Mūsu mērķi

Darbības virzieni

Tūrisma un transporta aģentūra "Balt-Go" darbojas trijos galvenajos virzienos:

  1. autobusu izīrēšana tūrisma braucieniem,
  2. ienākošais tūrisms - ļaujam ārvalstu viesiem sajust Baltijas vienreizīgumu,
  3. izejošais tūrisms - sadarbībā ar SIA "Impro Ceļojumi" piedāvājam ceļojumus visā plašajā pasaulē.
 
Mērķauditorija:

Korporatīvie klienti, uzņēmumi, darba kolektīvi, draugu grupas attiecībā uz autobusu izīrēšanu un ienākošo tūrismu. Gan korporatīvie klienti, gan individuāli braucēji attiecībā uz izejošo tūrismu.

Mērķis

Mēs apzināmies, ka stresa pilnajā ikdienā ir jāatrod mirklis atpūtai, - mirklis sev! Tālab mēs esam, lai palīdzētu Jums BAUDĪT UN SAJUST. Mēs noņemsim Jums visas rūpes, kas saistītas ar ceļojuma organizēšanu un izdarīsim to Jūsu vietā. Jums atliks tikai baudīt un sajust savu atvaļinājumu, savu ceļojumu.

Piedāvājam:

Ekskursijas un ceļojumus grupām. Speciālais piedāvājums - Vidzeme, Gaujas radītās ainavas. Alas un klintis, ezeri un upju ielejas, ziedošas pļavas un dabas takas. Tas viss tepat Vidzemē, Latvijā un Baltijā.

Piedāvājums arī individuālajiem ceļotājiem.

Sadarbībā ar SIA "Impro Ceļojumi" vedam uz visu plašo pasauli. No Horvātijas saules, kalniem un jūras, līdz Alpu pirmatnējam dabiskumam. No Sahāras tuksneša līdz Amazones džungļiem. No Austrālijas aborigēniem līdz ASV lielpilsētām.

Mēs palīdzēsim atjaunot spēkus un smelties iedvesmu skaistā ceļojumā.

BALT-GO aicina ceļā!Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.