Garākas vairāku dienu ekskursijas


2018. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
19.10 - 21.10
Brīvas vietas: 0
Iepazīsti Poliju zelta rudens noskaņās!
Zelta rudens tepat netālu esošajā Polija. Ar ainaviskām vietām, ezeru zemi un vecpilsētu šarmu. Poļu tirgotāju pievilcība un baseinu veldze. Dievnamu torņi un līkumainās ieliņas. Arī iepirkšanās prieki poļu lielveikalā vai tirgū. Esperanto pilsēta Bjalistoka un Varšavas unikalitāte.
Izbraukšana 5.00 no Smiltenes, 5.40 no Valmieras, 6.20 no Cēsīm, 7.40 no Rīgas (Juglas).
135.00 Eur Ceļojuma
apraksts
20.10 - 21.10
Brīvas vietas: 0
Hījumā sala. Rudens pārgājiens!
Hījumā salas miers un neskartās dabas valdzinājums. Dosimies 10–25 km pārgājienā gar jūras krastu un arī pa iekšzemes ceļiem. Smiesim un kustēsim. Baudīsim Hījumā salas valdzinājumu ar kadiķiem, akmeņiem, jūras ainavām. Kustīgi un lustīgi pavadīsim divas aktīvas dienas. Mantas un mazāk ejošos ceļabiedrus vedīs Balt-Go autobusiņš. Vakarā pirtiņa, kopīgs ugunskurs. Nakšņošana viesu namā. Gultasveļa jau uz vietas. Līdzi ņemam labu noskaņojumu un nelielu cienastiņu sev un draugam. Noderēs kāda cepamdesa kopīgam vakara ugunskuram. Paņemam arī cimdus, zeķes, zābaciņus! Draugi radīsies. Brauciena cenā iekļauta arī kopīgās zupas ēšana un vakara pirtiņa viesu namā.
Izbraukšana pl. 5.00 no Smiltene, pl. 5.30 no Valmieras.
85.00 Eur Ceļojuma
apraksts
22.10 - 28.10
Brīvas vietas: 0
Hevizas ezera mistika, Balatona ezera romantika
Relaksējošs atpūtas brauciens ceļotājiem, kas vēlās atpūsties, baudīt nesteidzīgas pastaigas, pieredzēt laikmetu maiņu. Tas ir ceļojums tiem, kas vēlas noķert laimes hormonus. Atpūta labākajā Ungārijas kūrortā – pie radona ezera Heviza, kur ūdens temperatūra visu gadu ir +23-28°C, bet ziemas mēnešos tas kūp, radot mistisku un noslēpumainu noskaņu. Balatona ezera pilsētiņu romantika un jutekliskums.
Izbraukšana pl. 4:00 Smiltene, pl. 4:30 Valmiera, pl. 5:10 Cēsis, 6:20 Riga (Jugla)
320.00 Eur Ceļojuma
apraksts
27.10 - 04.11
Brīvas vietas: 0
Ekspedīcija pa novembra saules pielieto Portugāli
Pagarinām vasaru Portugālē un aktīvi atpūšamies! Portugāle sevī slēpj īpašu šarmu, kas atklājas tās dabas skaistumā, Atlantijas okeāna plašumā un vēsturiskā mantojuma bagātībā. Ceļojums uz Portugāli ļaus iepazīt šo unikālo valsti nesteidzīgi un ar baudu, veldzējoties okeāna viļņos, izgaršojot portugāļu virtuvi, apskatot senās pilis un atpūšoties pie dabas krūts.
Tikšanās Rīgas lidostā plkst. 9:00 pie lidostas informācijas centra
350.00 Eur Ceļojuma
apraksts
03.11 - 04.11
Brīvas vietas: 8
Silta atūta Varskā!
Ir pienācis īstais brīdis atvilkt elpu un parūpēties par sevi: atbrīvoties no stresa, uzlabot veselību un atjaunot iekšējo līdzsvaru. Nākot ziemai uzlabosim savu imunitāti baudot priekus īstā minerālūdenī!
Brauciens pārcelts no 27.-28.oktobra
75.00 Eur Ceļojuma
apraksts
24.11 - 30.11
Brīvas vietas: 0
IZRAĒLA, SVĒTĀ ZEME
Pēc nosvinētas Latvijas simtgades dodamies uz apsolīto zemi! Šī zeme ir svēta ne tika kristiešiem. Skaista, skarba, pretrunīga, pārsteidzoša. Zeme, kura pastāv un plaukst. Apsolītā zeme.... Iespēja divas dienas baudīt dziednieciskos Nāves jūras ūdeņus, redzēt Jūdejas tuksnesi. Izstaigāt un sajust ar Jēzus dzīvi saistītas vietas. Būt Jēzus dzimšanas vietā. Dzīvosim Betlēmē visu ceļojuma laiku. Izstaigāsim Jeruzalemi, Nācareti, brauksim ar laivu pa Galilejas ezeru, būs iespēja iebrist Jēzus kristību upē Jordānā… Cenā iekļauts lidojums, transfērs, viesnīcas, visas brokastis un vakariņas (atvērtā bufete), arī 4 pusdienas Izraēlā. Cenā iekļautas arī norādītās ieejas biļetes, transports, grupas vadītāja un gida pakalpojumi, izbrauciens ar laivu.
855.00 Eur Ceļojuma
apraksts
29.11 - 06.12
Brīvas vietas: 6
Lanzarotes sala - vulkāni un okeāns
Viss Lansarotes salā ir saistīts ar vulkāniem, lavu un slavenā arhitekta Cēzara Manrikes mantojumu. Salas galvaspilsētā Arrecifē dzimušā arhitekta darbu pamatpazīme – spēja apvienot salas dabas un vulkānu izveidoto skaistumu ar arhitektoniskiem risinājumiem. Manrikes ieguldījums salas tūrisma attīstībā ir neapstrīdams. Apmeklējiet arī jūs šos dabas radītos un cilvēka pilnveidotos objektus.
589.00 Eur Ceļojuma
apraksts
30.11 - 02.12
Brīvas vietas: 6
Bjalistokas baseini un svētku iepirkšanās
Apvienojam lietderīgo ar patīkamo. Iepirkšanās Bjalistokas tirgū un akvaparka izklaides 4* viesnīcā. Adventes laikā izrotātā Bjalistokas pilsēta. Vakariņas, brokastis un akvaparks iekļauts cenā!
115.00 Eur Ceļojuma
apraksts
07.12 - 10.12
Brīvas vietas: 0
Brēmene un Hamburga Ziemassvētku noskaņās
Ziemassvētku laikā noteikti jātver patīkamais un lietderīgas... Aicinām visus uz aizraujošu iepirkšanās tūri Brēmenē! Neskaitāmie mazie un lielie modes un citu preču lielveikali. Tirgus laukuma tuvumā, kurā gadu no gadu visus priecē Ziemassvētku tirdziņš, šī iepirkšanās pārtop par vienreizēju piedzīvojumu! Jūs kārdinās ekskluzīvi izstrādājumi un mīļas lietiņas svētku dāvanām.. Tikai dažu minūšu gājienā no pilsētas centra atrodas Brēmenes “sirds” – „Viertel”. Šajā iemīļotajā kvartālā atradīsiet ne tikai mākslu, teātrus un muzejus, bet arī daudzveidīgu naktsdzīvi neskaitāmos bāros, restorānos, kafejnīcās un mūzikas klubos!
JAUNUMS!
255.00 Eur Ceļojuma
apraksts
13.12 - 15.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Atpūta Baltkrievijas SPA un iepirkšanās
Baltkrievijā ir apskatāma skaista ziema, bet, ja priekšroka tiek dota siltumam, ieteicams paņemt līdzi peldkostīmu un dvieli, lai izmantotu Baltkrievu lielāko atrakciju parku/SPA centru “Gulbis” un dotos neaizmirstamā iepirkšanās tūrē pa Minskas lielveikaliem!
JAUNUMS!
145.00 Eur Ceļojuma
apraksts
15.12 - 16.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Bauda un iespaidi Druskininkos un Viļņā
Viena no lielākajām Eiropas vecpilsētām ir skaista visos gadalaikos, bet īpaši – Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Katru gadu Viļņas centrā viesus priecē ļoti īpaša egle. Raudzīsim, kāda tā būs šogad... Aktīvs, jautrs un veselīgs veids, kā pavadīt dienu ar baudu? Tas ir Druskininku akvaparka apmeklējums! Akvaparkā iespējams izbaudīt ūdens priekus un pirts kompleksu.
90.00 Eur Ceļojuma
apraksts
17.12 - 24.12
Brīvas vietas: 6
Pēc saules uz Hurgadu!
Ēģiptes kūrorts Hurgada atrodas Sarkanās jūras piekrastē, ar nemainīgi saulainu laiku. Gar glāsmainās un siltās jūras piekrasti desmitiem kilo-metru garumā plešas smilšu pludmales un jūrā ūdens ir tīrs, tumši zils un caurspīdīgs, kā caurspīdīga tinte. Tuksnešainās ainavas liek aizrauties elpai jau izkāpjot no lidmašīnas. Pateicoties Ēģiptes sausajam klimatam un vienmēr klātesošajam vieglajam jūras vējam, karstums neapgrūtina. Tas ļauj uzturēties pludmalē pat svelmainākajos gada mēnešos.
590.00 Eur Ceļojuma
apraksts
19.12 - 22.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Varšava, Vroclava un Krakova Ziemassvētku rotā
Ziemassvētku rotā sapostā Varšava izskatās īpaši skaista. Brīvs vakars Ziemassvētku tirdziņu apmeklējumam. Vroclavas Rātslaukums Ziemassvētku laikā pārvēršas par pasaku karaļvalsti, kas ir krāšņa un krāsaina kā konfekšu tūta. Krakovas Ziemassvētku gaismas redzamas pat no kosmosa un karstvīna un piparkūku smarža jūtama pat ārpus vecpilsētas. Tā ir labākā dāvana – ieraudzīt Ziemassvētku sapni!
175.00 Eur Ceļojuma
apraksts
29.12 - 02.01
Brīvas vietas: 4
Jaunais gads Budapeštā
Ir brīnumaini katru Jauno gadu sagaidīt citā Eiropas Savienības galvaspilsētā! Šogad tā ir karaliskā skaistule Donavas upes krastā- Budapešta. Vienmēr ir iekļauta skaistāko pilsētu apmeklēšanas topos, kur ir vērts sagaidīt Jauno gadu – tradīcijām bagāta un skaista pilsēta, kurā notiek satriecošas svinības!
222.00 Eur Ceļojuma
apraksts
31.12 - 01.01
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Sagaidām 2019. gadu Tallinā!
Sagaidīsim 2019. gadu burvīgajā Tallinā. Izbaudīsim svētku tirdziņu ar vietējo amatnieku darbiem. Svētku pasākumi vecpilsētā, svētku uguņošana.
120.00 Eur  

2019. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
11.01 - 19.01
Brīvas vietas: 10
Indija - Karaliskā Radžastāna
Maršruts: Deli – Agra – Džaipura – Džodpura- Udaipura – Deli. Izzinošs ceļojums pa Indijas skaistākajām pilsētām Radžastānā. Vēsture, arhitektūra, kultūra.
1122.00 Eur Ceļojuma
apraksts
26.01 - 02.02
Brīvas vietas: 10
Slēpot uz Itālijas Alpiem!
Livinjo ir viens no visaugstāk izvietotajiem kalnu slēpošanas kūrortiem Itālijā – 1900 m virs jūras. Ieleja ir 12 km gara un ir saules apspīdēta visas dienas garumā. Pacēlāji ir ērti sasniedzami gandrīz no visām viesnīcām un apartamentiem. Slēpošanas kūrorts atrodas beznodokļu zonā. Pasakainas kalnu ainavas un brīnišķīga atpūta slēpošanas cienītājiem.
479.00 Eur Ceļojuma
apraksts
08.03 - 23.03
Brīvas vietas: 8
Šarmantā Kuba
Laipni lūgti Kubā ! "Tā ir pati brīnišķīgākā zeme, kādu ir redzējis cilvēks" - tā sacija Kristofers Kolumbs 1492. gada 27. oktobrī, kad viņa ekspedīcija sasniedza šo salu. Pēc savas vēstures, kultūras, valodas un parašām Kuba pieder pie Latīņamerikas un Karību jūras baseina valstīm. Kuba pazīstama ar saviem cigāriem, kuru tapšanas process ir noslēpums, Kubas rumu un mohito kokteiļiem, kas radīti tieši Kubā. Amerikāņu automašīnas, vietējā valodā “almendrones”, ir īpatnējs stāsts. No vienas puses tā ir liecība, cik fundamentāli agrāk būvēja auto, tomēr nevar noliegt, ka arī Kubas pateicīgais klimats ļāvis šiem auto tik labi saglabāties.
1825.00 Eur Ceļojuma
apraksts
22.03 - 29.03
Brīvas vietas: 6
Uz Kanārijām_uz Tenerifi!
Tenerifi mēdz dēvēt par mūžīgo pavasara salu maigā klimata dēļ. Salas centrā izslējies Teides vulkāns, kura virsotnē pārņem sajūta, ka atrodies uz mēness, sadala salu divās klimatiskajās zonās – saulainajos un sausajos dienvidos. Vasaru var baudīt visu gadu. No februāra līdz martam ir karnevāla laiks, lieli svētki visās Kanārijās, tāpēc jādodas tieši šajā laikā.
759.00 Eur  
25.04 - 03.05
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Pārgājiens “Fisherman’s trail” Portugālē gar Atlantijas okeāna krastu
Arī atpūta kūrortpilsētās Sagres un Lagušā. Burvīgā Lisabona un fado dziedājumu valdzinājums. Iesim no Porto Covo uz Portugāles zemes galu un nulles punktu – Sv. Vincenta zemes ragu. Neparastais reljefs un dabas skaistums. Jūras veltes un garšīgie portugāļu ēdieni. Portvīns, korķozolu audzes un neparastas stārķu ligzdas. Pārsteidzoši tilti, kāds pat 18 km garumā, un slavenais Lisabonas tramvajiņš. Baudām pavasara ziedus, smilšainās pludmales, klinšainos krastus, okeāna vēju un sauli siltajā Portugālē.
673.00 Eur Ceļojuma
apraksts
27.05 - 04.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Bavārijas pilis, Alpu burvība un kalnu narcišu svētki Alpos
Bavārijas romantiskās pilis un Alpu kalnu ainavas. Vācija un Austrija. Tautastērpi, kalnu mūzika, skaisti iespaidi un neaizmirstamas emocijas, raugoties uz kalnu virsotnēm, ejot pa Bavārijas takām, mēģinot saprast Bavārijas pasaku ķēniņa Ludviga ideju lidojumu Linderhofas pilī. Neišvānšteinas pils ainaviskā apkārtne. Iespēja pastaigāties pa vienu no pasaulē garākajiem iekārtajiem tiltiem. Iebraucam Austrijas Alpu un lielo ezeru reģionā. Braucam, redzam, sajūtam un baudām, un vēl, un vēl…
545.00 Eur Ceļojuma
apraksts
31.05 - 05.06
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Austrija, Vīne, Zalcburgas zeme un Alpu burvība, baudot narcišu svētkus kalnos
Austrija ar karalisko un mūzikas skaņu pārņemto Vīni un Bādišlu. Baudām Austrijas Alpu un lielo ezeru reģiona burvību, dabas skaistumu un varenību. Uzsvaru liksim uz kalnu narcišu svētkiem. Skatīsim ziedu skulptūru parādi. Katrā skulptūrā izmantoti tūkstošiem narcišu ziedu. Skulptūras redzēsim gan pilsētā, gan laivās peldam pa kalnu ezeru. Braucam, redzam, sajūtam un vēl, un vēl…
375.00 Eur Ceļojuma
apraksts
29.09 - 06.10
Brīvas vietas: 8
5* atpūta Turcijā
Viesnīca atrodas skaistajā Kirišas līcī, Taurus kalnu ielenkumā. Jaukā Kemeras pilsētiņa ar jahtu piestātni, gājēju ielu un daudzajiem veikaliņiem ir 5 km attālumā, viesnīcas apkārtnē ir jauka pastaigu iela. Milzīgajā teritorijā ir 4 restorāni, 5 bāri, vairāki baseini, ūdens slīdkalniņi, vakara izklaides programmas, dienas sporta un izklaides aktivitātes, SPA centrs, ar Turku pirti. Šeit Jūs neskumsiet un negarlaikosieties ne mirkli. http://www.pgshotel.com/en/hotels/kiris-resort/
549.00 Eur Ceļojuma
apraksts


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.