Apbrīnojamie Taizemes dienvidi ar Cheo Lan ezeru, Andamanu jūras salām un atpūtu Krabi provincē!

Nacionālais parks Khao Sok un Cheo Lan ezers ir vieni no pašiem skaistākajiem un pazīstamākajiem dabas rezervātiem Dienvidaustrumāzijā. Tropiskie džungļi, kas atrodas to teritorijā, atzīti par pašiem senākajiem pasaulē, bet fantastiskās ainavas iekaros pat visizlutinātāko ceļotāju sirdis. Saskaņā ar vienu no versijām, tieši šīs vietas (kā arī Krabi provinces) daba un ainavas iedvesmoja slavenās filmas “Avatārs” veidotāju. Pauguri un koku galotnes kuri paceļas no ūdens un, liecina par to, ka kādreiz šeit ir bijusi sauszeme, tagad ūdens plašumi ar nepieejamiem krastiem. Braucot ar džonku pa ezeru, pārņem sajūta, ka nav neviena krasta, kur izkāpt. Tieši tāpēc vienīgā iespēja pārnakšņot uz  ezera, ir koka mājiņas uz pontoniem, kuras gluži kā plosti šūpojas ezerā.

Krabi province, kas atrodas Andamanu jūras krastā, patiesi tiek uzskatīta par skaistāko visā Taizemes dienvidu piekrastē. Tieši te atrodas pasaulē slavenas pludmales, salas un nacionālie parki un tieši uz Krabi dodas atpūtnieki no Puketas un citām Taizemes vietām,  ideālas pludmales meklējumos. Mēs piedāvājam unikālu iespēju atpūsties visa šī  skaistuma apskāvienos.

Labs piedzīvojums ir  brauciens ar nakts vilcienu no Bangkokas Taizemes ziemeļos  uz Dienvidiem – uz Krabi provinci. Agri no rīta pamostoties var vērot neaizmirstamas Taizemes lauku dzīves ainas, vietējo iedzīvotāju rosīšanos rīsu laukos umn mazās lauku pilsētiņas.

Mazā Aonang pilsētiņa Andamanu jūras piekrastē valdzina ar savu demokrātisko un neformālo atmosfēru. Šeit tūristi izbuada  “street food” ēdienus, ko var iegādāties uz ielas no vietējām Tajiešu saimniecēm:  gan fritētas garneles, gan papaijas salātus, gan dažādus augļus un auglu koktiļus, par to samaksājot pavisam simboliski. Var doties pastaigā gar vienu no plumalēm, sastopot kādu pērtiķi un pacienājot to ar  banānu.

Īpašs laiks ir saulriets, kurš tieši Aonangas pludmalē ir visapburošākais. Vakarā jau pirms saulrieta ļaudis sapulcējas pie pludmales, sasēduši  uz kāpnēm  pie pludmales, vai vienkārši pastaigājas, cenšoties iemūžināt fotogrāfijās vai video jūrā grimstošās saules atspulgus.

Ir daudz dažādu piedāvājumu ceļojumiem uz Taizemi: Pataija, Puketa, Kočanga, bet īpaša atmosfēra un daba ir tieši Taizemes dienvidos – Krabi.

 

Saņemt paziņojumus par jaunumiem diskusijā
Paziņot par
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments