Ceļojumi uz valsti - Grieķija


2018. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
21.09 - 28.09
Brīvas vietas: 6
Samta sezona Krētā
Krēta ir lielākā un atpūtnieku vidū vispopulārākā Grieķijas sala. Šeit atrodas labākie kūrorti ar labi attīstītu infrastruktūru, augsti attīstītu apkalpošanas servisu. Tāpat ir apskatāmi ļoti daudzi arhitektūras un dabas brīnumi, brīnišķīgas pludmales.
539.00 Eur Ceļojuma
apraksts
27.09 - 04.10
Brīvas vietas: 6
Romantiska atpūta Korfu
Korfu ir neliela Grieķijas sala, kuru no viena krasta apskalo Jonijas, bet no otra – Adrijas jūra. 64 km gara, 32 km plata. Kā jau dienvidos – tur ir silts, kad mēs vēl mētelīšos sildāmies, bet vasarās lielā mitruma dēļ (apkārt taču jūras) ir karsts mūsu izpratnē, tāpēc mums pieņemamākais ceļojuma laiks uz Korfu ir maijs, septembris. Pirmais, ko Korfu pamana , protams, ir dabasskati. Zilais ūdens, zaļie kalni, skaistie līči un maijā arī ziedošie krūmi un koki. Korfu viss ir tuvu, pat, ja izvēlētā viesnīca nav jūras krastā, jūra pavērsies no jebkuras vietas, jo uz salas ir divas ainavas – jūra un kalni. Jo augstāk kalnos, jo skaistāks skats. Protams, uz jūru. Ne velti Džeralda Darela skaistākās grāmatas sarakstītas vērojot dzīvo dabu tieši šajā salā. Romantiskā un šarmantā Korfu vecpilsēta ir apburoša un tajā ir apvienojies gan Francijas šarms, gan Itāļu arhitektūra un citas ietekmes, kas padara to neatkārtojamu.
498.00 Eur Ceļojuma
apraksts


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.