Garākas vairāku dienu ekskursijas


2018. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
18.08 - 19.08
Brīvas vietas: 4
Pie lepnajiem kurzemniekiem – kur brunči sarkani plīv’
Divas raibu raibas dienas Lejaskurzemē – Nīcas un Rucavas pusē, baudot dabas un kultūras pērles: savvaļas zirgu un tauru ganāmpulki, Nidas oļiem klātā pludmale, Latvijas valsts pirmais robežstabs un Papes bāka, senais Papes Ķoņu zvejnieku ciems ar zivju smaržu un garšu, senlietu glabātuve Sikšņos un Jāņa Pūķa mūzikas instrumentu kolekcija, tradīcijas un krāšņie tautastērpi. Būs, ko apbrīnot! Noslēgumā pastaiga seno Kuršu pilsētā Sventājā!
Izbraukšana: 5:20 no Smiltenes, 5:50 no Valmieras, 6:30 no Cēsīm
80.00 Eur Ceļojuma
apraksts
20.08 - 30.08
Brīvas vietas: 0
Piedzīvojumi 7 Alpu valstīs
Kalni, pilis, Vidusjūra, pundurvalstis Lihtenšteina un Monako, franču vīns un vācu alus un daudzi piedzīvojumi 11 dienu ceļojumā pa Eiropu, baudot Alpu valstis. 1 dienu atpūta pie Vidusjūras, 1 dienu atpūta Alpu kalnos .
585.00 Eur Ceļojuma
apraksts
25.08 - 26.08
Brīvas vietas: 4
Kuršu kāpa
Caur vēju pilsētu Liepāju uz Lietuvas piekrasti. Palanga ar Dzintara muzeju un vasaras rosīgo dzīvi. Delfīnu šovs, Kuršu kāpas. Jodkrante un Raganu kalns.
85.00 Eur Ceļojuma
apraksts
14.09 - 30.09
Brīvas vietas: 2
Santjago ceļš. Camino de Santiago. “Franču ceļš”
Santjago ceļš. Ceļš uz sevi, lai gan ejams uz Santiago de Compostela. Ir vairāki Santjago ceļi. Mēs iesim vispopulārāko no tiem – Franču ceļu. Tieši to savulaik gājis arī rakstnieks Paulu Koelju, par šo ceļu uzņemtas filmas un sarakstītas grāmatas. Ceļš aicina. Aicina tos, kuri ir meklētāji. Bet atrast var pavisam ne to, ko meklēji. Ceļš pats vada. Ļausimies! Bet jābūt gataviem atstāt savu komforta zonu. Jāiet kājām. Jānes sava ceļasoma. Ejamas 14 dienas. Pieveicami apmēram 400 km. Jāieklausās klusumā. Jāsakārto domas un pašam sevi. Aizraujoši. Neparedzami. Reizēm grū-ti. Vienkārši. Patiesi. Svētīgi. Šis ceļš paredzēts pieredzējušiem gājējiem
450.00 Eur Ceļojuma
apraksts
21.09 - 28.09
Brīvas vietas: 6
Samta sezona Krētā
Krēta ir lielākā un atpūtnieku vidū vispopulārākā Grieķijas sala. Šeit atrodas labākie kūrorti ar labi attīstītu infrastruktūru, augsti attīstītu apkalpošanas servisu. Tāpat ir apskatāmi ļoti daudzi arhitektūras un dabas brīnumi, brīnišķīgas pludmales.
539.00 Eur Ceļojuma
apraksts
23.09 - 02.10
Brīvas vietas: 3
Itālija: Ziemeļitālijas kalnu un ezeru romantika
Ziemeļitālijas augsto kalnu un debeszilo ezeru kontrasti valdzina, ievelk un vairs nekad neatlaiž. Katru dienu redzēsim citas ainavas un krāsas, kur Dolomītu Alpu iesārto klinšu skarbums mijas ar Gardas ezera ūdens maigumu, elpa aizraujas gan no ezera tirkīza mirdzuma kalnu pavēnī, gan no cilvēku veidotajām palmu rindām un daudzkrāsaino ziedu lodžijām. Komo ezera apkārtni, uzbūvējot debešķīgas villas, ir iemīļojušas pasaulslavenas zvaigznes. Savukārt romantiskais Iseo ezers apskalo lielāko un augstāko saldūdens salu Eiropā – Montisolu. Baudīsim izbraucienu ar kuģīti, pastaigas pa kalnu takām gar varavīkšņainiem ūdens kritumiem, šarmantās, mazās pilsētiņas ezeru krastos, veldzējošu peldi kādā no ezeriem un baudīsim vīnu. Izbaudīsim Venēciju – viromantiskāko un skaistāko pilsētu.
520.00 Eur Ceļojuma
apraksts
27.09 - 04.10
Brīvas vietas: 6
Romantiska atpūta Korfu
Korfu ir neliela Grieķijas sala, kuru no viena krasta apskalo Jonijas, bet no otra – Adrijas jūra. 64 km gara, 32 km plata. Kā jau dienvidos – tur ir silts, kad mēs vēl mētelīšos sildāmies, bet vasarās lielā mitruma dēļ (apkārt taču jūras) ir karsts mūsu izpratnē, tāpēc mums pieņemamākais ceļojuma laiks uz Korfu ir maijs, septembris. Pirmais, ko Korfu pamana , protams, ir dabasskati. Zilais ūdens, zaļie kalni, skaistie līči un maijā arī ziedošie krūmi un koki. Korfu viss ir tuvu, pat, ja izvēlētā viesnīca nav jūras krastā, jūra pavērsies no jebkuras vietas, jo uz salas ir divas ainavas – jūra un kalni. Jo augstāk kalnos, jo skaistāks skats. Protams, uz jūru. Ne velti Džeralda Darela skaistākās grāmatas sarakstītas vērojot dzīvo dabu tieši šajā salā. Romantiskā un šarmantā Korfu vecpilsēta ir apburoša un tajā ir apvienojies gan Francijas šarms, gan Itāļu arhitektūra un citas ietekmes, kas padara to neatkārtojamu.
498.00 Eur Ceļojuma
apraksts
30.09 - 06.10
Brīvas vietas: 5
Rietumukrainas Karpati, Ļviva un Truskaveca
Ļvivas rietumnieciskais šarms - vecpilsētas ieliņās pārsteigums uz katra stūra un romantika. Varenā Mukačevas pils, krāšņā Šenbornu pils. Karpatu kalni rudens rotā un unikālās Dovbuša klintis ar Velnu ieleju.. Truskavecas un Moršķinas kūrorti. Truskavecas vakaru miera izbaudīšana. Brauciens kalnos ar pacēlēju, vareni ūdenskritumi un gardas maltītes. Unikālais Bergovas minerālūdeņu baseins. Delfinārijs "Oskars".
330.00 Eur Ceļojuma
apraksts
06.10 - 14.10
Brīvas vietas: 0
Saulainā Krēta
Krēta ir grieķu zemes patiess dārgums, kas atklāj noslēpumus un vērtības, ko sala glabājusi jau gadsimtiem ilgi. Tā ir saules pielieta vieta ar sirsnīgiem un lepniem cilvēkiem, kuriem nācies piedzīvot gan daudz slavas, gan smagus dzīves mirkļus. Daba šo salu dāsni apveltījusi ar neparastu ainavu daudzveidību: dziļām aizām, līčiem ar zilganzaļu ūdeni no četrām jūrām, kas apskalo Krētu, un brīnišķīgo pludmaļu baltajām smiltīm.
359.00 Eur Ceļojuma
apraksts
12.10 - 14.10
Brīvas vietas: 0
Iepazīsti Poliju zelta rudens noskaņās!
Zelta rudens tepat netālu esošajā Polija. Ar ainaviskām vietām, ezeru zemi un vecpilsētu šarmu. Poļu tirgotāju pievilcība un baseinu veldze. Dievnamu torņi un līkumainās ieliņas. Arī iepirkšanās prieki poļu lielveikalā vai tirgū. Esperanto pilsēta Bjalistoka un Varšavas unikalitāte.
PLĀNOSIES PAPILDUS GRUPA! DATUMI TIKS PRECIZĒTI!
135.00 Eur Ceļojuma
apraksts
13.10 - 14.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Lietuvas gardumu tūre
Garšosim Ignalinas pusē cepto lietuviešu nacionālo gardumu „Šakoti" - īpašo kēksu. Rudens pasakainās krāsas Anīkšču koka galotņu takā. Degustēsim Rokišķu sierus, kā arī uzzināsim par siera ražošanas tradīcijām. Biržu alus degustācija.
JAUNUMS
90.00 Eur  
15.10 - 22.10
Brīvas vietas: 0
Katalonijas pērle – Pireneji
Rudenī – uz kalniem! Mazā grupā. Senās Katalonijas valsts daba un kultūra Pireneju kalnos tagadējās Francijas un Spānijas robežas rajonā, kalnu ieskautā Andoras firstiste ar tax free iepirkšanās zonu un Via Ferrata trasēm klintīs. Pārgājieni kalnu takās gar krāčainām upītēm, gleznainiem ezeriņiem ar krāšņiem skatiem. Neaizmirstamas emocijas, uzkāpjot divās Austrumpireneju virsotnēs – Puig Carlit (2921 m) un Puig Coma d’Or (2826 m) ar burvīgām ainavām uz visām debespusēm. Carancas upes kanjons ar varenās klintīs izcirstu taku un ūdenskritumiem. Kalnu kūrortpilsētiņa Font Romeu, mūru ieskautā Villefrance-de-Conflent, cietoksnis Port Liberia, Sv. Martina abatija. Peldes karstos sēravotos. Franču un spāņu vīns, gardi sieri, kataloniešu viesmīlība un vēl, un vēl...
JAUNUMS!
750.00 Eur Ceļojuma
apraksts
22.10 - 28.10
Brīvas vietas: 8
Hevizas ezera mistika, Balatona ezera romantika
Relaksējošs atpūtas brauciens ceļotājiem, kas vēlās atpūsties, baudīt nesteidzīgas pastaigas, pieredzēt laikmetu maiņu. Tas ir ceļojums tiem, kas vēlas noķert laimes hormonus. Atpūta labākajā Ungārijas kūrortā – pie radona ezera Heviza, kur ūdens temperatūra visu gadu ir +23-28°C, bet ziemas mēnešos tas kūp, radot mistisku un noslēpumainu noskaņu. Balatona ezera pilsētiņu romantika un jutekliskums.
320.00 Eur Ceļojuma
apraksts
27.10 - 28.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Atpūta Varskas SPA un iepirkšanās prieki Lindoras gadatirgū
Akvaparka prieki īstā minerālūdenī. Dažādu veidu džakuzi, straumes, pirtis. Otrajā dienā dosimies uz Lindores gadatirgu, kas jau tradicionāli tieši šajā datumā katru gadu pulcina simtiem tirgotāju un apmeklētāju.
75.00 Eur  
27.10 - 04.11
Brīvas vietas: 0
Ekspedīcija pa novembra saules pielieto Portugāli
Pagarinām vasaru Portugālē un aktīvi atpūšamies! Portugāle sevī slēpj īpašu šarmu, kas atklājas tās dabas skaistumā, Atlantijas okeāna plašumā un vēsturiskā mantojuma bagātībā. Ceļojums uz Portugāli ļaus iepazīt šo unikālo valsti nesteidzīgi un ar baudu, veldzējoties okeāna viļņos, izgaršojot portugāļu virtuvi, apskatot senās pilis un atpūšoties pie dabas krūts.
350.00 Eur Ceļojuma
apraksts
08.11 - 15.11
Brīvas vietas: 8
Malta – kultūru un tradīciju krustpunktā
Lai gan Malta ir maza sala lielajā Vidusjūrā, tā ir pārpildīta ar aizraujošiem un ievērības cienīgiem dārgumiem. Apbrīnas vērtas, senas vietas, burvīgas pilsētas, skaistas lagūnas un klinšu veidojumi un burvīgs klimats visu gadu ir tikai daļa no tā, ar ko var lepoties šī mazā sala.
JAUNUMS!
768.00 Eur Ceļojuma
apraksts
24.11 - 30.11
Brīvas vietas: 1
IZRAĒLA, SVĒTĀ ZEME
Pēc nosvinētas Latvijas simtgades dodamies uz apsolīto zemi! Šī zeme ir svēta ne tika kristiešiem. Skaista, skarba, pretrunīga, pārsteidzoša. Zeme, kura pastāv un plaukst. Apsolītā zeme.... Iespēja divas dienas baudīt dziednieciskos Nāves jūras ūdeņus, redzēt Jūdejas tuksnesi. Izstaigāt un sajust ar Jēzus dzīvi saistītas vietas. Būt Jēzus dzimšanas vietā. Dzīvosim Betlēmē visu ceļojuma laiku. Izstaigāsim Jeruzalemi, Nācareti, brauksim ar laivu pa Galilejas ezeru, būs iespēja iebrist Jēzus kristību upē Jordānā… Cenā iekļauts lidojums, transfērs, viesnīcas, visas brokastis un vakariņas (atvērtā bufete), arī 4 pusdienas Izraēlā. Cenā iekļautas arī norādītās ieejas biļetes, transports, grupas vadītāja un gida pakalpojumi, izbrauciens ar laivu.
855.00 Eur Ceļojuma
apraksts
30.11 - 02.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Bjalistokas baseini un svētku iepirkšanās
Apvienojam lietderīgo ar patīkamo. Iepirkšanās Bjalistokas tirgū un akvaparka izklaides 4* viesnīcā. Adventes laikā izrotātā Bjalistokas pilsēta. Vakariņas, brokastis un akvaparks iekļauts cenā!
115.00 Eur  
01.12 - 11.12
Brīvas vietas: 9
Apburošā Taizeme no Ziemeļiem līdz Dienvidiem
Ceļojums no 01.12. – 11.12.2018 aptver gan milzīgo, krāsaino un aktīvo Bangkoku, kas atrodas Taizemes Ziemeļos, gan skaisto, okeāna ieskauto Taizemes Dienvidu provinci Krabi, gan zaļo un dabas bagātību pilno vidieni – Khao Sok dabas parku un Cheow Lan ezeru, kur pauguru ieskauti ezeri robežojas ar džungļiem un starp rīsu laukiem vijas upes. Būs gan vēsture un arhitektūra, gan daba, džungļi un piedzīvojumi, Tajiešu virtuve, un skaistās pludmales.
1724.00 Eur Ceļojuma
apraksts
15.12 - 16.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Bauda un iespaidi Druskininkos un Viļņā
Viena no lielākajām Eiropas vecpilsētām ir skaista visos gadalaikos, bet īpaši – Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Katru gadu Viļņas centrā viesus priecē ļoti īpaša egle. Raudzīsim, kāda tā būs šogad... Aktīvs, jautrs un veselīgs veids, kā pavadīt dienu ar baudu? Tas ir Druskininku akvaparka apmeklējums! Akvaparkā iespējams izbaudīt ūdens priekus un pirts kompleksu.
90.00 Eur  
19.12 - 22.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Varšava, Vroclava un Krakova Ziemassvētku rotā
Ziemassvētku rotā sapostā Varšava izskatās īpaši skaista. Brīvs vakars Ziemassvētku tirdziņu apmeklējumam. Vroclavas Rātslaukums Ziemassvētku laikā pārvēršas par pasaku karaļvalsti, kas ir krāšņa un krāsaina kā konfekšu tūta. Krakovas Ziemassvētku gaismas redzamas pat no kosmosa un karstvīna un piparkūku smarža jūtama pat ārpus vecpilsētas. Tā ir labākā dāvana – ieraudzīt Ziemassvētku sapni!
175.00 Eur Ceļojuma
apraksts
26.12 - 29.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Pēterburga starp Ziemassvētkiem un Jaungadu
Sanktpēterburga tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Krievijas pilsētām. Pilsētai savdabību piešķir daudzie kanāli, tilti un tiltiņi. Sanktpēterburga tiek uzskatīta par Krievijas viseiropiskāko pilsētu gan arhitektūras, gan iedzīvotāju mentalitātes dēļ. Pilsētas centrs ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Sanktpēterburga Ziemassvētku laikā – ziemas pasaka „Ziemeļu Venēcijā”. Ziemassvētku eglīšu rotājumi, siltās adītās zeķes, dūraiņi, saldumi, suvenīri un daudz citu dāvaniņu, kas iepriecinās ikvienu!
240.00 Eur  
29.12 - 02.01
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Jaungads Prāgā
Pēdējo gadu laikā Prāga iekļauta vairākos skaistāko un apmeklēšanas vērto Eiropas un pasaules pilsētu topos, kur vērts sagaidīt Jauno gadu. Tradīcijām bagāta un skaista pilsēta, kur notiek satriecošas svinības. Jaungadu sagaidot, var izklaidēties dažādās tematiskajās svētku zonās un pati svinēšana sākas jau pa dienu, bet noslēdzas tikai nākamajā rītā. Pasākums būs sadalīts divās daļās – vairākas stundas garās svinībās vecpilsētā un atsevišķā pasākuma kulminācijā pusnaktī Rātslaukumā vai uz Kārļa tilta.
222.00 Eur Ceļojuma
apraksts
31.12 - 01.01
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Sagaidām 2019. gadu Tallinā!
Sagaidīsim 2019. gadu burvīgajā Tallinā. Izbaudīsim svētku tirdziņu ar vietējo amatnieku darbiem. Svētku pasākumi vecpilsētā, svētku uguņošana.
120.00 Eur  

2019. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
11.01 - 19.01
Brīvas vietas: 10
Indija - Karaliskā Radžastāna
Maršruts: Deli – Agra – Džaipura – Džodpura- Udaipura – Deli. Izzinošs ceļojums pa Indijas skaistākajām pilsētām Radžastānā. Vēsture, arhitektūra, kultūra.
1122.00 Eur Ceļojuma
apraksts
25.04 - 03.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Pārgājiens “Fisherman’s trail” Portugālē gar Atlantijas okeāna krastu
Arī atpūta kūrortpilsētās Sagres un Lagušā. Burvīgā Lisabona un fado dziedājumu valdzinājums. Iesim no Porto Covo uz Portugāles zemes galu un nulles punktu – Sv. Vincenta zemes ragu. Neparastais reljefs un dabas skaistums. Jūras veltes un garšīgie portugāļu ēdieni. Portvīns, korķozolu audzes un neparastas stārķu ligzdas. Pārsteidzoši tilti, kāds pat 18 km garumā, un slavenais Lisabonas tramvajiņš. Baudām pavasara ziedus, smilšainās pludmales, klinšainos krastus, okeāna vēju un sauli siltajā Portugālē.
673.00 Eur Ceļojuma
apraksts
27.05 - 04.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Bavārijas pilis, Alpu burvība un kalnu narcišu svētki Alpos
Bavārijas romantiskās pilis un Alpu kalnu ainavas. Vācija un Austrija. Tautastērpi, kalnu mūzika, skaisti iespaidi un neaizmirstamas emocijas, raugoties uz kalnu virsotnēm, ejot pa Bavārijas takām, mēģinot saprast Bavārijas pasaku ķēniņa Ludviga ideju lidojumu Linderhofas pilī. Neišvānšteinas pils ainaviskā apkārtne. Iespēja pastaigāties pa vienu no pasaulē garākajiem iekārtajiem tiltiem. Iebraucam Austrijas Alpu un lielo ezeru reģionā. Braucam, redzam, sajūtam un baudām, un vēl, un vēl…
545.00 Eur Ceļojuma
apraksts
31.05 - 05.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Austrija, Vīne, Zalcburgas zeme un Alpu burvība, baudot narcišu svētkus kalnos
Austrija ar karalisko un mūzikas skaņu pārņemto Vīni un Bādišlu. Baudām Austrijas Alpu un lielo ezeru reģiona burvību, dabas skaistumu un varenību. Uzsvaru liksim uz kalnu narcišu svētkiem. Skatīsim ziedu skulptūru parādi. Katrā skulptūrā izmantoti tūkstošiem narcišu ziedu. Skulptūras redzēsim gan pilsētā, gan laivās peldam pa kalnu ezeru. Braucam, redzam, sajūtam un vēl, un vēl…
375.00 Eur Ceļojuma
apraksts


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.