Lustīgais Jaunais gads Tallinā

30.12 - 1.01.2025

vairāk nekā 10

Pilsētas

Žanna Otersone

(Pieaugušie)

(Bērni)

220.00

205.00

220.00


  Sekot līdzi jaunumiem par ceļojumu

  Ja, vēlies, lai paziņojam Tev par jebkādām izmaiņām brauciena programmā, ievadi savu e-pasta adresi un spied "Sekot"

  Jauno gadu sagaidīsim Tallinā. Jautri, lustīgi un kustīgi! Tallina ir viena no vislabāk saglabātajām Eiropas viduslaiku pilsētām, kas vilina tūristu tūkstošus ar savu bruģēto vecpilsētas ieliņu labirintiem, vareno nocietinājumu, ar senām baznīcām, iedzīvotāju un tirgotāju dzīvojamajām mājām, noliktavām un pilsētas pārvaldes ēkām… un tas viss, gandrīz neskarts, saglabājies vēl no viduslaikiem. Viduslaiku noskaņa uzburta arī vairākos muzejos, krodziņos un pat pārdevēji, viduslaiku stila tērpos , piedāvā senlaicīgus suvenīrus un pēc senām , noslēpumā turētām, receptēm gatavotus našķus.

  Apskatīt ceļojuma programmu 775,4 KB

  1. diena – 30. decembris, pirmdiena

  Izbraucam plkst. 7.00 no Smiltenes, plkst. pl.  7:50 no Cēsīm, plkst. 8.30 no Valmieras.

   Aplūkosim dabas brīnumu – sasalušo Keilas ūdenskritumu. Tas ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats. Pie Keilas ūdenskrituma filmēti arī skati latviešu filmai „Vella kalpi”. Netālu atrodas parks un 16. gs. celtā Keilas muiža.

  Pusdienu pauze.  

  Tallinas apskates ekskursija, kurā uzzināsim daudz kā jauna un interesanta. Dzirdēsim daudz skaistu un smieklīgu leģendu, kā arī apskatīsim vecpilsētas nozīmīgākās vietas. Apmeklēsim Rātes aptieku, kas ir Eiropā vecākā aptieka, tā darbojas savās sākotnējās telpās. Šī aptieka pilda mums pierastās aptiekas funkcijas, kā arī blakus telpā ir izvietota interesanta ekspozīcija , kurā apskatāmi seni medicīnas un aptiekāru piederumi.

  Viesosimies Tallinas Pilsētas muzejā , kurā tiksim iepazīstināti ar pilsētas vēsturi, sākot no tās izveidošanas līdz pat šodienai.

  Tallinas pazemes bastionu ejas. Tallinas nocietinājuma uzbēruma noslēpumainās ejas izbūvētas kopā ar bastioniem 17.–18. gadsimtā. Ejas bija vajadzīgas, lai slēptu no ienaidnieka acīm kareivju, munīcijas un cita aprīkojuma pārvietošanu. Mūsdienās ejas iekārtotas ar modernām instalācijām, kas sniedz ieskatu vietas vēsturē.

  Viesnīca Hestia Hotel Europa ****, Tallinā

  2. diena – 31. decembris, otrdiena

  Brokastis viesnīcā.

  Igaunijas Jūras muzejs (Hidroplānu osta). Vēsturiskajā hidroplānu angārā ir ekspozīcija, kur atrodas īsta zemūdene “Lembit”, gadsimtu vecs ledlauzis “Suur Tõll”, hidroplāns “Short 184”, vecākā Igaunijas izcelsmes kuģa vraks utt.

  Atlantis H2O Aquapark ir Igaunijas visunikālākais ūdens un dabas apskates centrs, kurā zinātne tiek atklāta peldbiksēs! JJJ

  To visu aizraujošu padara dažādi baseini, slīdkalniņi un dažādas citas trakas izdarības.

  Ūdens centrā ir vairākas jautras ūdens atrakcijas: viļņu baseins, upe ar apļveida plūsmu, astoņi dažādi slidkalniņi, no kuriem garākais pārsniedz 120 m.

  Atpūta viesnīcā un gatavošanās Jaungada svinībām.

  SVĒTKU VAKARIŅAS UN JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA (detaļas tiks precizētas).

  Viesnīca ****, Tallinā

  3. diena – 1. janvāris, trešdiena

  Brokastis viesnīcā.

  ~ 12.00 – startējam mājup

  Mājupceļš – pilns iespaidu un jauku emociju…

  Papildus izmaksas*

  • Tallinas pazemes bastionu ejas ~ 9 EUR; pieaugušajiem, 7 EUR skolēniem un senioriem;
  • Tallinas gids – 5 EUR/pers.
  • Hidroplānu osta – 15 EUR pieaugušajiem, senioriem, 8 EUR bērniem 9–17gadu vecumā, bērniem, jaunākiem par 8 gadiem, – bez maksas;
  • Atlantis H2O Aquapark ~ 22 EUR/pers.
  • Vecgada vakariņas – vieta un maksa tiks precizēta!!!
  • Personīgie izdevumi

   Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

   Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
   Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi