Pagarinam vasaru Turcijā! Antālija, Kemera un Kiriša. Miramor Garden Resort 4* Viss iekļauts. Mazā grupa.

7.10 - 14.10.2023

0

Pludmale, Pilsētas, Piedzīvojumi, Daba

Aija Daudze

(Pieaugušie)

(Bērni)

795.00

795.00

Ceļojums izpirkts!

  Sekot līdzi jaunumiem par ceļojumu

  Šoreiz mazā grupiņā dodamies uz Kemeras pusi, kur Taurus kalni gandrīz iesniedzas jūrā un paveras patiešām skaista kalnu ainava. Ūdens Vidusjūrā šeit ir īpaši dzidrs, jo pamatni klāj olīši. Mazās priedītes mijas ar palmām. Pavisam netālu arī Antālijas vecpilsēta, ar šurajām ieliņām un skaisto piekrastes parku. Kemera priecē ar pavisam nesteidzīgo atmosfēru, jauko gājēju ielu un mazajām piekrastes kafejnīcām Moonlight parkā. Būs izklaides arī mazākiem ceļotājiem, delfinārijs turpat netālu, iespēja pabūt The Land of Legends izklaižu un atrakciju parkā un viesnīcā arī būs ūdens slīdkalniņi. Viesnīcai skaista zaļa teritorija, tuvumā apelsīnu audze un privātā pludmale otrpus ceļam. Protams, viesnīcā arī Viss iekļauts, gan ēdieni gan dzērieni, tas padarīs brīvdienas bezrūpīgas.Apvienosim atpūtu ar iespēju apskatīt skaistas vietas.
  1. diena – 7.10.
  Pulcējamies lidosta 3:30. Lidojums Rīga – Antālija 5:30. Līdzi var ņemt 20 kg nododamo bagāžu un 5 kg rokas bagāžu. Atlidojam 9:05 un dodamies uz viesnīcu – apmēram 60 km. Viesnīcā būsim ap 11:00. Ja būs iespēja tikt uzreiz numuriņā – tad atpūta pēc agrā lidojuma, ja tomēr numuri būs tikai 14:00, tad pārvilksim peldkostīmus un atpūtīsimies pie baseina vai jūras krastā. Šodien laiska diena, iepazīsim viesnīcu un vakarā neliela pastaiga tuvākajā apkārtnē. Pēc vēlēšanās kopīgas vakariņas, lai kārtīgi iepazītos.
  2. diena – 8.10
  Brokastis.
  Brīva rīta puse saulei, jūrai un Viss iekļauts viesnīcā. Pēcpusdienā dosimies apskatī jauko pilsētiņu Kemeru. Pastaiga pa gājēju ielu, kafija vai saldējums piekrastē. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas un atpūta.
  3. diena – 9.10
  Brokastis. Iespēja doties ekskursijā Demre, Mira, Kekova. (aptuveni 50 eur/pieaugušajam) Ekskursijas pirmo pusi pavadīsiet uz jahtas klāja, kas Jūs nogādās brīnumskaistajā Kekovas salā. Dzidrie ūdeņi, kas apskalo šo salu, slēpj antīko pilsētu Kekovas un Simenas drupas, kas tika sagrautas kādas zemestrīces laikā.
  Pēc pusdienām zvejnieku ciemā (iekļautas ekskursijas cenā) Jūs ar autobusu dosieties uz Miru, senās Likijas pilsētu savienības kādreizējo galvaspilsētu. Augstāk par citām mākslām senie likieši vērtēja arhitektūru, īpaši to, kas saistījās ar kapeņu būvi un rotājumiem. Savus mirušos viņi centās apglabāt iespējami augstākā vietā, turklāt vertikālā stāvoklī, lai viņiem vieglāk būtu mērojams ceļš uz debesīm.
  Tas redzams, aplūkojot iespaidīgās “mājveida” kapenes, kas izkaltas klintīs. Miras klosterī Svētais Nikolajs līdz pat savai nāves dienai 325. gadā sludināja kristietību par spīti Romas valdības vajāšanām.
  Arheologi izrakumos ir atklājuši svētnamu, kura vecums attiecas uz minēto periodu, un tagad virs sarkofāga, kur iespējams apglabāts Sv. Nikolajs, novietotas svētītas ikonas.
  4. diena – 10.10.
  Brokastis. Brīva diena saulei, jūrai, atpūtai. Iespēja doties uz Delfināriju. (Cena tiks precizēta)
  Delfīnu un mīlīgo roņu priekšnesumi Antaljas delfinārijā vienmēr izsauc vētrainu publikas sajūsmu. Kad priekšnesums galā, par papildu samaksu iespējams pat izpeldēties kopā ar delfīniem un… iegūt to zīmētas bildes! Šo ekskursiju var pieteikt tūristi, kas atpūšas Kemerā, Antaljā un Belekā, taču Kemerā mītošajiem iespējams apmeklēt arī savā kūrortā esošo delfināriju.
  Sajūsmā būs gan bērni, gan pieaugušie!
  5. diena – 11.10.
  Brokastis. Brīva rīta puse. Pēc pusdienām dosimies uz Antāliju. Izstaigāsim vecpilsētas ieliņas, redzēsim seno turku arhitektūru. Pastaiga pa piekrastes parku ar skaistu skatu uz jūru. Neliels šopings, vai liels…..kā nu kuram kārosies. Kāda kafija vai saldējums jaukā kafejnīcā. Uz vakariņām atgriešanās viesnīcā.
  6. diena – 12.10.
  Brokastis. Brīva diena saulei, jūrai, atpūtai. Pēc izvēles – Raftings pa kalnu upi. Interesanti un aizraujoši, asu izjūtu cienītajiem! Raftings jeb nobrauciens ar laivu (4-12 vietīgām) vai piepūšamajiem plostiem pa strauju kalnu upi – tajā ir sava odziņa, savs pipariņš un deva tīra adrenalīna! Īpašas iemaņas nav nepieciešamas, tūristiem tiek izsniegtas glābšanas vestes un ķiveres, instruktori (kas noteikti atrodas uz katra peldlīdzekļa) izskaidro noteikumus, un… sākas nobrauciens.
  Stāvie viļņi, krāces, ātrā straume – tas viss sniedz daudz prieka un adrenalīna gan pieaugušajiem, gan bērniem! Vairākās gleznās vietās Jūs varēsiet piestāt krastā, atvilkt elpu un izpeldēties, bet pēc tam turpināt nobraucienu, lai ekskursiju pabeigtu ar pusdienām jaukā restorānā klusā upes krastā.
  7. diena – 13.10. Izbaudam pēdējo dienu katrs pēc saviem ieskatiem. Vakarā sanākam kopā vakariņās, padalīties ar iespaidiem.
  8.diena – 14.10. Agras brokastis. Dosimies uz lidostu.Lidojums Antālija – Rīga 10:00, ielidošana Rīgā 13:50
  Cenā iekļauts:
  • Lidojums
  • 20 kg nododamā bagāža, 5 kg rokas bagāža
  • transfērs: lidosta – viesnīca – lidosta
  • standarta numuriņš
  • ēdināšana viss iekļauts
  • grupas vaditāja pakalpojumi visu ceļojuma laiku
  Papildus:
  • Ceļojuma apdrošināšana
  • Ekskursijas (būs iespējams iegādāties uz vietas)
  • Transports Kiriša – Antālija – Kiriša (ap 5-10 eur) pēc vēlēšanās – lai apskatītu Antālijas vecpilsētu grupas vadītāja pavadībā
  • Transports Kiriša – Kemera – Kiriša (ap 5 eur) lai apskatītu Kemeru grupas vadītāja pavadībā
  • The Land of Legends – pēc vēlēšanā 45 – 60 eur ieejas biļete.
  • Personīgie izdevumi

  Apskatīt ceļojuma programmu 620,6 KB

   Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

   Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
   Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi