PAVASARA PIEDZĪVOJUMI ZEMGALĒ – JELGAVĀ UN TĒRVETĒ.

25.05

vairāk nekā 10

Daba, Piedzīvojumi, Kultūra

Roberts Gorodko

(Pieaugušie)

(Bērni)

39.00

35.00

39.00


  Sekot līdzi jaunumiem par ceļojumu

  Ja, vēlies, lai paziņojam Tev par jebkādām izmaiņām brauciena programmā, ievadi savu e-pasta adresi un spied "Sekot"

  Pavasara piedzīvojumi Zemgales plašajos līdzenumos un staltajās priedēs. Saulains laiks, kustīgas un lustīgas pastaigas, kā arī dažādas atrakcijas lieliem un maziem. Iepazīsim galvenos tūrisma objektus Jelgavā, Tērvetē tropu tauriņus, kā arī izklaidēsimies Tērvetes dabas parkā.

  Apskatīt ceļojuma programmu 496,9 KB

  PASTAIGA PA JELGAVU – STUDENTU PILSĒTU

  Viesosimies Jelgavā – ceturtajā lielākajā pilsētā Latvijā pēc iedzīvotāju skaita un piektajā – pēc teritorijas. Apskatīsim slaveno studenta skulptūru, dosimies pāri Mītavas tiltam un izpētīsim Pasta salu, kas visās sezonā piedāvā dažādus pasākumus. Lielākie no tiem ir ledus skuptūru festivāls ziemā un smilšu skulptūru – vasarā.

  TĒRVETES TAURIŅU MĀJAS APMEKLĒJUMS

  Tērvetes tauriņu mājā apmeklētājiem ir iespēja sajusties kā tropos un aplūkot Āzijas, Dienvidamerikas un Āfrikas kontinenta tauriņu spārnu krāšņumu, uzzināt par tauriņu uzbūvi un dzīvesciklu, attīstību, raksturīgākajām iezīmēm un barošanās paradumiem. Tērvetes tauriņu mājas apmeklējuma laikā var iepazīties ar mitro tropu augu daudzveidību, iepazīt dažādu krāsu, formu un izmēru tauriņus, apskatīt bruņurupučus, putnus, zivis un citus tropu iemītniekus.

  PUSDIENU PAUZE KĀDĀ NO DABAS PARKA KAFEJNĪCĀM

  Tērvetes dabas parka teritorijā darbojas kafejnīcas, kurās ieturēt maltīti, – “Mammadaba” (informācijas centrā) un “Rūķu bodīte” (rūķu ciematiņā). Arī netālu esošajos “Sprīdīšos”, kur reiz dzīvojusi slavenā latviešu rakstniece Anna Brigadere, darbojas kafejnīca.

  PIEDZĪVOJUMI TĒRVETES DABAS PARKĀ

  AS “Latvijas valsts meži” dabas parks Tērvetē ir viena no tūristu iecienītākajām un ģimenei draudzīgākajām vietām Latvijā un Baltijā. Tā kopējā platība ir aptuveni 1200 hektāru, no kuras trešo daļu aizņem Pasaku pasaule.

  Iespējams uzkāpt skatu tornī, no kura paveras brīnumains skats pār Tērveti un blakus esošajiem ciemiem. Savukārt rūķu pilsētiņā sastopami īsti rūķi. Viens no dabas parka pēdējo gadu jaunumiem ir izveidotā Čiekures pilsētiņa, kas guvusi īpašu popularitāti.

   

  Atgriešanās Cēsīs ap 20.30, Valmierā ap 21.10.

  Tērvetes tauriņu mājas apmeklējums 3 EUR (bērniem), 4,50 EUR (pieaugušajiem);

  ieejas biļete Tērvetes dabas parkā – 5 EUR (bērniem), 6 EUR (pieaugušajiem);

  pusdienas – 58 EUR.

  Iespējamas atlaides, tādēļ lūgums ņemt līdzi apliecības!

   Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

   Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
   Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi