GADA NOGALES CEĻOJUMS: ŠAUĻI, PALANGA UN LIEPĀJAS VECGADA KONCERTS

29.12 - 30.12.2026

vairāk nekā 10

Kultūra, Pilsētas

Līga Pommere

(Pieaugušie)

(Bērni)

132.00

120.00

132.00


Rezervēt

Šauļu šokolādes smarža • svētku gaismas Palangā • Liepājas Vecgada koncerts • Karosta • Saldus

Gada nogale ir īstais laiks nelielai aizbēgšanai no ikdienas! Dosimies divu dienu svētku ceļojumā uz Lietuvu un Liepāju, kurā savienosim šokolādes garšu, izgaismotas pilsētas, jūras tuvumu, mūziku un skaistu gada nogales noskaņu.

Mūs gaidīs Šauļi un leģendārā “Rūtas” šokolāde, ziemīgā Palanga svētku rotā, vakars Liepājā un ceļojuma īpašais notikums – Liepājas Simfoniskā orķestra Vecgada koncerts koncertzālē “Lielais dzintars”. Otrajā dienā iepazīsim Liepāju un noslēpumaino Karostu, bet mājupceļā piestāsim Saldū.

29. DECEMBRIS, OTRDIENA

Dodamies uz Lietuvu un Šauļiem.

ŠAUĻI – ŠOKOLĀDES GARŠA UN SVĒTKU PILSĒTA

Gada nogali sāksim saldi – apmeklēsim “Rūtas” šokolādes muzeju, kur ieklausīsimies stāstā par vienu no Lietuvas pazīstamākajām saldumu ražotnēm un izzināsim šokolādes pasauli.

Atlicināsim laiku arī Šauļu centram svētku rotā. Pastaigā aplūkosim pilsētas Ziemassvētku un Jaungada dekorācijas un, iespējams, ieskatīsimies arī iespaidīgajā Šauļu Sv. Pētera un Pāvila katedrālē.

PALANGA – ZIEMAS KŪRORTS SVĒTKU GAISMIŅĀS

Pēc aptuveni 150 km pārbrauciena sasniegsim Palangu.

Vispirms – pusdienu pauze, bet pēc tās ļausimies ziemīgās Palangas atmosfērai. Vasarā rosīgais Baltijas kūrorts gada nogalē iegūst pavisam citu raksturu. Tur priecē gaismiņas, rotājumi, ziemas jūras noskaņa un nesteidzīga pastaiga.

LIEPĀJA – VAKARS AR MŪZIKU

Ierašanās viesnīcā “Amrita”

Iekārtošanās un neliela atpūta. No viesnīcas līdz koncertzālei ir tikai aptuveni 500 metri, tādēļ uz vakara pasākumu dosimies nesteidzīgā pastaigā.

LIEPĀJAS SIMFONISKĀ ORĶESTRA VECGADA KONCERTS

19.00 – koncertzāle “Lielais dzintars”

Ceļojuma svinīgākais brīdis – Liepājas Simfoniskā orķestra Vecgada koncerts vienā no Latvijas izcilākajām koncertzālēm.

Ļausim mūzikai radīt to īpašo sajūtu, kad vecais gads jau tuvojas noslēgumam, bet jaunais vēl tikai gaida aiz durvīm.

Nakts viesnīcā “Amrita” Liepājā.

30. DECEMBRIS, TREŠDIENA

Brokastis viesnīcā.

LIEPĀJA UN KAROSTA AR VIETĒJO GIDU

Pēc brokastīm dosimies Liepājas un Karostas ekskursijā vietējā gida vadībā.

Ieraudzīsim Liepāju ne tikai kā vēju un mūzikas pilsētu, bet iepazīsim arī tās neparasto vēsturi. Īpaša vieta būs Karosta – savulaik slēgta militārā teritorija ar cara laika arhitektūru, militāro mantojumu un stāstiem, kas ļauj ieraudzīt pavisam citu Liepājas seju.

Pēc ekskursijas dodamies uz Saldu – aptuveni 100 km.

SALDUS – ROZENTĀLA PILSĒTA

Mājupceļā iepazīsim Saldu. Apskatīsim Saldus baznīcu, ielūkosimies pilsētas slavenākā mākslinieka Jaņa Rozentāla pasaulē un apskatīsim arī pilsētas jaunāko vaibstu – kvartālu “Pagalms”.

Pusdienu pauze Saldū.

MĀJUPCEĻŠ

18.00 – Rīga, 19.00 – Sigulda, DUS/WC pauze, 19.40 – Cēsis, 20.15 – Valmiera, 21.00 – Smiltene

KĀPĒC BRAUKT?

Šis būs ceļojums tiem, kuri gada nogali vēlas izbaudīt, nevis izskriet. Divās dienās piedzīvosim trīs ļoti atšķirīgas pilsētas un noskaņas – saldu Šauļu pieturu, ziemīgu Palangu pie jūras un muzikāli elegantu Liepāju.

Un pāri visam – Vecgada koncerta mūzika “Lielajā dzintarā”, kas ļaus gada izskaņu sajust mazliet svinīgāk.

Šokolāde. Jūra. Gaismas. Mūzika. Liepāja.
Skaists mazais ceļojums pirms Jaunā gada!

Koncerta biļete25 -35 EUR. JĀSAMAKSĀ PIESAKOTIES BRAUCIENAM !

Šauļi šokolādes muzejs Rūta 7 eiro pieaugušiem un 5 eiro pensionāriem un skolniekiem

Pusdienas Palangā un Saldū – cena tiks precizēta.

    Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

    Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
    Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi

    Patīk ceļojums, bet neesi pārliecināts, vai doties?

    Izsaki savu vēlmi doties ceļojumā, neveicot tūlītēju braucēju rezervāciju, un atrodies šī brauciena aktualitātēs.
    Mēs Tev ziņosim par jebkādām izmaiņām programmā, pēdējā brīža iespējām un atlaidēm, kas saistītas ar šo ceļojumu.

    Ievadi savu informāciju un spied “Sekot”!