Taizeme no Ziemeļiem līdz Dienvidiem. Visas eksursijas iekļautas!

1.02 - 13.02.2024

vairāk nekā 10

Daba, Pludmale, Pilsētas, Piedzīvojumi, Kultūra

Aija Daudze

(Pieaugušie)

(Bērni)

2765.00

2765.00

  Sekot līdzi jaunumiem par ceļojumu

  Ceļojums aptver gan milzīgo, krāsaino un aktīvo Bangkoku, gan skaisto, okeāna ieskauto Taizemes Dienvidu provinci Krabi, gan zaļo un dabas bagātību pilno vidieni – Khao Sok dabas parku un Cheow Lan ezeru, kur pauguru ieskauti ezeri robežojas ar džungļiem un starp rīsu laukiem vijas upes. Noslēgumā pludmaļu paradīze Puketas sala. Būs gan vēsture un arhitektūra, gan daba, džunģļi un piedzīvojumi, Tajiešu virtuve, un skaistās pludmales. Taizeme ir vārti uz Āziju tiem, kuri atklās Āziju pirmo reizi un vienmēfr patīkama atkalredzēšanās tiem, kuri jau tur pabijuši.
  Tikšanās Rīgas lidostā 16:40 pie lidostas informācijas centra.
  Lidojums Rīga–Stambula – Bangkoka
  Bagāža 23 kg + 8 kg rokas bagāža
  Ēdināšana lidojuma laikā.
  2. diena – piektdiena, 2.februāris
  Ielidošana Bangkokā 15:20. Transfērs uz viesnīcu. Atpūta pēc lidojuma. Vakarā dosimies vakariņās uz Baykoe sky debesskrāpi, kas ir otrais augstākais Taizemē. Vakariņosim 82. stāvā – Crystall grill restorānā (dzērieni nav iekļauti). Pēc vakariņām vērosim naksnīgo pilsētu no 77.stāva skatu laukuma un baudīsim kādu dzērienu (šis ir iekļauts) 76.stāva restorānā – arī ar burvīgu panorāmu. Pēc 22:00 dodamies atpakaļ uz viesnīcu krāt spēkus jaunai dienai Bangkokā.

  3. diena – sestdiena, 3.februāris
  Brokastis viesnīcā. Rītu sāksim ar brokastīm un daudzkrāsainās un pārsteidzošās Bangkokas iepazīšanu. Uzzināsim valsts un pilsētas galvenos vēstures notikumus un ieraudzīsim nozīmīgākās vēsturiskās celtnes. Redzēsim trīs nozīmīgākos Budistu tempļus pilsētā: viens no tiem ir Wat Trimitrs, kura iekšienē varēsiet redzēt Guļošo Budu, kas veidots no 5 tonnām zelta, otrs Wat Po, kas ir visaugstākais templis un trešais Čedis templis. Karaļa pils ir viens no spilgtākajiem Siāmas arhitektūras pieminekļiem. Tā ir bijusi visu Taizemes karaļu rezidence, bet mūsdienās tas ir mainījies. Šeit ir redzamas ēkas dažādiem dzīves gadījumiem: pieņemšanām, bērēm, kronēšanas zāle, Karaliskais viesu nams un Smaragda Budas templis.
  Izbaudiet autentisku braucienu ar laivu cauri Klongs (kanāliem) Thonburi pusē, braucot pa vienu no daudzajiem Bangkokas gleznainajiem kanāliem. Jums būs iespēja izjust vietējo taizemiešu dzīvesveidu un vietējo koka māju un tempļu mieru. Brīvs vakars, vakariņas viesnīcas apkaimē.
  4. diena – svētdiena, 4 februāris
  Brokastis viesnīcā.
  Šodien apmeklēsim divus no Taizemes pazīstamākajiem tirgiem. Dosimies uz Maeklong dzelzceļa tirgu, kur mēs apbrīnosim, kā tirgus darbojas blakus aktīvajām dzelzceļa sliedēm. Pēc tam ēdīsim un iepirksimies Taizemes slavenākajā un krāsainākajā peldošajā tirgū Damnoen Saduak peldošajā tirgū, kurā ir milzums laivu pārdevēju!
  45 minūšu laikā nokļūsim Ban Na Kwang dzelzceļa stacijā, lai nokļūtu vietējā vilcienā uz Maeklong dzelzceļa tirgu. Šis tirgus ir pazīstams kā Talat Rom Hup taju valodā, kas tulkots kā ” nolaižamā jumta tirgus”. Tas atrodas uz Maeklong sliežu ceļa un ir viens no Taizemes lielākajiem svaigo jūras velšu tirgiem. Pēc dzelzceļa tirgus izpētes dosimies uz Damnoen Saduak peldošo tirgu.
  Šis tirgus bija paredzēts, lai filmētu kanāla vajāšanas ainu filmā “Cilvēks ar zelta ieroci”, kurā Džeimsa Bonda lomā ir Rodžers Mūrs. Pēcpusdienā atgriešanās viesnīcā un atpūta pirms vakariņām uz jahtas. Brauciet pa vēsturisko Chao Phraya upi un skatiet izgaismoto Bangkoku. Slīdiet pie Wat Arun. Dzeriet majestātisko skatu uz Lielo pili un tās zelta smailēm. Pēc reģistrēšanās uz jahtas jūs dosieties pārsteidzošā piedzīvojumā, lai apskatītu dažas no pilsētas slavenākajām apskates vietām no unikālas perspektīvas. Kapteinis vadīs kuģi garām Wat Arun, Lielajai pilij un citām vietām, dodot jums pietiekami daudz laika, lai fotografētu un baudītu skaisto panorāmu. 20:00 tiks pasniegtas gardas bufetes tipa vakariņas ar taju un starptautiskās virtuves ēdieniem, kam sekos klasisko taju deju šovs un dzīvā mūzika. Dzērieni nav iekļauti.

  5. diena – pirmdiena, 5.februāris
  Agri no rīta pametam Bangkoku, lai lidotu uz Taizemes dienvidu provinci Krabi, baudīt dabu, džungļus un pludmales. Lidojums apmēram vienu stunda un būsim klāt pavisam savādākā Taizemē: zaļā, kalnainā, ar upēm un ezeriem un un okeāna ieskautā. Atlidojot, satiksim mūsu nākamo gidu un kopā dosimies uz Cheow Lan ezera laivu piestātni, no kuras ar garenu koka motorlaivu „džonku” peldēsim pa Cheow Lan ezera noslēpumainajiem ūdeņiem līdz līcim, no kura ar bambusa plostu pārcelsimies uz iespaidīgu stalaktītu alu, kuru mums būs iespēja izpētīt arī no iekšpuses. Vēlāk piestāsim pie uz ūdens celta bungalo kompleksa, no kurienes būs iespējams izpeldēties, pabraukāt ar kajakiem, vai vienkārši atpūsties uz koka terases. Vakariņas un nakšņošana mājiņās uz ūdens, gluži kā Maldīvu salās.
  6. diena – otrdiena, 6.februāris
  • Rīta miglas laivu safari: tveriet miglu, kas dreifē pa ūdeni un džungļiem, kad meklējat savvaļas dzīvniekus.
  • Brokastis: izbaudiet Khao Tom pikantu rīsu putru vai rietumu stila pankūku
  • Brīvais laiks: atpūtai, peldēšanai vai smaiļošanai
  • Pusdienas: tradicionālās taju pusdienas (viss iekļauts)
  • Ar laivu atpakaļ uz piestātni: atvadieties no savas plostu mājas un dosimies atpakaļ uz piestātni.
  Vakarā ieradīsimies viesnīcā pie okeāna, piekrastes pilsētiņā AoNang, Krabi provincē.
  7. diena – trešdiena, 7.februāris
  Brokastis viesnīcā. Brīva diena saulei, okeānam un atpūtai.
  Krabi province ir populārs pludmales galamērķis Taizemes dienvidu daļā, pie Andamanu jūras. Krabi provincē ir satriecošas ainavas un lieliski kaļķakmens atsegumi, ko sauc par karsta veidojumiem, kas ir reģiona orientieris. Krabi ir daudz skaistu pludmaļu, kas piedāvā patiešām pārsteidzošas saullēkta un saulrieta ainas. Ūdeņos ap Krabi ir vairāk nekā 150 salu. Krabi un tās apkārtne un pludmales ir lieliski piemērotas atpūtai un apskates objektiem, nemaz nerunājot par visām kristāldzidrajām pludmalēm, aizraujošiem koraļļu rifiem, alām un ūdenskritumiem, kā arī daudzām salām un skaistiem tempļiem. Krabi piedāvā elpu aizraujošas ainavas, un tas ir viens no skaistākajiem pludmales galamērķiem Āzijā.

  8. diena – ceturtdiena, 8 februāris
  Brokastis viesnīcā.
  Dosimies apciemot ziloņus, viņu dabiskajā vidē – bez izjādēm un izrādēm.
  Ziloņu rezervāta apmeklējumi ir unikāla un neaizmirstama pieredze, kas sniedz apmeklētājiem dziļāku izpratni par šiem lieliskajiem dzīvniekiem. Tas arī atbalsta nozīmīgo darbu, lai saglabātu ziloņu populācijas un aizsargātu šos maigos milžus nākamajām paaudzēm. Šī ētiskā ziloņu rezervāta vieta ir mājvieta izglābtiem ziloņiem un ļauj apmeklētājiem iepazīties ar ziloņiem, neizmantojot izjādes vai šovus. Brīva pēcpusdiena.
  9. diena – piektdiena, 9 februāris
  Brokastis viesnīcā. Šodienai ekskursija ar ātrlaivu pa saliņām, kas kā pogas sabirušas Andamanu jūrā. Hong salu kopa sastāv no vairākām mazākām salām. Vārds “hong” taju valodā nozīmē “kambaris”. Tas ir tāpēc, ka tam ir telpai līdzīga forma. Jūs to pamanīsit, tiklīdz ieiesiet mazajā, akmeņu ieskautajā ieejā. Jūs savaldzina arī zilās lagūnas tīrais ūdens. Vakarā dosimies uz Krabi pilsētu uz Tajiešu nakts tirgu. Būs iespēja redzēt Krabi provinces galvaspilsētu – Krabi un izbaudīt īstu Nakts tirgu, kas nav tikai tirgošanās, tur cilvēki dodas paēst, papriecāties, bieži dzirdama arī dzīvā mūzika. Tiek ceptas un grillētas dažādas jūras veltes. Iespēja nogaršot arī dažādus neparastus ēdienus. Iespējams iegādāties suvenīrus un interesantus niekus.
  10. diena – sestdiena, 10.februāris
  Brokastis viesnīcā. Dodamies uz Puketu. Puketa ir Taizemes lielākā sala un viens no galvenajiem tūrisma galamērķiem. Tajā patiešām ir viss, sākot no smilšainām baltām pludmalēm un kristālziliem ūdeņiem līdz zaļai lauku ainavai, skaistiem tempļiem un neticamiem skatiem. Pēc tam pievienojiet iepirkšanos, naktsdzīvi un gardas jūras veltes, un jums ir gandrīz viss, ko vien var vēlēties brīvdienās. Phi Phi un Khai salas ir populārākās arhipelāga salas. No Phi Phi skatu punkta paveras lielisks skats uz Ao Ton Sai un Ao Lo Dalam līci. Patongas pludmale ir visvairāk apmeklētā pludmale, un tā dažreiz ir pārpildīta, taču tajā ir labākā naktsdzīve reģionā. Lai iegūtu mierīgākas pludmales, apmeklējiet skaistās Kamalas, Surinas, Laem Singh, Karon un Kata pludmales. Puketa patiešām ir lieliska vieta relaksējošam ceļojumam.
  11. diena – svētdiena, 11.februāris
  Brokastis viesnīcā. Dosimies izpētīt Pukatas salu. Apmeklēsim populārākās apskates vietas, piemēram, milzīgo Lielā Budas skulptūru un iesvētīto Wat Chalong svētnīcu. Pēc tam apskatīsim Indijas riekstu pārstrādes rūpnīcu, apstāsimies, lai nofotografētos
  pie Windmill skatu lukuma, redzēsim skaistas piekrastes.
  12. diena – pirmdiena, 12.februāris
  Brokastis viesnīcā. Brīva diena atpūtai pirms došanās mājās. Pēc vēlēšanās būs iespēja doties kādā vēl kārotā eksursijā vai peldēties un sauļoties uz nebēdu.
  13. diena – otrdiena, 13.februāris
  Brokastis viesnīcā. Pēc vēlēšanās un vietu pieejamības iespēja pagarināt palikšanu viesnīcas numurā līdz vakaram. Izbraukšana uz lidostu ap 20:00.Lidojums Puketa – Bangkoka 22:45. Ielidošana Bangkokā 05:40. Lidojums Bangkoka – Rīga 15:45 – 18:00

  Apskatīt ceļojuma programmu 1,0 MB

   Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

   Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
   Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi