Garākas vairāku dienu ekskursijas


2018. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
10.03 - 11.03
Brīvas vietas: 0
Brauciens dāmām Lietuvā!
Smaržu un šampanieša valdzinājums. Brauciens dāmām. Izglītojoša programma kosmētikas ražotnē. SPA relaksācija un miers. Baudīsim Lietuvas populārāko dzirkstošo vīnu Alita
100.00 Eur Ceļojuma
apraksts
12.03 - 16.03
Brīvas vietas: 0
Roma un Vatikāns
Visi ceļi ved uz Romu! No antīkiem laikiem līdz mūsdienām. Iepazīstam Spāņu kāpnes, Trevi strūklaku, Kolizeju un Forumu, Navona laukums un Vatikāna muzeji, Pētera bazilika. Brauciens 12 cilvēku grupā.
Ceļojam mazā grupā!
495.00 Eur Ceļojuma
apraksts
16.03 - 18.03
Brīvas vietas: 0
Varšava skolēnu brīvdienās
Kopernika centrs, akvaparks, zoodārzs. Varšavas vecpilsēta un debesskrāpju rajons. Iepirkšanās prieki Varšavas lielveikalā.
130.00 Eur Ceļojuma
apraksts
17.03 - 18.03
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Lietuva bērniem un ģimenēm
Karsta kriteņu ezeriņi no putna lidojuma. Pabūsim Eiropas ģeogrāfiskajā centrā. Ūdens atrakciju parka nebeidzamās izklaides un Viļņas vecpilsētas noslēpumi. Velniņu muzejs. Pusdienas un iepirkšanās prieki Kauņā.
70.00 Eur Ceļojuma
apraksts
24.03 - 25.03
Brīvas vietas: 0
Pārgājiens Igaunijas lielākajās salās – Muhu un Sāremā
Izstaigāsim Muhu salas kadiķu audzes un dolomītu stāvkrastus. Vakarā atpūtīsimies SPA viesnīcā Kuresārē. Nākamajā dienā pārgājiens Sāremā salā.
80.00 Eur Ceļojuma
apraksts
02.04 - 10.04
Brīvas vietas: 0
Santjago ceļš uz “zemes galu” Finisteri Spānijā un ekskursija uz Porto Portugālē.
Ceļš uz sevi. Ir vairāki Santjago ceļi. Mēs iesim no Santiago de Compostela uz okeāna krastu, uz vietu, ko sauc par Zemes galu. Ceļš aicina. Aicina tos, kuri ir meklētāji. Bet atrast var pavisam ne to, ko meklēji. Ceļš pats vada. Ļausimies, lai Ceļš mūs ved! Bet jābūt gataviem atstāt savu komforta zonu. Jāiet kājām. Jānes sava ceļasoma. Ejamas piecas dienas. Pieveicami apmēram 130 km. Jāieklausās klusumā. Jāsakārto domas un pašam sevi. Aizraujoši. Neparedzami. Reizēm grūti. Vienkārši. Patiesi. Svētīgi. Nobeigumā neliela ekskursija Spānijā un Portugālē uz skaisto Porto pilsētu.
450.00 Eur Ceļojuma
apraksts
07.04 - 08.04
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Silta atpūta Varskā
Akvaparka prieki īstā minerālūdenī. Dažādu veidu džakuzi, straumes, pirtis. Un tas viss Krievijas pierobežā!
75.00 Eur Ceļojuma
apraksts
10.04 - 16.04
Brīvas vietas: 0
Maroka. Ceļojums uz Āfriku!
Maroka – tā ir vieta, kur austrumu tikumi satikušies ar Āfrikas likumiem. Tā apreibina acumirklī! Trokšņaini tirgus laukumi un neatlaidīgi garšvielu tirgotāji. Šaurās, līkumotās ieliņas starp vecpilsētu mūriem, kur nav iespējams neapmaldīties. Kūpošs kuskus tadžinā, saldā piparmētru tēja un sulīgi mandarīni. Sahāras tuksneša lakoniskā daile, sarkano smilšu dziedāšana un kamieļu karavānas mirāža. Atlasa kalni ar smuidro ciedru koku mežiem, ik rīta agrais aicinājums lūgties Mekas virzienā un okeāna viļņi, kas ideāli piemēroti sērfošanai. Maroka Tevi noburs un liks atgriezties atkal un atkal...
Ceļojam mazā grupā! Ekskluzīvs piedāvājums!
350.00 Eur Ceļojuma
apraksts
17.04 - 25.04
Brīvas vietas: 0
MAROKAS EKSPEDĪCIJA. Āfrikas izaicinājums
Eksotiskā atpūta Marokā ir kā pārcelšanās uz dažām dienām vai nedēļām austrumu pasakā, kur netrūkst ne piļu, ne parku, ne dārzu, ne ezeru. Četras kalnu grēdas ar ūdenskritumiem un mūžīgajiem sniegiem virsotnēs, simtgadīgi ciedru meži kalnu pakājēs, plaši apelsīnu un mandarīnu audzēm klāti līdzenumi, upes, kas plūst kalnu aizās pašā tuksneša pievārtē... daba padarījusi Maroku par vienu no skaistākajām pasaules valstīm, tādēļ atpūta Marokā noteikti kļūs TEV par eksotisku un neaizmirstamu piedzīvojumu.
Ceļojam mazā grupā! Ekskluzīvs piedāvājums!
350.00 Eur Ceļojuma
apraksts
28.04 - 29.04
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Atpūta starp jūru un priežu mežiem
Atpūta ķermenim un garam - romantiskā kūrortpilsētā Haapsalā - pašā jūras krastā. Ielūkosimies, ko neatklātu slēpj Olustveres muža. Dosimies uz Hāpsalu bīskapa pili. Hāpsalu mežģīņu brīnumi.
JAUNUMS
90.00 Eur  
01.05 - 05.05
Brīvas vietas: 2
Pavasaris Prāgā
Simts torņu Zelta Prāga, pastaiga pa romantisko Kārļa tiltu un vecpilsētas šaurajām ieliņām, mūsdienu mistiskā Prāga, Prāgas televīzijas tornis – augstākā celtne Čehijā, Prāgas zoodārzs, kas ir viens no lielākajiem Eiropā, ūdensprieki akvaparkā
215.00 Eur Ceļojuma
apraksts
02.05 - 06.05
Brīvas vietas: 2
Gleznainā Skotija
Skotiju raksturo krāšņa dabas daudzveidība. No ielejām un ezeriem līdz pat stāvām kraujām un klintīm. Redzēsim Glāzgovu, Skotijas galvaspilsētu Edinburgu, majestātiskās pilis un baznīcas. Ekskursija uz dziļāko Skotijas ezeru – Lohnesu. Brauciens pāri augstākajai Skotijas kalnu grēdai – Glencoe. Augstākā Skotijas virsotne. Augstkalnu tundra. Skotu viskija ražotnes apmeklējums. Skoti ļoti lepojas ar savas tautas tradīcijām un pat mūsdienās oficiālajā apģērbā nēsā kiltus – tradicionālos skotu svārkus. Skotijas krāšņumu veido ne tikai zaļojošās ielejas un mirdzošie ezeri, bet arī tās pilis un viduslaiku vecpilsētas.
Jaunums! Maza grupa.
525.00 Eur Ceļojuma
apraksts
05.05 - 06.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Maģiskās sakuras ziedēšanas laiks un Kuršu kāpa
Japāņu Dziedošo akmeņu dārzs sakuras ziedēšanas laikā un tējas ceremonija. Vakara pastaiga saulainajā Palangā. Delfīnu šovs. Brauciens uz Kuršu kāpu – vēja un smilšu radīto dabas brīnumu.
85.00 Eur Ceļojuma
apraksts
12.05 - 13.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Mazā Venēcija Lietuvā
Mini kruīzs pa Nemunas deltu. Atklāsim Lietuvas Mazo Venēciju, kur centrālās ielas vietā plūst upe, ciemata mājas sabūvētas abos krastos un neviena tilta, kas krastus savienotu…tikai laivas. Pusdienās baudīsim gardu zivju zupu. Mājupceļš caur Klaipēdu.
85.00 Eur Ceļojuma
apraksts
18.05 - 19.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Muzikālā un teatrālā Liepāja
Sezonas noslēguma koncerts Lielajā Dzintarā, ekskursijas Lielajā Dzintarā un Liepājas teātrī, Līvas ciema svētku apmeklējums, folkloras centrs NAMĪNS un pastaiga pa Liepāju.
80.00 Eur Ceļojuma
apraksts
19.05 - 20.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Igaunijas salas: Sāremā un Muhu
Dabas mīļotāju iecienītākās un lielākās Igaunijas salas ar kadiķu un jūras smaržu... Kuresāres pils, meteorīta krāteris, klintis bākas un vējdzirnavas. Nakšņošana un atpūta SPA viesnīcā. Cenā iekļauta ieeja baseinā!
90.00 Eur Ceļojuma
apraksts
28.05 - 05.06
Brīvas vietas: 8
Bavārijas pilis, Alpu burvība un kalnu narcišu festivāls
Bavārijas romantiskās pilis un Alpu ainavas. Vācija un Austrija. Narcišu svētki kalnos. Tautastērpi, kalnu mūzika, skaisti iespaidi un neaizmirstamas emocijas raugoties uz kalnu virsotnēm, ejot pa Bavārijas takām. Mēģinot saprast Bavārijas pasaku ķēniņa Ludviga ideju lidojumu Linderhofas pilī. Noišvānšteinas pils ainaviskā apkārtne. Un vēl un vēl. Braucam, redzam, sajūtam un baudām. Iespēja pāriet pāri vienam no pasaulē garākajam iekārtajam tiltam.
545.00 Eur Ceļojuma
apraksts
09.06 - 10.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Līgo svētku ieskaņas Lietuvā
Svētku ieskaņu radīšana ciemojoties Biržu alus darītavā. Kupišķu pilsētas jaukākie dabas objekti. Nakts lauku viesu mājā ar vakariņām un brokastīm, pirts prieki un vakara pelde. Brauciens ar jahtu Zarasu ezerā.
