“Balt-Go” aicina vienas dienas ekskursijās katru nedēļu!

Jūlijā un augustā tiekamies ekskursijās ne tikai sestdienās, bet arī pārējās nedēļas dienās. Vairāk informācijas un pieteikšanās – “Balt-Go” mājaslapā www.balt-go.lv.

Cilvēka nebeidzamais radošums – SKRĪVERI 23.07.2022 (36 EUR)

Skaists brauciens gar Daugavas krastu. Vasaras dienu Skrīveros sāksim visai saldi – ar ,,īsto gotiņkonfekšu” degustāciju. Iepazīsimies ar Skrīveriem tekstilmākslinieces Baibas Vaivares skatījumā. Klausīsimies skanošo bļodu koncertu Andas Apsītes izpildījumā. Pusdienosim zemnieku saimniecībā ,,Ragāres”, kur uzzināsim, kā veidojusies šī saimniecība. Uzkāpsim Aizkraukles pilskalnā, kas klasificējies kā 2021. gada arheoloģijas piemineklis. No pilskalna paveras plašs skats uz Daugavu. Dienas izskaņā ar kuģi ,,Baltā kaza” dosimies romantiskā izbraukumā pa Daugavu, klausoties kapteiņa jautrajos stāstos un vēsturiskajās teikās par senatni. Sajutīsim dzīvi kā īstus svētkus! Pastaigāsim pa Skrīveru dendroloģisko parku.

 

Maģiskais ziedu festivāls PAKROJAS MUIŽĀ. NAISAI – unikālā baltu arēna un parks (PAPILDU GRUPA)!!! 30.07.2022 (38 EUR)

Pakrojas muižas parkā starp tūkstošiem daudzkrāsainu vasaras ziedu, starp to ornamentiem un paklājiem pacelsies 2–6 m augstas ziedu skulptūras un atdzīvosies pasaku varoņi. Visa 19. gadsimta garā mutuļojošā muiža kļūs par vienu lielu ar ziediem rotātu pasaku zemi. Ieturēsim gardas pusdienas Šeduvas dzirnavās. Dienas noslēgumā pastaiga neparastajā ciematiņā Naisiai, kas pārsteigs ar grandiozo Baltu arēnu un parku.

 

Cilvēka nebeidzamais radošums Mālpils pusē 03.08.2022 (36 EUR)

Skaistā, atjaunotā Mālpils muiža, ko pamatoti gribas dēvēt par pili, ar greznajiem interjeriem, slavenu mākslinieku gleznām, terasēm un parku! Lielā Mālpils bagātība ir tās radošie cilvēki – Kristīne Kaņepāja ar bioloģisko saimniecību, kurā ražo sukādes un saldējuma mērcītes, restauratoru un kokgriezēju darbnīca, kur darbojas Baložu ģimene, zemeņu un zirgu audzēšanas speciālists Guntars Dzērve, kurš apsolīja izklāstīt savu lauku dzīves, zemeņu un zirgu redzējumu – pavisam neierastu. Pusdienās īsts ukraiņu borščs, ko gatavos ukraiņi, kuri glābjas no kara šausmām Mālpilī. Uzzināsim daudz interesanta par Skulmju dzimtu nesen atjaunotajā ekspozīcijā viņu vasaras mājā, kas pārtapusi muzejā.

 

Rīgas jaunumi 04.08.2022 (35 EUR)

Patiešām izcila programma:

jaunais Okupācijas muzeja piedāvājums, Vilhelma Purvīša 150. jubilejas un Ausekļa Baušķenieka gleznu izstādes, atjaunotais Āgenskalna tirgus un lieliskā Ulbrokas Pērle!

 

No Dzērbenes līdz Berlīnei 10.08.2022 (28 EUR)

Paciemosimies vairākās muižās. Apciemosim Gauju tās dzimšanas jeb jaunības vietā. Redzēsim kādu unikālu koka baznīciņu. Uzzināsim, kas ir Sārumu Mārcis un izzināsim viņa pamatīgo darbu Dzērbenes pusē. Ciemosimies pie mākslinieces Ērikas Mālderes, atcerēsimies cimdu Jetiņu. Iespēja uzkāpt Dzērbenes muižas tornī un baudīt nesteidzīgu dienu Piebalgas novada skaistajās ainavās. Peldēsimies kādā skaistā Dzērbenes ezerā un nobeigumā aizbrauksim līdz pat Berlīnei.


Jūras muzejs un delfīnu šovs
11.08.2022 (40 EUR)

Aicinām pievienoties ceļojumam uz Lietuvu, kur vērosim fantastisko delfīnu izrādi. Apmeklēsim Jūras muzeju, kurā iepazīsim zemūdens dzīvi, jo akvārijos apskatāmas Baltijas un citu pasaules jūru un okeānu zivis un dzīvnieki.

 

Daugavpils 17.08.2022 (35 EUR)

Dienas pirmo trīs stundu laikā izvēles programma pa Daugavpili – Rotko muzejs un cietoksnis vai tirgus un Šmakovkas muzeja apmeklējums. Visiem kopīgas pusdienas restorānā 10. stāvā. Kopīga ekskursija pa Daugavpili pašu autobusā ar vietējo gidu. Noslēgumā pēc izvēles iespēja doties uz Skrošu muzeju vai Daugavpils neparasto Baznīcu kalnu.

Saņemt paziņojumus par jaunumiem diskusijā
Paziņot par
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments