas inventāra noma – cenas skatāmas Ski Rentals | Levi

SkiBus biļetes (2026. gada cenas) – 3 EUR dienas biļete ar derīgu skipasi

ēdināšana un personīgie izdevumi – ēšana uz prāmja, pusdienas pa ceļam, Levi kafejnīcās u.c.

Sniega ciema (Lapland Hotels SnowVillage) apmeklējums (2026. gada cenas):

  • 26 EUR pieaugušajam

  • 14 EUR bērnam (4–14 gadi)

ūdens atrakciju parks “Water World Levi” (2026. gada cenas):

  • 25 EUR pieaugušajiem

  • 17 EUR bērniem (4–14 gadi)

  • bērniem līdz 4 gadiem – bez maksas

papildus aktivitātes – sniega motocikli, ziemeļbriežu un haskiju kamanas, Elfu ciems u.c. (cenas tiks precizētas vai pieejamas uz vietas)

    Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

    Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
    Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi

    Seko līdzi jaunumiem par ceļojumu

    Izsaki savu vēlmi doties ceļojumā, neveicot tūlītēju braucēju rezervāciju, un atrodies šī brauciena aktualitātēs.
    Mēs Tev ziņosim par jebkādām izmaiņām programmā, pēdējā brīža iespējām un atlaidēm, kas saistītas ar šo ceļojumu.

    Ievadi savu informāciju un spied “Sekot”!