Ziemassvētku pasaka Londonā

10.12 - 14.12.2024

vairāk nekā 10

Pilsētas

Žanna Otersone

(Pieaugušie)

(Bērni)

752.00

711.00

752.00


  Sekot līdzi jaunumiem par ceļojumu

  Ja, vēlies, lai paziņojam Tev par jebkādām izmaiņām brauciena programmā, ievadi savu e-pasta adresi un spied "Sekot"

  Londona Ziemassvētkos, iespējams, ir visbrīnišķīgākā pieredze un velte, ko uzdāvināt sev vai izbaudīt ar kādu tuvu cilvēku, jo tā noteikti pārspēj gandrīz katru Eiropas pilsētu. Īpaši skaista Londona ir Ziemassvētku laikā, kad ielās tiek iedegts tūkstošiem krāsainu gaismiņu, kas pat vistumšākās vietas pārvērš pasaku valstībā. Londona ir tik daudzveidīga gan kultūras un valodas, gan kulinārijas un iespēju ziņā, ka ik gadu rodas aizvien vairāk vietu, kur cilvēki var “noķert Ziemassvētku brīnumu aiz astes”. Pastaiga par izgaismoto Haidparku, gaismās ietērptā Oksfordstrīta, Londonas mirdzošā panorāma no “London Eye”.

  Apskatīt ceļojuma programmu 1,2 MB

  1. diena – 10. decembris, otrdiena

  Tikšanās Rīgas lidostā (iepretim airBaltic reģistrācijas galdiņiem) pl. 5.00. Lidojums ar airBaltic reisu pl. 7.00 Rīga – Londona pl. 8.40.

  Londona – viena no pasaules žilbinošākajām un vēsturiski bagātākajām metropolēm. Gadsimti un tradīcijas te mijas ar moderno arhitektūru, krāsainu tautību mutuli, karaliskām rezidencēm un parkiem, kas ir kā miera oāzes rosīgās pilsētas vidū

  Klasiskā Londona: Vestminsteras abatija – Apvienotās Karalistes karaļu kronēšanas vieta, gotiskā parlamenta ēka, Bigbens, Vaithols un rūpīgi apsargātā Dauningstrīta Nr.10, Horse guards – karaliskā jātnieku sardze, britu monarhu rezidence Bekingemas pils. Un, protams, Trafalgara laukums – ne vien pilsētas galvenā mītiņu un tikšanās, bet arī viena no Ziemassvētku tirdziņu vietām.

  Nakts viesnīcā Londonā.

  2. diena – 11. decembris, trešdiena

  Brokastis viesnīcā.

  Ekskursija uz Britu muzeju. Tas ir lielākais, bagātākais un visvairāk apmeklētais muzejs pasaulē, kas pārsteidz ar savu krāšņumu. Muzejā apskatāmas ekspozīcijas par pirmatnējo sabiedrību, Seno Ēģipti, Seno Grieķiju un Romu, austrumu senatni, viduslaiku vēsturi, monētas un medaļas, Japāna un Rietumāzija, gleznas un daudz kas cits.

  Londonas Tauers (XI gs.) – laika gaitā tas bijis gan cietoksnis, gan pils un karaļnama dārglietu glabātava, gan arsenāls un cietums, kā arī observatorija un zoodārzs. Te Anna Boleina, Tomass Mors un vēl daudzi Henrijam VIII pietuvināti cilvēki zaudēja savas galvas. Tomēr lielu daļu no savas 950 gadu ilgās vēstures Tauers kalpoja arī kā plaukstoša pils un sabiedrības centrs. Aiz viduslaiku pils sienām atradās kapelas, krogi, valsts iestādes un simtiem londoniešu rezidenču. Pils kopā ar paceļamo Tauera tiltu pār Temzu.

  Nakts viesnīcā Londonā.

