Sāremā un Muhu salās, sagaidot otro adventi

2.12 - 3.12.2023

vairāk nekā 10

SPA, Daba

Līga Pommere

(Pieaugušie)

(Bērni)

105.00

95.00

105.00

  Sekot līdzi jaunumiem par ceļojumu

  Jūra, bākas, kadiķu audzes, dolomīti,  stāvkrasti… Baudām salu burvību un pirmatnīgumu. Sāremā salā mūs gaidīs neaizmirstamas brīvdienas viesnīcā “Grand Rose SPA Hotel”, Sāremā lielākajā kūrortā Kuresārē.

  Apskatīt ceļojuma programmu 554,1 KB

  1. diena – 2.decembris, sestdiena

  Brauciens ar prāmi (25 min.) no Virtsu uz Kuivistu. Uz prāmja iespēja pabrokastot kafejnīcā vai mieloties ar līdzpaņemtiem gardumiem.
  Muhu sala.
  Apskatīsim savdabīgās kadiķu pļavas – alvārus.
  Kāli meteorīta krāteris. Igaunijas unikālākais ģeoloģiskais objekts. Krāterī ir dabiski izveidojusies ūdenskrātuve, kas pazīstama arī kā Kāli ezers. Tā diametrs svārstās no 30 līdz 60 metriem un dziļums – no 1 līdz 6 metriem.
  Nakšņošana Kuresārē. Baudīsim atpūtu Sāremā, viesnīcā “Grand Rose SPA Hotel”!
  Pēc īpaša projekta uzceltajā viesnīcā ir apvienots mūsdienīgs un senatnīgs stils. Ēku caurvijošais simbols ir roze, kas ir mīlestības, jaunības, veselības un veiksmes simbols.
  Neierobežots laiks SPA un pirts kompleksā.
  Austrumu stilā izveidotajā pirts kompleksā Jūs atradīsiet 7 modernas saunas, tai skaitā – Sāremā kadiķu, bērzu, aromātisko un sāls saunu. Pēc pirts maratona varēsiet veldzēties aukstā ūdens kubulā. Karstajā (+40°С) japāņu vannā varēsiet gan atpūsties, gan, pēc vēlēšanās, baudīt kādu atspirdzinošu dzērienu no SPA bāra. Siltajā baseinā ir zemūdens masāžas strūklas, tāpat šeit Jūs atradīsiet kontrastvanniņas kājām un džakuzi.

  Viesnīca atrodas pašā pilsētas centrā. Pēc vēlēšanās vakarā iespēja doties pastaigā pa Kuresāri.

  2. diena – 3.decembris, svētdiena

  Brokastis viesnīcā.
  Serves rags un bāka. Bāka atrodas Sāremā salas Serves raga dienvidu galā, un šī garā smilšu strēle, kas ietiecas tālu jūrā, šķiet kā pasaules gals, tālāk par kuru ir tikai ūdeņu plašums. Šī bāka ir viena no svarīgākajām Igaunijas rietumu piekrastē, un tā palīdz kuģotājiem orientēties sēkļu ietvertajā Irbes šaurumā
  Kuresāres ordeņa pils. Kuresāres bīskapa cietokšņa ēka ir vienīgā viduslaiku cietokšņa ēka, kas Baltijas valstīs ir saglabājusies bez nozīmīgas pārbūves. Cietokšņa apmeklējums sniedz plašas vēsturiskas zināšanas, piedāvā tiešu kontaktu ar pagātni un viduslaiku atmosfēru (apmeklējums pēc izvēles).
  Pusdienas Kuresārē.
  Atgriešanās ar prāmi sauszemē.
  Ieskats Pērnavas lielveikalā un ceļš mājup.

  • Kuresāres ordeņa pils ~ 8 EUR pieaugušajiem, 6 EUR senioriem un skolēniem
  • Pramis ~ 8 EUR turp/ atpakaļ

   Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

   Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
   Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi