Neparastā zeme Islande

19.06 - 24.06.2020

vairāk nekā 10

Kultūra, Daba, Piedzīvojumi

Inese Kravale

(Pieaugušie)

(Bērni)

1088.00

1088.00

1088.00

Reikjavīka, Zelta aplis, Geizers, Zilā lagūna, pārgājiens Landmannalaugur, ūdenskritumi un pastaiga pa ledāju. Reikjavīkas pilsētas apskate, Hallgrimskirkja – majestātisks dievnams.

Vecpilsēta, rātsnams, romantiskā skulptūra Solfar krastmalā, modernā koncertzāle Harpa un bijusī Francijas konsulāta ēka Hofdi, Perlan – skatu laukums un ledus ala. Krevagerdi- siltumnīcu pilsēta.

Islandes dienvidu piekrastes unikālās ainava – lavas lauki, tuksnesis un ūdenskritumi. Brauciens uz Fjallabakas dienvidu augstkalni, lai apmeklētu Islandes Landmannalaugar un Hekla vulkāna rajonu. 4 stundu pārgājiens ar peldi dabiskajā karstā avotā.

Jökulsárlón ledāja lagūna ar ledus aisbergiem. Kāpšana ledājā. Melno smilšu pludmale pie Vīkas. Dyrholaey –viena no iespaidīgākajām ainavām – zemes rags, klints plato un milzīga akmens arka. Reynisfjara – melna, vulkāniskas izcelsmes pludmale ar bazalta veidojumiem – alas un klintis.

Skogara ūdenskritums. Islandes klasika – Zelta loks: Gūlfoss jeb Zelta ūdenskritums. Slavenais Geizers un viņa mazais brālis Strokkurs – geizers, kas devis vārdu visiem pasaules geizeriem. Tingvellir Nacionālais parks, kur satiekas – Amerikas un Eiropas tektoniskās plātnes. Tur arī ir senā Islandes parlamenta tikšanās ieleja. Pēcpusdienā pārgājiens (3 h )uz otro augstāko Islandes ūdenskritumu Glymur. Reikjanes pussala – tai raksturīgs vulkāniskās darbības veidots reljefs: plaši lavas lauki, burbuļojošas upītes, dažādu iežu un krāsu gamma, ģeotermālie lauki. Skats uz Kleifervatn ezera, pastaiga Krisuvik ģeotermālajā laukā, kur zeme vārās un burbuļo. Pasaules brīnuma- Zilās lagūnas apmeklējums. Zilā lagūna ir viena Islandes vizītkartēm: tās ūdeņi nāk no pat 2000 metru dziļiem iežiem, sajaucas ar minerāliem, aļģēm un jūras ūdeni, izveidojot veselīgu un unikālu silto baseinu kompleksu ar pastāvīgu 37-39 C grādu temperatūru.

Lejupielādēt ceļojumu aprakstu 550,3 KB

Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi