Ceļojumi uz valsti - Francija


2018. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
20.08 - 30.08
Brīvas vietas: 7
Piedzīvojumi 7 Alpu valstīs
Kalni, pilis, Vidusjūra, pundurvalstis Lihtenšteina un Monako, franču vīns un vācu alus un daudzi piedzīvojumi 11 dienu ceļojumā pa Eiropu, baudot Alpu valstis. 1 dienu atpūta pie Vidusjūras, 1 dienu atpūta Alpu kalnos .
585.00 Eur Ceļojuma
apraksts
14.09 - 30.09
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Santjago ceļš. Camino de Santiago. “Franču ceļš”
Santjago ceļš. Ceļš uz sevi, lai gan ejams uz Santiago de Compostela. Ir vairāki Santjago ceļi. Mēs iesim vispopulārāko no tiem – Franču ceļu. Tieši to savulaik gājis arī rakstnieks Paulu Koelju, par šo ceļu uzņemtas filmas un sarakstītas grāmatas. Ceļš aicina. Aicina tos, kuri ir meklētāji. Bet atrast var pavisam ne to, ko meklēji. Ceļš pats vada. Ļausimies! Bet jābūt gataviem atstāt savu komforta zonu. Jāiet kājām. Jānes sava ceļasoma. Ejamas 14 dienas. Pieveicami apmēram 400 km. Jāieklausās klusumā. Jāsakārto domas un pašam sevi. Aizraujoši. Neparedzami. Reizēm grū-ti. Vienkārši. Patiesi. Svētīgi. Šis ceļš paredzēts pieredzējušiem gājējiem
450.00 Eur Ceļojuma
apraksts
04.10 - 07.10
Brīvas vietas: 8
Francijas ekspedīcija - Bordo
Mazā 8 cilvēku kompānijā dosimies iepazīt Bordo un tās apkārtni. No Bordo vīniem līdz Franču konjakam. No kāpām pie okeāna līdz viduslaiku franču pilsētiņām. Ar pārsteigumiem un smiekliem!
Jaunums!
499.00 Eur  
15.10 - 22.10
Brīvas vietas: 4
Katalonijas pērle – Pireneji
Rudenī – uz kalniem! Mazā grupā. Senās Katalonijas valsts daba un kultūra Pireneju kalnos tagadējās Francijas un Spānijas robežas rajonā, kalnu ieskautā Andoras firstiste ar tax free iepirkšanās zonu un Via Ferrata trasēm klintīs. Pārgājieni kalnu takās gar krāčainām upītēm, gleznainiem ezeriņiem ar krāšņiem skatiem. Neaizmirstamas emocijas, uzkāpjot divās Austrumpireneju virsotnēs – Puig Carlit (2921 m) un Puig Coma d’Or (2826 m) ar burvīgām ainavām uz visām debespusēm. Carancas upes kanjons ar varenās klintīs izcirstu taku un ūdenskritumiem. Kalnu kūrortpilsētiņa Font Romeu, mūru ieskautā Villefrance-de-Conflent, cietoksnis Port Liberia, Sv. Martina abatija. Peldes karstos sēravotos. Franču un spāņu vīns, gardi sieri, kataloniešu viesmīlība un vēl, un vēl...
JAUNUMS!
750.00 Eur Ceļojuma
apraksts


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.