  3. diena – 12.decembris, ceturtdiena

  Brokastis viesnīcā

  Dabas vēstures muzeja apmeklējums. Tā ir viena no vecākajām un lielākajām šāda veida iestādēm pasaulē. Muzeja ekspozīcija ir tik plaša, ka tās apskatei ar vienu dienu var arī nepietikt. Dabas vēstures muzeja ekspozīcija sadalīta vairākās tematiskajās zonās, kur vienuviet iespējams sastapt dinozauru parādi, pilnizmēra zilo vali, 40 miljonus gadu vecu zirnekli un daudzus citus eksponātus.

  Zinātnes muzeja apmeklējums. Zinātnes muzejs Londonā ir apmeklētākais zinātnes un tehnoloģiju muzejs Eiropā. Tajā izvietoti vairāk nekā 15 000 apskates objektu, tostarp gabaliņš no zemes lielākā pavadoņa. Muzejā līdztekus klasiskajiem eksponātiem aplūkojamas arī vairākas interaktīvas galerijas, 3D simulatori un IMAX kinozāle, kuras ekrāns ir augstāks par četriem britu divstāvīgajiem autobusiem.

  Vakaru iespējams pavadīt Ziemassvētku gaisotnes apvītajā Dienvidkrasta promenādes tirdziņā un doties izbraucienā ar slaveno 135 m augsto panorāmas ratu jeb Londonas aci.

  Nakts viesnīcā Londonā.

  4. diena – 13. decembris, piektdiena

  Brokastis viesnīcā.

  Ziemassvētku rotājumos ietērpjas arī Madame Tussauds Vaska figūru muzejs, kuru pirms vairāk nekā 200 gadiem nodibināja prasmīgā vaska tēlniece Marija Tiso. Tas piedāvā apmeklētājiem aizraujošu pieredzi, ļaujot apskatīt slavenību, vēsturisku personību un pat bēdīgi slavenu personāžu reālistiskas vaska figūras. Apmeklētājiem ļoti patīk foto ar vairāk nekā 250 slavenībām, kas izskatās kā dzīvi, īpaši karalisko ģimeni.

  Pēcpusdienā ar pilnu krūti baudām Londonu Ziemassvētku krāšņumā, pēc izvēles apmeklējam tirdziņus un priecājamies par pilsētas skaistajiem svētku rotājumiem. Vislabākais veids, kā to darīt, ir doties izbraucienā pa pilsētu ar divstāvīgu “Hop-on, Hop-off” autobusiņu! Brīvo laiku veltīsim dāvanu un suvenīru iegādei.

  Nakts viesnīcā Londonā.

  5. diena – 14. decembris, sestdiena

  Izbraucam uz Londonas Getvikas lidostu pl. 6.00.

  Lidojums ar airBaltic Londona (Getvika) 09.25 – Rīga 14.10.

  • ceļojuma/veselības apdrošināšanas izmaksas (tiksiet informēti neilgi pirms ceļojuma, pēc 65 gadu vecuma tiks sagatavota individuāla cena pēc pieprasījuma).
  • piemaksa par nakšņošanu vienvietīgā numurā visu ceļojuma laiku 198 EUR;
  • ieejas biļetes apskates vietās:
   • Londonas acs – 40.00 £/pers.;
   • Londonas Tauers – 33.60 £/pers.;
   • Vestminsteras abatija – 27 £/pers.;
   • Madame Tissauds vaska figūru muzejs – 30.50 £/pers.;
  • sabiedriskais transports:
   • brauciens ar metro ~1,8–3,5 £/pers. viens brauciens;
   • nacionālais ekspresis uz/no lidostu – 34.00£;
  • ēšanas izdevumi, pusdienas vai vakariņas, sākot no 20 £;
  • transfērs no VIDZEMES pilsētām – Cēsīm, Valmieras, Smiltenes, Siguldas – uz lidostu un atpakaļ no tās – 20 EUR vienai personai vienā virzienā vai 35 EUR abos virzienos, ja braucienam piesakās vismaz 7 personas no grupas;
  • visa veida privātie izdevumi, ieejas pašu izvēlētos apskates objektos un servisa nauda personālam.

   Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

   Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
   Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi