Dzintara brauciens Lietuvā. Dzintara pirts un Dzintara muzejs. Noslēpumainie Babilonas dārzi. Palanga, jūra, ziedi un SPA!

19.06 - 20.06.2024

2

SPA, Pilsētas, Daba

Līga Pommere

(Pieaugušie)

(Bērni)

130.00

100.00

130.00


  Sekot līdzi jaunumiem par ceļojumu

  Ja, vēlies, lai paziņojam Tev par jebkādām izmaiņām brauciena programmā, ievadi savu e-pasta adresi un spied "Sekot"

  Ciemosimies Lietuvā un baudīsim Lietuvas vasaras galvaspilsētas Palangas viesmīlību pašā vasaras pilnziedā! Priecāsimies par Babilonas dārzu brīnumiem, iejutīsimies dažādos pasaules reģionos apskatot pasaules populārās celtnes vienkopus vienā miniatūru dārzā. Apskatīsim arī Lietuvas lielāko ziedu parku. Nakšņosim SPA kompleksa Atostogu guļbūves mājiņās un baudīsim gan baseinu, gan saunas priekus. Īpaša iespēja – sasildīties dzintara un, ja vēlaties, arī nefrīta pirtī! Un tad jau nākamajā dienā uz Dzintara muzeju paraudzīties uz dažādiem dzintara brīnumiem. Ieraudzīt Baltijas lielāko dzintara gabalu un izsekot dzintara ceļam un vēsturei. Un vasaras viducī tak noteikti jāiebrien un jāizpeldas Baltijas jūrā. Jāizbauda Palangas dzīvīgums un jāapēd kāds Lietuvas cepelīns vai katram savs Lietuvas iemīļotākais ēdiens. Palangā apskatīsim Botānisko muzeju un Birutes kalnu, Jūras tiltu un Panorāmas ratu. Baudām vasaru Lietuvā pirmsjāņu noskaņās kopā ar grupas vadītāju Līgu!

  Apskatīt ceļojuma programmu 1 020,0 KB

  1. diena – 19. jūnijs, trešdiena

  • Pauze Saldū

  Neliela pastaiga gar Cieceres upi un Saldus Sv. Jāņa baznīcu.

  Babilonas dārzi Lietuvā

  ​Apzaļumotā teritorijā, kas aizņem 4 hektārus, ir izvietotas dažu pasaules slavenāko arhitektūras ēku miniatūras. Pie katras no tām ir norādīts, kurā valstī ir tās oriģināls un ar ko tā ir īpaša. Šeit atradīsiet kultūras objektus no pieciem pasaules kontinentiem: Āfrikas, Āzijas, Eiropas, Austrālijas un Ziemeļamerikas.

  Pasaules slavenākās arhitektūras ēkas – miniatūras.

  Jūs noteikti atpazīsiet slaveno Sidnejas operu, Brīvības statuju, romantisko Trevi strūklaku, Londonas tiltu, Berlīnes Brandenburgas vārtus, slaveno Atomium vai Triumfa arku. Starp citu, parkā savu vietu ir atraduši ne tikai jaunie pasaules brīnumi – Tadžmahals, Kolizejs vai Lielais Ķīnas mūris, bet arī senie – Heopsa piramīda un Bābeles gaisa dārzi.

  Lielākais ziedu parks Lietuvā.

  Pastaigājoties vai sēžot uz soliņa, var ne tikai apbrīnot parka miniatūras, ūdenskritumus un strūklakas, klausīties katra pasaules reģiona raksturīgāko mūziku, bet arī apbrīnot pārsteidzošos dārza augus. Parks ir bagāts ar precīzi izveidotu topiāru un ziedu kompozīciju, bet dārzā ir iestādīti vairāk nekā 40 000 viengadīgo augu no Lietuvas un Polijas. Šāda augu valsts bagātība piešķir “Babilono sodai” lielākā ziedu parka statusu Lietuvā!

   Pusdienu pauze Lietuvā.

  Ēdienkarte tiks precizēta uz vietas. Papildmaksa par ēdieniem pēc katra izvēles.

   Atostogu SPA – atpūtas un veselības uzlabošanas komplekss Palangā.

   “Atostogų parkas” ir lielākais atpūtas un labsajūtas komplekss Rietumlietuvā ar sešiem peldbaseiniem atpūtai un veselībai: auksto baseinu, sporta ar hidromasāžas kaskādēm, minerālūdens un hidromasāžas āra baseinus.

  Tiek piedāvāts baudīt ūdens aktivitātes un unikālas saunu programmas.

  Jūsu labsajūtai aprīkotas piecas saunas:

  Lietuvā pirmā “Nefrīta” pirts; tvaika sāls sauna; tradicionālā lietuviešu pirts “Perenė”; aromātiskā pirts “Riauška”; lauku pirtis „Vanaga ligzda“;

  Dzintara “Saules“ sauna (papildu maksa 5 EUR), pasaulē pirmā dabīgā dzintara sauna.

  Tās izveidē izmantotas trīs tonnas dabīgā Baltijas jūras dzintara. Sauna atgādina mājīgu un greznu dzintara istabu. Šī ir pirmā dzintara sauna, kas pieejama ikvienam. Tās griesti, sienas un pat saunas gultas ir pārklātas ar dabīgo dzintaru.

  Ar infrasarkano staru palīdzību dabīgā dzintara saunā līdzās dzintaram tiek sildīts arī cilvēka ķermenis. Kamēr dzintars izdala gaistošas vielas, ķermenis atslābinās un uzkarst līdz pat tā dziļākajiem slāņiem.

  Apmestīsimies guļbaļķu namiņos, klusa meža ielokā.

  2. diena – 20. jūnijs, ceturtdiena

  Brokastis viesnīcā un nesteidzīga atpūta no rīta.

  Pēc izvēles iespēja vēl izmantot saunu un ūdensparka piedāvājumu.

  12:00 dodamies uz Lietuvas vasaras galvaspilsētas – Palangas centru.

  Palangas Botāniskais dārzs.

  Piemineklis un stāsts par Egli – Zalkšu karalieni. Ieskats Lietuvas teiksmu pasaulē.

  Dzintara muzejs.

  Dzintara muzejs atrodas Palangas grāfa pilī. Šis ir viens no galvenajiem Palangas apskates objektiem, turklāt muzejā izveidota interaktīva ekspozīcija. Skatīsim unikālas dzintara eksponātu kolekcijas, kas savāktas no dažādām pasaules malām.

  Birutes kalns ir sena svētnīca. Te dzīvojusi svētās uguns sargātāja Birute, kuru aprecējis dižkunigaitis Ķestutis — Lietuvas slavenākā valdnieka Vītauta Dižā tēvs. Joprojām šī ir svētvieta, tagad jau saistīta ar katoļticību un Luvras vārdu.

  Brīvs laiks Palangā. Pēc izvēles iespēja nopeldēties Baltijas jūrā.

  Jūras tilts jeb Palangas mols dažkārt tiek uzskatīts par neoficiālu Palangas simbolu. Tas stiepjas jūrā 470 metru garumā. Tam ir interesanta “L” veida forma un uz tā parasti pulcējas gan tūristi, gan vietējie makšķernieki. No mola atiet atpūtas kuģīši.

  Palangas panorāmas rats vai pēc izvēles citas Palangas atrakcijas.

  Basanavičus gatve – galvenā gājēju iela un viena no ievērojamākajām vietām pilsētā. Šeit ir daudzi restorānu, krodziņu, veikaliņu, suvenīru kiosku un atrakciju bērniem.

  Pusdienu pauze Palangā. Iespēja pusdienās baudīt Lietuvā tradicionālos cepelīnu. Bet varbūt garšīgu auksto zupu? Iespējas visplašākās turpat centrā uz Basanavičus gatves.

  Var mēģināt saskaitīt, vai tiešām par Rāžes upi, kas tek cauri Palangai, ir veseli 10 tilti.

  Pēcpusdienā ceļš uz mājām caur Saldu un Rīgu.

  Atgriešanās Rīgā ap pl. 20.15, Cēsīs ap 22.00, Valmierā ap 22.30, Smiltenē – 23.00.

   

  • Babilonas dārzi – 15 EUR pieaugušajiem, 13 EUR senioriem, studentiem un skolēniem;
  • pusdienas pēc vēlmēm;
  • Dzintara muzejs – 8 EUR pieaugušajiem, 4 EUR senioriem, studentiem un skolēniem;

   Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

   Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
   Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi