Rīga valsts svētku mēnesī

9.11

0

Kultūra, Pilsētas

Agra Kļaviņa

(Pieaugušie)

(Bērni)

35.00

30.00

35.00

Ceļojums izpirkts!

  Sekot līdzi jaunumiem par ceļojumu

  Svinēsim Latvijas 105. dzimšanas dienu kopā jau 9. novembrī!

  Iepazīsim tuvāk Latvijas parlamenta darbu, Saeimas nama arhitektūru un vēsturi stundu garā ekskursijā. Ielūkosimies Dailes teātra aizkulišu dzīvē, gida pavadībā izstaigāsim teātra telpas, uzzināsim, kas ir aiz skatītāju rindām un skatuves. Latvijas Bankas apmeklējums palīdzēs izprast tās lomu un nozīmi Latvijas tautsaimniecībā, kā arī izpētīt naudas funkciju un nozīmi uzņēmējdarbībā un privātajā patēriņā.

  Apskatīt ceļojuma programmu 616,1 KB

  Latvijas parlaments un Saeimas nams

  Viesosimies Latvijas Republikas Saeimas ēkā, kas celta 1867. gadā kā Vidzemes Bruņniecības nams pēc R. Pflūga un pirmā akadēmiski izglītotā latviešu arhitekta J. F. Baumaņa projekta. Šis nams veidots historicisma stilā, bet pati ēkas ideja aizgūta no renesanses Florences piļu arhitektūras. 1923. gadā ēka vēlreiz pārbūvēta pēc E. Laubes projekta, tieši pēc pārbūves ēkā darbu sāka pirmā Latvijas Saeima. Tuvāk iepazīsim parlamenta darbu, Saeimas nama arhitektūru un vēsturi, varēsim ielūkoties Saeimas sēdes norisē.

  Dailes teātris

  Iepazīsimies ar lielāko profesionālo teātri Latvijā, kuram ir trīs skatuves – Lielā zāle (līdz 1004 sēdvietām), Mazā zāle (199 sēdvietas) un Kamerzāle (līdz 90 sēdvietām). Ielūkosimies teātra aizkulišu dzīvē, gida pavadībā izstaigāsim teātra telpas, kas sniedzas aiz skatītāju rindām un skatuves. Varēsim vērot teātra ikdienu, radošo procesu.

  Pusdienas

  Pusdienas restorānā “Lido”

  Latvijas banka

  Šeit varēs gūt priekšstatu par to, kā nodrošināt stabilu tautsaimniecības attīstību, izpratni par sociālekonomiskajiem procesiem, kas ietekmē gan indivīda personisko, gan visas sabiedrības kopējo labklājību. Apmeklēsim arī moderno, interaktīvo ekspozīciju “Naudas pasaule”, kur atainots, ka finanšu plūsmā sava loma ir katram cilvēkam.

  • ekskursija Dailes teātrī – 6 EUR;
  • pusdienas – individuāli.

   Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

   Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
   Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi