Rummu karjers, Paldiski un Tallina vasarā

29.06 - 30.06.2024

vairāk nekā 10

Daba, Pilsētas

Sarmīte Eglīte

(Pieaugušie)

(Bērni)

120.00

100.00

120.00


  Sekot līdzi jaunumiem par ceļojumu

  Ja, vēlies, lai paziņojam Tev par jebkādām izmaiņām brauciena programmā, ievadi savu e-pasta adresi un spied "Sekot"

  Neparastais Rummu karjers. Noslēpumainā Pakri pussala. Tallinas aizraujošākie stāsti un leģendas kopā ar pilsētas vietējo gidu. Gūsim nojautu par kameras aizkulišu pasauli, apmeklējot Igaunijas Filmu muzeju. Ceļojumu noslēgsim, baudot dabas spēku pie Jegalas (Jägala) ūdenskrituma.

  Apskatīt ceļojuma programmu 696,0 KB

  1. diena – 29. jūnijs, sestdiena

  Apstājamies Pērnavā.

  Iespēja nopirkt kādu našķi brokastīm un pusdienu ēdienreizei.

  Rummu karjers. Līdz ar Igaunijas neatkarības atgūšanu 1991. gadā darbs raktuvēs tika apturēts un ūdens sūkņi atslēgti. Karjers strauji applūda un kādreizējās marmora ieguves mūsdienās atrodas zem ūdens, līdz ar to karjers ir īpaši populārs nirēju vidū. Dosimies iepazīt šo neparasto vietu ar apbrīnojami dzidro ūdeni.

  Paldisku stāvkrasts un bāka. Pakri pussalu raksturo ne tikai Igaunijas ziemeļu daba, bet arī uz salām palikušais PSRS militārais mantojums, kas padara vietu par divkārt interesantu apskates objektu. Pakri ir Igaunijas augstākā bāka.

  Paldisku stāvkrasts ir viens no iespaidīgākajiem Igaunijā.

  Ap 16.00 iekārtošanās viesnīcā Tallink Spa & Conference Hotel 4*

  Cenā iekļauts viesnīcas ūdens un saunu centra apmeklējums.

  Brīvais laiks Tallinā.

  Iespēja doties pavakariņot kādā pilsētas krodziņā, pastaigāt gar ostas skaisto promenādi, ļauties ūdens priekiem viesnīcas baseinu centrā.

  2. diena – 30.jūnijs, svētdiena

  Brokastis viesnīcā.

  Kopā ar vietējo gidu dosimies Tallinas apskates ekskursijā, kurā uzzināsim daudz ko jaunu un interesantu. Dzirdēsim skaistas un aizraujošas leģendas, kā arī apskatīsim pilsētas nozīmīgākās vietas.

  Igaunijas filmu muzejs. Mārjamē (Maarjamäe) pils parkā, ejot uz Filmu muzeju, uz kuru ved sarkanais paklājs, jutīsieties kā filmu zvaigznes. Filmu aleja aizved uz izstādi, kurā tiek apskatīta Igaunijas filmu vēsture un pasaules kino industrijas aizkulises. Muzeju iepazīsim, vietējā gida pavadībā gūstot nojautu par kameras aizkulišu pasauli.

  Pusdienas LIDO restorānā.

  Jegalas ūdenskritums. Viens no izcilākajiem Igaunijas dabas pieminekļiem. Vairāku tūkstošu gadu laikā ūdenskritums ir radījis aptuveni 300 m garu un 12–14 m dziļu kanjonu. Ļoti iespaidīgs tas ir pavasara un rudens plūdos, bet vasarās tas var kļūt teju uz pusi šaurāks. Savukārt ziemā tas veido fantastiskus leduskritumus.

  Ceļojuma cenā nav iekļauts:

  • Rummu karjers – 5 EUR;
  • Paldisku bāka – 5 EUR;
  • Tallinas gids ~5 EUR;
  • Filmu muzejs un parks ~12 EUR no

  Personas.

   Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

   Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
   Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi