Ingrīda Feldmane

“Balt-Go” Valmieras biroja vadītāja Ingrīda Feldmane, pirms kļuvusi par “Balt-Go” darbinieci, bijusi un aizvien ir šīs kompānijas ceļotāja: “Noteikti daudzi reiz ir lūkojušies zvaigznēs un sapņojuši par to, kāds skaistums slēpjas citās galaktiktās. Tomēr nav jādodas tik tālu! Mūsu Zeme ir burvīga un šeit ir tik liela dažādība! Var baudīt eksotiskus ceļojumus, bet arī tepat tuvumā – mūsu Latvijā un kaimiņvalstīs – ir daudz neizzināta, skaista un aizraujoša!

2008. gadā man ieteica doties ekskursijā ar “Balt-Go”. Tolaik uzņēmums bija savos pirmsākumos, un Līga Pommere bija ne tikai vadītāja, bet arī vienīgā gide. Man ļoti patika un ceļošana palēnām mani “pārņēma”. Tā jau 11 gadus dodos ekskursijās tikai un vienīgi ar šo kompāniju. Ekskursijas ir dažādas, piemērotas jebkurai gaumei. Gidi – daudzpusīgi un zinoši. Turklāt ir ērti, ka ceļošanu iespējams sākt un arī mājās atgriezties Valmierā, kā arī citās vietās Vidzemē.

Pirms pāris gadiem sāku strādāt “Balt-Go” un esmu sastopama Valmieras birojā. Ir skaisti strādāt nozarē, kas ir tik interesanta, koša un kurā var gūt tik daudz zināšanu un iespaidu!”