Ceļojumi uz valsti - Zviedrija


2018. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
07.12 - 10.12
Brīvas vietas: 0
Brēmene un Hamburga Ziemassvētku noskaņās
Ziemassvētku laikā noteikti jātver patīkamais un lietderīgas... Aicinām visus uz aizraujošu iepirkšanās tūri Brēmenē! Neskaitāmie mazie un lielie modes un citu preču lielveikali. Tirgus laukuma tuvumā, kurā gadu no gadu visus priecē Ziemassvētku tirdziņš, šī iepirkšanās pārtop par vienreizēju piedzīvojumu! Jūs kārdinās ekskluzīvi izstrādājumi un mīļas lietiņas svētku dāvanām.. Tikai dažu minūšu gājienā no pilsētas centra atrodas Brēmenes “sirds” – „Viertel”. Šajā iemīļotajā kvartālā atradīsiet ne tikai mākslu, teātrus un muzejus, bet arī daudzveidīgu naktsdzīvi neskaitāmos bāros, restorānos, kafejnīcās un mūzikas klubos!
JAUNUMS!
255.00 Eur Ceļojuma
apraksts

2019. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
10.05 - 16.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Dienvidzviedrija, Kopenhāgena un Ēlandes sala
Luterāņu žurnāla “Svētdienas Rīts” lasītāji dodas savā tradicionālajā braucienā “ar draugiem pie draugiem”. Šoreiz uz Skandināviju. Ceļojums uz Stokholmu Zviedrijā ar populāro prāmi, baudot izklaides programmu. Iepazīsimies ar Dienvidzviedriju un Jētelandi. Vienu dienu veltīsim burvīgai salai Baltijas jūrā – Ēlandes salai. Citā dienā ar vilcienu brauksim pāri garākajam tiltam, kas savieno Zviedriju ar Dāniju, un iepazīsim Dānijas galvaspilsētu Kopenhāgenu. Zviedrijā ar mums kopā būs latviski runājošs zviedru mācītājs Magnuss Olsons, kuru Latvijā vēl atceramies kā bijušo Limbažu un Valmieras draudžu mācītāju. Piedalīsimies arī viņa draudzes svētdienas dievkalpojumā. Apskatīsim vēl vairākas skaistas vietas Dienvidzviedrijā un atpakaļceļā dosimies ar prāmi uz Klaipēdu.
425.00 Eur Ceļojuma
apraksts


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.