Apbrīnojamie Taizemes dienvidi ar Cheo Lan ezeru, Andamanu jūras salām un atpūtu Krabi provincē!

Nacionālais parks Khao Sok un Cheo Lan ezers ir vieni no pašiem skaistākajiem un pazīstamākajiem dabas rezervātiem Dienvidaustrumāzijā. Tropiskie džungļi, kas atrodas to teritorijā, atzīti par pašiem senākajiem pasaulē, bet fantastiskās ainavas iekaros pat visizlutinātāko ceļotāju sirdis. Saskaņā ar vienu no versijām, tieši šīs vietas (kā arī Krabi provinces) daba un ainavas iedvesmoja slavenās filmas “Avatārs” veidotāju. Pauguri, kuri paceļ savas spices no ūdens un virs ūdens izstiepušās koku galotnes, liecina par to, ka kādreiz šeit ir bijusi sauszeme. Tagad ūdens plašumi ar nepieejamiem krastiem. Braucot ar džonku pa ezeru, pārņem sajūta, ka nav neviena krasta, kur izkāpt. Tieši tāpēc vienīgā iespēja pārnakšņot uz  ezera, ir koka mājiņas uz pontoniem, kuras gluži kā plosti šūpojas ūdenī.

Krabi province, kas atrodas Andamanu jūras krastā, patiesi tiek uzskatīta par skaistāko visā Taizemes dienvidu piekrastē. Tieši te atrodas pasaulē slavenas pludmales, salas un nacionālie parki un tieši uz Krabi dodas atpūtnieki no tuvākās Puketas salas  ideālas pludmales meklējumos ar kristāldzidru ūdeni un baltām smiltiņām. Mēs piedāvājam unikālu iespēju atpūsties visa šī  skaistuma apskāvienos.

Interesanta pieredze ir  brauciens ar nakts vilcienu no Bangkokas Taizemes ziemeļos  uz Dienvidiem – uz Krabi provinci. Agri no rīta pamostoties var vērot neaizmirstamas Taizemes lauku dzīves ainiņas.

Mazā Aonang pilsētiņa Andamanu jūras piekrastē valdzina ar savu demokrātisko un neformālo atmosfēru. Šeit tūristi izbuada  “street food” ēdienus, ko var iegādāties uz ielas no vietējām Tajiešu saimniecēm:  gan fritētas garneles, gan papaijas salātus, gan dažādus augļus un auglu koktiļus, par to samaksājot pavisam simboliski. Var otis pastaigā gar vienu no plumalēm, sastopot kādu pērtiķi un pacienājot to ar kādu banānu.

Aonangā īpaašs laiks ir saulriets, kurš tieši Aonangas pludmalē ir īpaši skaists. Vakarā jau pirms saulrieta visi sapulcējas pie pludmales, sasēduši  uz kāpnēm  pie pludmales, vai vienkārši pastaigājas, cenšoties iemūžināt fotogrāfijās vai video jūrā grimstošās saules atspulgus.

Ir daudz dažādu piedāvājumu ceļojumiem uz Taizemi: Pataija, Puketa, Kočanga, bet īpaša atmosfēra un daba ir tieši Taizemes dienvidos – Krabi.