95.00 Eur Ceļojuma
apraksts
09.06 - 16.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Islande
Islande ir īstais galamērķis tiem, kuri vēlas aci pret aci satikties ar dabas pirmatnējo varenību. Mutuļojoši geizeri un vientulīgi lavas tuksneši, robotas kalnu kores un bezgalīgi zaļi klajumi, spējas vēja brāzmas un ledāju rāmā zilgme. Islandē mīt skarbs skaistums, kas aizķer dziļākās dvēseles stīgas un pat vislielākajiem skeptiķiem liek noticēt leģendām par elfiem. Un nebūtu brīnums, ja zemes gari par savu mājvietu tiešām būtu izvēlējušies šo zemes nostūri – nomaļu, cilvēku gandrīz neapdzīvotu un ar īstu brīvības garšu apveltītu.
Pieteikšanās līdz 2.03.2018
1450.00 Eur Ceļojuma
apraksts
10.06 - 15.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Zakopane, Tatru kalni, alas, pilis…
Polijas dažādība un skaistums ir maz mums zināms! Valsts dienvidos, Tatru kalnu pakājē, apmēram 800 metrus virs jūras līmeņa, atrodas pilsēta, kura kā iedvesmas un iespēju vieta jau vairākus gadsimtus bijusi māksliniekiem, rakstniekiem un citiem radošiem cilvēkiem. „Tatru palete uzbur visneiedomājamākos toņu savienojumus un nokrāsas”- Tev tas jāredz!
305.00 Eur Ceļojuma
apraksts
25.06 - 30.06
Brīvas vietas: 2
Somija, Karēlija – klintis un ezeri baltajās naktīs
Somijas Karēlija pilnībā atbilst tēlainajam nosaukumam “tūkstoš ezeru zeme”. Tās daba ir valdzinoša. Varenas klintis un gleznaini ezeri. Neparastas vietas un lietas Somijas Karēlijas zemē.
340.00 Eur Ceļojuma
apraksts
10.07 - 16.07
Brīvas vietas: 7
Bohēmijas un Saksijas romantiskās kalnu un klinšu pilsētas
Bohēmija un Saksija Čehijā tiek devētas par romantiskakajām vietām, kur dabas brīnumi nebeidz sajūsmināt gan lielus, gan mazus. Varenās klinšu pilsētas, Adršpaha, kur Sprīdītis satika Lutausi, Hrubas Skala un Hrensko. Piedzīvojumu meklējumi Prebiša vārtos un Edmundā aizā, klausoties čehu stāstniekus. Bohēmijas kristāla brīnumu tapšana un viduslaiku mistērijas pilī. Čehijas simbola – Škodas muzeja apmeklējums.
295.00 Eur Ceļojuma
apraksts
11.07 - 12.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Ekonomiskais Kurzemes dabas bagātību ceļojums
Cieceres upes dabas taka. Lielbātas svētavots. Embūtes ielejas šarms – Induļa pilskalns, ozols. Vakarā draudzīga piknikošana. Priekule, kur Ikars lidoja Kārļa XII zābaka meklējumos.” Dvēseles veldzes dārzā” zied rozes. Pārsteigumi baskāju takā. Akmeņraga bākas stāsti, Baltijas jūras stāvkrasti Jūrkalnē un jaunais Vētru muzejs.
JAUNUMS
55.00 Eur Ceļojuma
apraksts
12.07 - 20.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Norvēģijas ziemeļi polārajā dienā
Ceļš cauri tundrai, kur visapkārt skarbā ziemeļu daba ar pundurkociņiem un ziemeļbriežu bariem. Tieši tādi, ar kuriem pār kalniem un lejām traucās Pērs Gints! Norvēģijas dabai ir īpašs spēks – ūdenskritumu un fjordu valstība, majestātiski kalni un takas, pa kurām ejot, ir skaidrs – tu neesi viens! Aiz klints bluķa trollītis... Ja paņemsi makšķeri un paveiksies, būs zivju zupa! Un ko tad dara Salavecītis vasaras vidū savā Rovaniemi? Jābrauc apraudzīt!
Jaunums!
550.00 Eur Ceļojuma
apraksts
14.07 - 15.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Lielais Igaunijas loks. Tartu - Tallina - Pērnava
Luterāņu žurnāla “Svētdienas Rīts” lasītāji dodas savā tradicionālajā braucienā “ar draugiem pie draugiem”. Šoreiz uz Igauniju vasaras vidū. No senās universitātes pilsētas Tērbatas uz Rēveli. Mājupceļā Pērnava un jūra.
85.00 Eur Ceļojuma
apraksts
21.07 - 22.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Starp Latviju un Baltkrieviju
Dabas parks “Daugavas loki”, Krāslava. Ziedošā Piedruja. Aizrajošs ceļojums ar plostiem pa rāmajiem Daugavas ūdeņiem. Vakars pie klātiem "kāzu" galdiem, brīnišķīgās latgaliešu dziesmas folkloras grupas izpildījumā, latgaļu sirsnīgais humors. Latgaļu podniecība, Sakstagala stādaudzētava.
85.00 Eur  
21.07 - 25.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Baltkrievija
Baltkrievija – tuvā un tālā... Brauciena laikā apskatīsim Baltkrievijas āres un mežus, Minsku visā tās krāšņumā – gan greznos dievnamus, gan plašās ielas. Redzēsim Baltkrievijas Nacionālo bibliotēku, ko tautā dēvē gan par lielo kartupeli, gan kosmosa kuģi, gan futbola bumbu. Augustovas kanālu, Grodņu, kas savulaik bija Polijas karaļa Stefana Batorija rezidence, Brestas cietoksni. Iepazīsim baltkrievu virtuvi.
215.00 Eur Ceļojuma
apraksts
24.07 - 28.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Austrumprūsija Ziemeļpolijā
Austrumprūsija un Mazūrija ir Polijas daļa, kas bagāta ar ezeriem – aptuveni 2000. Šajā laikā mēs apmeklēsim šī reģiona skaistākās un ievērojamākās vietas – trīs valstu robeža, kur satiekas Lietuva, Polija un Krievija, Stančiku tilti, Hitlera bunkuru. Valdzinošā Sv. Ļipkas bazilika, Fromborka, Gdaņska, kas ir šī reģiona galvaspilsēta. Sopota – vasaras kūrorts. Paciemosimies kašubu reģionā, apmeklēsim apgāzto māju. Būsim Toruņā, Olštinā, Mikolajkos. Mūs sagaida viesmīlīgā Polija ar skaisto dabu, laipnajiem cilvēkiem, viesmīlīgajiem krodziņiem un vēl dzīvām atmiņām par Austrumprūsiju.
215.00 Eur  
28.07 - 29.07
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Augštaitijas noslēpumi
Utenas alus degustācija. Krāšņi naksnīgais strūklaku šovs Daunišķu ezera promenādē. Tauragnu ezera mazie etnogrāfiskie ciemi un varenais pilskalns. Tauragnu ezera mazā “Mosēde” – dažādu milzu akmeņu izstāde brīvā dabā un lielu akmeņu apļa šūpoles. Trušu, strausu un citu putnu karaliste lieliem un maziem. Romantiska mākslinieces darbnīca. Brauciens ar plostu Rubiķu ezerā un pusdienas ezerā.
JAUNUMS
85.00 Eur Ceļojuma
apraksts
01.08 - 05.08
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Pēterburga
Kāpēc Sanktpēterburga? Lai savām acīm redzētu kādreizējo Krievijas galvaspilsētu, kas iedvesmojusi tādus literāros meistarus kā Fjodors Dostojevskis un Nikolajs Gogolis. Šī pilsēta radusies uz purvājiem, pateicoties Pēterim I, kā “logs uz Eiropu”. Jūs gaida majestātiskā Katrīnas pils un parks, zeltītie Kristus Augšāmcelšanās baznīcas un Īzaka katedrāles torņi, skaistā Ņevas prospekta arhitektūra, vasaras dārzs, paceļamie tilti… Labāk vienreiz redzēt, nekā desmit reizes dzirdēt!
260.00 Eur  
04.08 - 05.08
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Hījumā un Hāpsala
Viena no skaistākajām Igaunijas pilsētām – Hāpsalu. Otra lielākā Igaunijas sala – Hījumā. Salas miers un ziemeļnieciskais dabas valdzinājums. Uzkāpsim unikālajā Kepu bākā, kurā ir kāpnes, kas, šķiet, sniedzas debesīs.
85.00 Eur  
04.08 - 05.08
Brīvas vietas: 9
Somija. Helsinki un Tampere ar atrakciju parku!
Helsinku pilsētas apskates ekskursija – Doma katedrāle, Baznīca klintī, Senāta laukums, piemineklis Sibēliusam. Nakšņošana „somu stilā” kempingā kotedžās pie Tamperes. Sauna, pelde ezerā. Tamperes pilsētas apskate: Kongresu nams, Tirgus laukums, Finlayson un Amuri – strādnieku māju kvartāls, Kaleva baznīca, kongresu nams, bibliotēka. Atpūta un izklaide Serkenniemi atrakciju parkā. Pēc izvēles delfinārijs, planetārijs, Somijas augstākais skatu tornis un modernās mākslas, spiegu vai Muminu muzejs.
Jaunums!
125.00 Eur Ceļojuma
apraksts
11.08 - 17.08
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Viens ezers – trīs valstis, Šveice, Vācija, Austrija
Brīnišķīgi sudrabains ezers, Alpu ainavas, gleznainas pilsētiņas un arī veca pils – tas viss atrodams vienkopus Bodenezera krastā, kur robežojas trīs valstis: Vācija, Austrija un Šveice. Visapkārt paveras fantastiski skati uz kalniem, bet mazo pilsētiņu arhitektūra liek atcerēties piparkūku namiņus. Mērsburgas pils – vecākā apdzīvotā pils Vācijā. Mainavas salas ziedu jūru veido aptuveni 500 000 dažādu augu, savdabīgā palmu māja, salas vēsturiskā pils, ainaviskais arborētums un fantastiskās ziedu kāpnes. Mutuļojošais, varavīksnes apmirdzētais Reinas ūdenskritums Šveicē. Mercedes-Benz muzejs Štutgartē, kur aplūkojama pasaulē vecākā autobūves fabrika, kā arī pats pirmais motocikls pasaulē – 1885. gada Daimler Reitwagen.
Jaunums
490.00 Eur  
11.08 - 18.08
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Dānija
Jaunums!
575.00 Eur  
12.08 - 20.08
Brīvas vietas: 3
Ukrainas Melnās jūras pērle Odesa
Saulains klimats, unikāli pieminekļi, vēsturiskas ielas ar neatkārtojamo arhitektūru un draudzīgie iedzīvotāji rada Odesas īpašo šarmu. Savukārt smilšainās pludmales ir ideāla vieta vasaras nogales atpūtai.
JAUNUMS!
550.00 Eur Ceļojuma
apraksts
18.08 - 19.08
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Pie lepnajiem kurzemniekiem – kur brunči sarkani plīv’
Divas raibu raibas dienas Lejaskurzemē – Nīcas un Rucavas pusē, baudot dabas un kultūras pērles: purva taka, savvaļas zirgu un tauru ganāmpulki, Nidas oļiem klātā pludmale, Latvijas valsts pirmais robežstabs un Papes bāka, senais Papes Ķoņu zvejnieku ciems ar zivju smaržu un garšu, senlietu glabātuve Sikšņos un Jāņa Pūķa mūzikas instrumentu kolekcija, tradīcijas un krāšņie tautastērpi. Būs, ko apbrīnot!
JAUNUMS
80.00 Eur Ceļojuma
apraksts
18.08 - 25.08
Brīvas vietas: 10
Sibīrija, Baikāla ekspedīcija
Dodamies piedzīvot Sibīriju. Baikāla ezers un tā apkārtne ir viena no skaistākajām un diženākajām Krievijas vietām, kas nereti tiek saukta par šīs zemes pērli. Dēvēts gan par dzimstošo okeānu, gan Svēto jūru, gan Sibīrijas Rivjēru, senākais pasaules ezers sevī glabā daudzus atklātus un neatklātus noslēpumus. Meklēsim nogrimušo Kolčaka zeltu, peldēsimies Baikālā, karsēsimies īstā krievu pirtī. Neparasti stāsti, gleznaina daba, nebeidzamā Sibīrijas stepe ar susļiku ordām, padomijas nostalģija.
1480.00 Eur Ceļojuma
apraksts
20.08 - 30.08
Brīvas vietas: 7
Piedzīvojumi 7 Alpu valstīs
Kalni, pilis, Vidusjūra, pundurvalstis Lihtenšteina un Monako, franču vīns un vācu alus un daudzi piedzīvojumi 11 dienu ceļojumā pa Eiropu, baudot Alpu valstis. 1 dienu atpūta pie Vidusjūras, 1 dienu atpūta Alpu kalnos .
585.00 Eur Ceļojuma
apraksts
25.08 - 26.08
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Kuršu kāpa
Caur vēju pilsētu Liepāju uz Lietuvas piekrasti. Palanga ar Dzintara muzeju un vasaras rosīgo dzīvi. Delfīnu šovs, Kuršu kāpas. Jodkrante un Raganu kalns.
85.00 Eur  
27.08 - 01.09
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Soču vasaras romantika
Smaragzilā un maigā Melnā jūra, veselīgais subtropu klimats, apburoša daba – tie ir Soči, kas slaveni ar savām smilšainajām pludmalēm, kas stiepjas gar Melnās jūras piekrasti 118 km garumā. Ikviens Sočos atradīs tieši to, ko meklē – atpūtu, izklaidi, piedzīvojumus un izsmalcinātu virtuvi. Eksursija Sočos sola spilgtus iespaidus un patīkamas atmiņas uz daudziem gadiem. Iespējams, ka tieši tāpēc miljoniem cilvēku dodas pavadīt kādu laiku Sočos, baudot vietējo ainavu skaistumu un apmeklējot unikālas ekskursijas.
JAUNUMS!
485.00 Eur Ceļojuma
apraksts
05.09 - 09.09
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Gruzijas ekspedīcija ar mugursomu plecos
Piedzīvojumu meklētājiem. Vidējas grūtības 3 dienu pārgājiens Kaukāza kalnos. Zirgi, upes, kalni, čača, šašliks un citi Gruzijas pārsteigumi. Aicina Līga Pommere!
650.00 Eur  
08.09 - 09.09
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Pa sīpolu ceļu gar Peipusu līdz Narvai
Gleznainais Peipusa krasts, Pjuhticas klosteris, Narvas pilsēta un cietoksnis. Ontikas stāvkrasti ar Vallasti. Pārtapsim par kalnračiem, nolaižoties 8 m dziļumā, kur mūsu acīm pavērsies plašās pazemes raktuvju ejas.
80.00 Eur  
14.09 - 30.09
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Santjago ceļš. Camino de Santiago. “Franču ceļš”
Santjago ceļš. Ceļš uz sevi, lai gan ejams uz Santiago de Compostela. Ir vairāki Santjago ceļi. Mēs iesim vispopulārāko no tiem – Franču ceļu. Tieši to savulaik gājis arī rakstnieks Paulu Koelju, par šo ceļu uzņemtas filmas un sarakstītas grāmatas. Ceļš aicina. Aicina tos, kuri ir meklētāji. Bet atrast var pavisam ne to, ko meklēji. Ceļš pats vada. Ļausimies! Bet jābūt gataviem atstāt savu komforta zonu. Jāiet kājām. Jānes sava ceļasoma. Ejamas 14 dienas. Pieveicami apmēram 400 km. Jāieklausās klusumā. Jāsakārto domas un pašam sevi. Aizraujoši. Neparedzami. Reizēm grū-ti. Vienkārši. Patiesi. Svētīgi. Šis ceļš paredzēts pieredzējušiem gājējiem
450.00 Eur Ceļojuma
apraksts
23.09 - 02.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Itālija: Ziemeļitālijas kalnu un ezeru romantika
Ziemeļitālijas augsto kalnu un debeszilo ezeru kontrasti valdzina, ievelk un vairs nekad neatlaiž. Katru dienu redzēsim citas ainavas un krāsas, kur Dolomītu Alpu iesārto klinšu skarbums mijas ar Gardas ezera ūdens maigumu, elpa aizraujas gan no ezera tirkīza mirdzuma kalnu pavēnī, gan no cilvēku veidotajām palmu rindām un daudzkrāsaino ziedu lodžijām. Komo ezera apkārtni, uzbūvējot debešķīgas villas, ir iemīļojušas pasaulslavenas zvaigznes. Savukārt romantiskais Iseo ezers apskalo lielāko un augstāko saldūdens salu Eiropā – Montisolu. Baudīsim izbraucienu ar kuģīti, pastaigas pa kalnu takām gar varavīkšņainiem ūdens kritumiem, šarmantās, mazās pilsētiņas ezeru krastos, veldzējošu peldi kādā no ezeriem un baudīsim vīnu. Izbaudīsim Venēciju – viromantiskāko un skaistāko pilsētu.
555.00 Eur Ceļojuma
apraksts
30.09 - 06.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Rietumukrainas Karpati, Ļviva un Truskaveca
Ļvivas rietumnieciskais šarms - vecpilsētas ieliņās pārsteigums uz katra stūra un romantika. Varenā Mukačevas pils, krāšņā Šenbornu pils. Karpatu kalni rudens rotā un unikālās Dovbuša klintis ar Velnu ieleju.. Truskavecas un Moršķinas kūrorti. Truskavecas vakaru miera izbaudīšana. Brauciens kalnos ar pacēlēju, vareni ūdenskritumi un gardas maltītes. Unikālais Bergovas minerālūdeņu baseins. Delfinārijs "Oskars".
330.00 Eur Ceļojuma
apraksts
30.09 - 06.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Gruzijas pārsteigumi
Lidojums uz Gruziju. Visas naktis Tbilisi. Mcheta un saullēkts Vardzijas alu pilsēta un Bordžomi minerālūdens. Tbilisi burvīgie balkoniņi un savdabīgās pirtis. Kazbegi un Kaukāza kalni. Bagātā Kahetija. Noslēpumainais Dāvida Garedži klosteris. Gruzijas tuksnesis. Solis pat Azerbaidžānā. Klosteru miers un klusums un sniegotas virsotnes. Vīni un čača. Čurčhelas un hačapuri.
800.00 Eur  
04.10 - 07.10
Brīvas vietas: 8
Francijas ekspedīcija - Bordo
Mazā 8 cilvēku kompānijā dosimies iepazīt Bordo un tās apkārtni. No Bordo vīniem līdz Franču konjakam. No kāpām pie okeāna līdz viduslaiku franču pilsētiņām. Ar pārsteigumiem un smiekliem!
Jaunums!
499.00 Eur  
06.10 - 14.10
Brīvas vietas: 7
Saulainā Krēta
Krēta ir grieķu zemes patiess dārgums, kas atklāj noslēpumus un vērtības, ko sala glabājusi jau gadsimtiem ilgi. Tā ir saules pielieta vieta ar sirsnīgiem un lepniem cilvēkiem, kuriem nācies piedzīvot gan daudz slavas, gan smagus dzīves mirkļus. Daba šo salu dāsni apveltījusi ar neparastu ainavu daudzveidību: dziļām aizām, līčiem ar zilganzaļu ūdeni no četrām jūrām, kas apskalo Krētu, un brīnišķīgo pludmaļu baltajām smiltīm.
359.00 Eur Ceļojuma
apraksts
09.10 - 14.10
Brīvas vietas: 10
Armēnija
Armēnija atrodas kalnos, bībeliskajos Ararat kalnos, šo zemi paši armēņi dēvē par Noasa zemi, Bībeles varoņa Noasa vārdā, kura šķirsts, kā vēsta leģenda, ir noenkurots armēņu likteņa kalna – Ararata virsotnē. Armēnija ir pirmā valsts, kas pieņēma kristietību 301.gadā, 79 gadus pirms Romas impērijas. Erevāna – viena no vecākajām pasaules pilsētām, dibināta 782.gadā.pirms Kristus. Armēņu tautas vēsture ir kā dudukas skaņas- skumja, smeldzīga un varonības pilna. Ceļojuma laikā iepazīstamies ar visā pasaulē pazīstamiem kultūras pieminekļiem, Armēnijas gadu tūkstošus seno vēsturi, majestātiskiem kalniem, kā arī izbaudīsim Armēnijas garšas, cilvēku viesmīlību un šīs zemes neatkārtojamo skaistumu.
495.00 Eur Ceļojuma
apraksts
12.10 - 20.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
No Donavas līdz Transilvānijas Karpatiem
Transilvānija (Rumānija) visplašāk pazīstama kā mistiskā zeme, kurā dzīvojis pats Grāfs Drakula. Ap šo vietu vijas daudz dažādu leģendu, mistiski stāstu. Robežojoties ar Karpatu kalniem austrumu pusē, mežu (precīzāk – aizmežu) zeme – Transilvānija – ļaus ikvienam atklāt ko jaunu. Tātad atliek vien likt ceļa somā ķiploku virteni un doties Drakulam pa pēdām, lai iepazītu Austrumeiropas visvaldzinošāko re-ģionu
595.00 Eur Ceļojuma
apraksts
13.10 - 14.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Lietuvas gardumu tūre
Garšosim Ignalinas pusē cepto lietuviešu nacionālo gardumu „Šakoti" - īpašo kēksu. Rudens pasakainās krāsas Anīkšču koka galotņu takā. Degustēsim Rokišķu sierus, kā arī uzzināsim par siera ražošanas tradīcijām. Biržu alus degustācija.
JAUNUMS
90.00 Eur  
15.10 - 22.10
Brīvas vietas: 4
Katalonijas pērle – Pireneji
Rudenī – uz kalniem! Mazā grupā. Senās Katalonijas valsts daba un kultūra Pireneju kalnos tagadējās Francijas un Spānijas robežas rajonā, kalnu ieskautā Andoras firstiste ar tax free iepirkšanās zonu un Via Ferrata trasēm klintīs. Pārgājieni kalnu takās gar krāčainām upītēm, gleznainiem ezeriņiem ar krāšņiem skatiem. Neaizmirstamas emocijas, uzkāpjot divās Austrumpireneju virsotnēs – Puig Carlit (2921 m) un Puig Coma d’Or (2826 m) ar burvīgām ainavām uz visām debespusēm. Carancas upes kanjons ar varenās klintīs izcirstu taku un ūdenskritumiem. Kalnu kūrortpilsētiņa Font Romeu, mūru ieskautā Villefrance-de-Conflent, cietoksnis Port Liberia, Sv. Martina abatija. Peldes karstos sēravotos. Franču un spāņu vīns, gardi sieri, kataloniešu viesmīlība un vēl, un vēl...
JAUNUMS!
750.00 Eur Ceļojuma
apraksts
22.10 - 28.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Hevizas ezera mistika, Balatona ezera romantika
Relaksējošs atpūtas brauciens ceļotājiem, kas vēlās atpūsties, baudīt nesteidzīgas pastaigas, pieredzēt laikmetu maiņu. Tas ir ceļojums tiem, kas vēlas noķert laimes hormonus. Atpūta labākajā Ungārijas kūrortā – pie radona ezera Heviza, kur ūdens temperatūra visu gadu ir +23-28°C, bet ziemas mēnešos tas kūp, radot mistisku un noslēpumainu noskaņu. Balatona ezera pilsētiņu romantika un jutekliskums.
320.00 Eur Ceļojuma
apraksts
27.10 - 28.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Atpūta Varskas SPA un iepirkšanās prieki Lindoras gadatirgū
Akvaparka prieki īstā minerālūdenī. Dažādu veidu džakuzi, straumes, pirtis. Otrajā dienā dosimies uz Lindores gadatirgu, kas jau tradicionāli tieši šajā datumā katru gadu pulcina simtiem tirgotāju un apmeklētāju.
75.00 Eur  
01.11 - 04.11
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Stambula, Turcija
Pasaules lielākā megapole, kas atrodas gan Eiropā, gan Āzijā. Stambulas vecpilsēta, kas atrodas uz konusveidīgas pussalas, rotāta ar austrumu pasakām līdzīgu, kupoliem un minaretiem rotātu debesjumu, šaurām bruģētām ieliņām, ar vecām koka mājām. Te naktīs atdzīvojas Šeherezādes gars, kā neprātīgi griežas derviši un pilsēta ietinas ūdenspīpju aromātā. Pilsēta, kuras iedzīvotāju skaits jau pārsniedz 15 miljonus, ir ar senām vēsturiskām tradīcijām, kas sākušās jau grieķu un turpinājušās Bizantijas laikā. Tās nostiprinājušās osmaņu valdīšanas lieliskajos gadsimtos un nu transformējas mūsdienu turku pasaulē!
500.00 Eur Ceļojuma
apraksts
01.11 - 30.11
Brīvas vietas: 0
Ekspedīcija pa novembra saules pielieto Portugāli
Pagarinām vasaru Portugālē un aktīvi atpūšamies! Portugāle sevī slēpj īpašu šarmu, kas atklājas tās dabas skaistumā, Atlantijas okeāna plašumā un vēsturiskā mantojuma bagātībā. Ceļojums uz Portugāli ļaus iepazīt šo unikālo valsti nesteidzīgi un ar baudu, veldzējoties okeāna viļņos, izgaršojot portugāļu virtuvi, apskatot senās pilis un atpūšoties pie dabas krūts.
Ceļojuma datumi tiks precizēti!
350.00 Eur  
28.11 - 02.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Barselona
Dodamies kopā iepazīt Katalonijas galvaspilsētu Barselonu un Montserratu! Ceļosim 12 cilvēku grupā. Gida pavadībā apskatīsim Barselonas skaistākās vietas – Svētās Ģimenes baznīcu, Guelja parku, muzikālās strūklakas, spāņu “ciematu”... Aplūkosim, kas notiek uz galvenās gājēju ielas La Rambla. Ekskursija uz Montserrata klosteri, kas atrodas kalnos. Gaudi arhitektūra (UNESCO) un kataloniešu raksturs.
510.00 Eur Ceļojuma
apraksts
30.11 - 02.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Bjalistokas baseini un svētku iepirkšanās
Apvienojam lietderīgo ar patīkamo. Iepirkšanās Bjalistokas tirgū un akvaparka izklaides 4* viesnīcā. Adventes laikā izrotātā Bjalistokas pilsēta. Vakariņas, brokastis un akvaparks iekļauts cenā!
115.00 Eur  
15.12 - 16.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Bauda un iespaidi Druskininkos un Viļņā
Viena no lielākajām Eiropas vecpilsētām ir skaista visos gadalaikos, bet īpaši – Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Katru gadu Viļņas centrā viesus priecē ļoti īpaša egle. Raudzīsim, kāda tā būs šogad... Aktīvs, jautrs un veselīgs veids, kā pavadīt dienu ar baudu? Tas ir Druskininku akvaparka apmeklējums! Akvaparkā iespējams izbaudīt ūdens priekus un pirts kompleksu.
90.00 Eur  
19.12 - 22.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Varšava, Vroclava un Krakova Ziemassvētku rotā
Ziemassvētku rotā sapostā Varšava izskatās īpaši skaista. Brīvs vakars Ziemassvētku tirdziņu apmeklējumam. Vroclavas Rātslaukums Ziemassvētku laikā pārvēršas par pasaku karaļvalsti, kas ir krāšņa un krāsaina kā konfekšu tūta. Krakovas Ziemassvētku gaismas redzamas pat no kosmosa un karstvīna un piparkūku smarža jūtama pat ārpus vecpilsētas. Tā ir labākā dāvana – ieraudzīt Ziemassvētku sapni!
175.00 Eur Ceļojuma
apraksts
26.12 - 29.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Pēterburga starp Ziemassvētkiem un Jaungadu
Sanktpēterburga tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Krievijas pilsētām. Pilsētai savdabību piešķir daudzie kanāli, tilti un tiltiņi. Sanktpēterburga tiek uzskatīta par Krievijas viseiropiskāko pilsētu gan arhitektūras, gan iedzīvotāju mentalitātes dēļ. Pilsētas centrs ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Sanktpēterburga Ziemassvētku laikā – ziemas pasaka „Ziemeļu Venēcijā”. Ziemassvētku eglīšu rotājumi, siltās adītās zeķes, dūraiņi, saldumi, suvenīri un daudz citu dāvaniņu, kas iepriecinās ikvienu!
240.00 Eur  
29.12 - 02.01
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Jaungads Prāgā
Pēdējo gadu laikā Prāga iekļauta vairākos skaistāko un apmeklēšanas vērto Eiropas un pasaules pilsētu topos, kur vērts sagaidīt Jauno gadu. Tradīcijām bagāta un skaista pilsēta, kur notiek satriecošas svinības. Jaungadu sagaidot, var izklaidēties dažādās tematiskajās svētku zonās un pati svinēšana sākas jau pa dienu, bet noslēdzas tikai nākamajā rītā. Pasākums būs sadalīts divās daļās – vairākas stundas garās svinībās vecpilsētā un atsevišķā pasākuma kulminācijā pusnaktī Rātslaukumā vai uz Kārļa tilta.
222.00 Eur Ceļojuma
apraksts
31.12 - 01.01
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Sagaidām 2019. gadu Tallinā!
Sagaidīsim 2019. gadu burvīgajā Tallinā. Izbaudīsim svētku tirdziņu ar vietējo amatnieku darbiem. Svētku pasākumi vecpilsētā, svētku uguņošana.
120.00 Eur  


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.