Maģiskais ziedu festivāls PAKROJAS MUIŽĀ. Hortenziju ziedu kupenas Panevēžas pusē.

10.08

vairāk nekā 10

Daba

Irīna Klapere

(Pieaugušie)

(Bērni)

40.00

33.00

40.00


  Sekot līdzi jaunumiem par ceļojumu

  Ja, vēlies, lai paziņojam Tev par jebkādām izmaiņām brauciena programmā, ievadi savu e-pasta adresi un spied "Sekot"

  Pakrojas muižas parkā starp tūkstošiem daudzkrāsainu vasaras ziedu, starp to ornamentiem un paklājiem pacelsies 2–6 m augstas ziedu skulptūras un atdzīvosies pasaku varoņi. Visa 19. gadsimta garā mutuļojošā muiža kļūs par vienu lielu ar ziediem rotātu pasaku zemi. Ieturēsim gardas pusdienas muižas restorānā.

  Īpašā parkā netālu no Panevēžas varēsim vērot dažādu šķirņu un dažādu krāsu hortenzijas, kas šobrīd ir viens no modes augiem. Būs iespēja iegādāties stādus. Hortenziju parks ar saviem krāsu salikumiem un skaisto ainavu neatstāj vienaldzīgu nevienu apmeklētāju.

  Apskatīt ceļojuma programmu 687,7 KB

  Pakrojas muiža un ziedu skulptūras

  Pakrojas muiža ir viena no lielākajām un skaistākajām Baltijas valstīs. Tā ir īsta pils ar milzīgu parku, kur atrodas krogs, zirgu stallis, kostīmu istaba, alus darītava, moku muzejs un daudz kas cits.

  Sākot ar jūliju, Pakrojas muiža kļūs par puķaināko vietu ne tikai Lietuvā, bet arī visās Baltijas valstīs, jo šeit norisināsies par ikgadējo ziedu festivālu kļuvušais “Sapnis vasaras naktī”. Tas ir pasākums, kas ikreiz pārsteidz apmeklētājus ar jauniem mākslinieciskiem risinājumiem, unikālām telpām un miljonu ziedu kompozīciju.

  Pusdienas

  Ieturēsim kopīgas pusdienas muižas restorānā.

  Šogad pusdienu piedāvājumā Lietuvas nacionālais ēdiens – cepelīni ar gaļu, skābo krējumu un bekona mērci. Dzērienā ķimeņu kvass.

  Hortenziju parks

  Daudzi desmiti hortenziju šķirņu, bagātīga krāsu gamma un ļoti skaista ainava – tas viss mūs sagaida hortenziju parkā. Šie dekoratīvie augi priecē apmeklētājus no augusta līdz pat vēlam rudenim. Sākot ziedēt, hortenzijas parasti ir baltas un tad tās pamazām pārtop citās krāsās. Tātad ainava šeit atšķiras atkarībā no apmeklējuma laika.

  Pēc šī apmeklējuma iespējams, ka kāds stāds aizceļos arī uz jūsu dārzu.

  Ceļojuma cenā nav iekļauts*:

  • ziedu skulptūras Pakrojas muižā: pieaugušajiem – 14,5 eiro, skolēniem, studentiem, senioriem, invalīdiem – 11 eiro no personas. Bērniem līdz 4 gadu vecumam bez maksas;
  • pusdienas – 10.00 EUR;
  • hortenziju parks Paņevežos ~ 3 EUR.

  * Cenas orientējošas (tūrisma objektu saimnieki tās var mainīt, mūs nebrīdinot). Tās tiks precizētas pirms brauciena !!

   Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

   Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
   Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi