Tunisija – Džerbas sala

3.05 - 10.05.2019

Pludmale, Piedzīvojumi, Kultūra

(Pieaugušie)

(Bērni)

459.00

295.00

459.00

Rezervācijas forma

Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi

Vēlos saņemt ieteikumus savam ceļojumam!

Pastāstiet mums par savām idejām, vēlmēm un iespējām, lai par brīvu saņemtu konsultāciju un ieteikumus Jūsu nākamajam ceļojumam.

Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi

Džerba – leģendu un paražu sala – brīnišķīgs nostūris, izvietots starp zemi un jūru. Stāsta, ka Džerbā ir iespējams atklāt piekto gada sezonu. Patiešām, šeit var sauļoties visu gadu. Pateicoties daudziem avotiem, sala iegrimst zaļumos. Džerba aicina Jūs apmeklēt burvīgos dārzus, kas atrodas netālu no austrumu piekrastes. Šeit arī aug apbrīnojamie lotosa ziedi.

Džerbas sala atrodas Tunisijas dienvidos un ir pats siltākais valsts jūras kūrorta reģions. Salas platība aizņem 538 km2, bet tās pludmale stiepjas 120 km garumā. Salas dabas ainavas ir neparasti gleznainas: uz salas aug palmas, olīvkoki, vīģeskoki un augļkoki. Tās ceļi sapinas nebeidzamā labirintā. Smiltis pludmalēs ir pārsteidzoši baltas, bet jūra kristāltīra.

Ne velti Džerbu sauc par “sapņu salu”, tā ir pārsteidzoša valsts ar senām tradīcijām un karsto klimatu, ko ietekmē Sahāras tuvums. Šeit Jūs saskarsieties ar aizgājušo kultūru civilizācijām – pūniešu, romiešu, arābiešu, rietumu. Šī burvīgā, gadsimtu romantikas vieta skaitās Vidusjūras kūrortu pērle.

Daudzus tūristus uz šejieni vilina burvīgās salas pludmales, caurspīdīgs ūdens, pasakainie ielu labirinti ar senlaicīgo māju kupoliem. Jūra Džerbas rajonā skaitās viena no vistīrākajām, kas veicina pastiprinātu interesi par daivingu un zvejniecību.

 

 

 

Lejupielādēt ceļojumu aprakstu 276,9 KB

Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi