Svētceļojumi


2018. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
13.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Kurzeme. Gramzda – Rucava – Nīca
Luterāņu žurnāla “Svētdienas Rīts” lasītāji dodas savā tradicionālajā braucienā “ar draugiem pie draugiem”. Šoreiz uz Kurzemes tālāko stūrīti – ska-tīt atjaunoto Gramzdas baznīcu. Ciemosimies arī Rucavā un Nīcā.
30.00 Eur Ceļojuma
apraksts
14.07 - 15.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Lielais Igaunijas loks Tartu – Tallina - Pērnava
Luterāņu žurnāla “Svētdienas Rīts” lasītāji dodas savā tradicionālajā braucienā “ar drau-giem pie draugiem”. Šoreiz uz Igauniju vasaras vidū. No senās universitātes pilsētas Tērbatas uz Rēveli. Mājupceļā Pērnava un jūra.
85.00 Eur Ceļojuma
apraksts

2019. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
10.05 - 16.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Dienvidzviedrija, Kopenhāgena un Ēlandes sala
Luterāņu žurnāla “Svētdienas Rīts” lasītāji dodas savā tradicionālajā braucienā “ar draugiem pie draugiem”. Šoreiz uz Skandināviju. Ceļojums uz Stokholmu Zviedrijā ar populāro prāmi, baudot izklaides programmu. Iepazīsimies ar Dienvidzviedriju un Jētelandi. Vienu dienu veltīsim burvīgai salai Baltijas jūrā – Ēlandes salai. Citā dienā ar vilcienu brauksim pāri garākajam tiltam, kas savieno Zviedriju ar Dāniju, un iepazīsim Dānijas galvaspilsētu Kopenhāgenu. Zviedrijā ar mums kopā būs latviski runājošs zviedru mācītājs Magnuss Olsons, kuru Latvijā vēl atceramies kā bijušo Limbažu un Valmieras draudžu mācītāju. Piedalīsimies arī viņa draudzes svētdienas dievkalpojumā. Apskatīsim vēl vairākas skaistas vietas Dienvidzviedrijā un atpakaļceļā dosimies ar prāmi uz Klaipēdu.
425.00 Eur Ceļojuma
apraksts


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.