Ceļojumi uz valsti - Polija


2018. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
12.10 - 14.10
Brīvas vietas: 0
Iepazīsti Poliju zelta rudens noskaņās!
Zelta rudens tepat netālu esošajā Polija. Ar ainaviskām vietām, ezeru zemi un vecpilsētu šarmu. Poļu tirgotāju pievilcība un baseinu veldze. Dievnamu torņi un līkumainās ieliņas. Arī iepirkšanās prieki poļu lielveikalā vai tirgū. Esperanto pilsēta Bjalistoka un Varšavas unikalitāte.
PLĀNOSIES PAPILDUS GRUPA! DATUMI TIKS PRECIZĒTI!
135.00 Eur Ceļojuma
apraksts
30.11 - 02.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Bjalistokas baseini un svētku iepirkšanās
Apvienojam lietderīgo ar patīkamo. Iepirkšanās Bjalistokas tirgū un akvaparka izklaides 4* viesnīcā. Adventes laikā izrotātā Bjalistokas pilsēta. Vakariņas, brokastis un akvaparks iekļauts cenā!
115.00 Eur  
19.12 - 22.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Varšava, Vroclava un Krakova Ziemassvētku rotā
Ziemassvētku rotā sapostā Varšava izskatās īpaši skaista. Brīvs vakars Ziemassvētku tirdziņu apmeklējumam. Vroclavas Rātslaukums Ziemassvētku laikā pārvēršas par pasaku karaļvalsti, kas ir krāšņa un krāsaina kā konfekšu tūta. Krakovas Ziemassvētku gaismas redzamas pat no kosmosa un karstvīna un piparkūku smarža jūtama pat ārpus vecpilsētas. Tā ir labākā dāvana – ieraudzīt Ziemassvētku sapni!
175.00 Eur Ceļojuma
apraksts


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.