Atklāsim interaktīvo Lielvircavas muižu, baudīsim pusdienas Rundāles pilī, bet vakaru pavadīsim Rundāles pils Baltajā zālē, klausoties baroka mūzikas koncertu “Pilnīgais un pārejošais: skaistums un laiks”. Tajā skanēs Antonio Vivaldi un citu izcilu itāļu baroka komponistu darbi, bet pirms koncerta būs iespēja apmeklēt izstādi “No gotikas līdz jūgendstilam”, kas iekļauta koncerta biļetes cenā.
Diena, kurā satiksies vēsture, muižu elegance, izcila mūzika un neaizmirstama atmosfēra.
Jelgava
Jelgavā kafijas pauze vai pēc izvēles neliela pastaiga ar ieskatu Jelgavas centrā.
Lielvircavas muiža
Dienu iesāksim ar viesošanos elegantajā Lielvircavas muižā – vienā no skaistākajām Zemgales klasicisma pērlēm. Ekskursijas laikā iepazīsim greznos, autentiski atjaunotos interjerus, unikālo baronu fon Klopmanu dzimtas vēsturisko priekšmetu kolekciju un aizraujošus stāstus, kas ļaus sajust vairāk nekā divus gadsimtus seno muižas dzīves ritmu. Mūs sagaidīs arī patīkami pārsteigumi, kas vēsturi ļaus ne tikai izzināt, bet arī patiesi piedzīvot.
Pusdienas Rundāles pilī
Pirms koncerta baudīsim gardas pusdienas Rundāles pils kafejnīcā. Cena 17,10 eiro
Pirmais ēdiens
Dienas zupa
Pamatēdiens
Garšvielās marinēta krāsnī cepta cūkas karbonāde ar cepeša mērci, pasniegta ar krāsnī
ceptiem kartupeļiem un dārzeņu salātiem
Vai
Cūkgaļas gabaliņi krējuma mērcē, pasniegti ar vārītiem kartupeļiem un dārzeņu
salātiem
Veģetārā iespēja
Dārzeņu plācenīši ar skābā krējuma mērci
Dzēriens
Kafija vai tēja pēc izvēles
Rundāles pils muzeja izstāde "No gotikas līdz jūgendstilam".
Pirms koncerta būs iespēja apmeklēt Rundāles pils muzeja izstādi “No gotikas līdz jūgendstilam”, kas iekļauta koncerta biļetes cenā.
Baroka mūzikas koncerts “Pilnīgais un pārejošais: skaistums un laiks”
Plkst. 18.00 Rundāles pils Baltajā zālē izskanēs izsmalcināts baroka mūzikas koncerts, kas aicinās aizdomāties par skaistuma un laika mijiedarbību.
Programmā – itāļu baroka komponistu Marko Učelīni, Agostīno Stefani, Antonio Kaldaras, Leonardo Vinči, Pjetro Lokatelli un Antonio Vivaldi darbi. Līdzās plaši pazīstamajai Vivaldi mūzikai dzirdēsim arī Latvijā reti atskaņotus skaņdarbus un neparastas instrumentu kombinācijas, kas atklāj Itālijas baroka daudzveidību.
Koncertā muzicēs:
Anda Eglīte – basa kokle;
Dace Priedīte – koncertkokle;
Artūrs Noviks – akordeons, bandoneons;
Lāsma Meldere-Šestakova – baroka vijole.
-
Jelgavā kafijas pauze – pēc katra izvēles;
-
Lielvircavas muiža – 5 EUR pieaugušajiem, 2,5 EUR senioriem;
-
pusdienas – 17,10 EUR;
-
Koncerts – 20 EUR (maksa jāveic, piesakoties braucienam).
Patīk ceļojums, bet neesi pārliecināts, vai doties?
Izsaki savu vēlmi doties ceļojumā, neveicot tūlītēju braucēju rezervāciju, un atrodies šī brauciena
aktualitātēs.
Mēs Tev ziņosim par jebkādām izmaiņām programmā, pēdējā brīža iespējām un atlaidēm, kas saistītas ar šo
ceļojumu.
Ievadi savu informāciju un spied “Sekot”!



