Madeira – ziedošā sala Atlantijas okeānā!

12.04 - 19.04.2024

0

Daba, Pludmale, Pilsētas

Inese Kravale

(Pieaugušie)

(Bērni)

1268.00

1268.00

Ceļojums izpirkts!

  Sekot līdzi jaunumiem par ceļojumu

  Ja, vēlies, lai paziņojam Tev par jebkādām izmaiņām brauciena programmā, ievadi savu e-pasta adresi un spied "Sekot"

  Madeira – dēvēta par Peldošo dārzu un pērli Atlantijas okeānā ir krāšņa sala, kas apbur ar iespaidīgiem kalnu un dabas skatiem. Visa gada garumā te baudāms maigs subtropu klimats.
  Madeiras vasaras ir siltas, bet ne karstas, savukārt ziemas – maigas, tādēļ šeit ir vieni no skaistākajiem dārziem, kā arī senas civilizācijas un vēstures pēdas. Salas atrodas aptuveni 1000 kilometru attālumā uz dienvidrietumiem no Lisabonas. Tās radušās pēc vulkāna izvirduma pirms vairākiem miljoniem gadu. Portugāļu augstmanis dons Enrike, Vizeu hercogs, plašāk pazīstams kā Enrike Jūrasbraucējs, bija pirmais, kas atklāja salu un nosauca to par “Madeiru” jeb Mežu. Lielākā daļa madeiriešu pašlaik dzīvo lielās salas dienvidos. Kalni to aizsargā no mākoņiem un vējiem, tādēļ šī jau vēsturiski bijusi lieliska kūrortzona un gar piekrasti slejas gan viesnīcas, gan atpūtas mājas un vasarnīcas.
  1.diena 12.aprīlis, piektiena
  Pulcēšanās Rīgas lidostā 13:00 (iepretim AirBaltic birojam)
  Lidojums Rīga -Funšala 15:00-19:05
  Transfērs uz viesnīcu un atpūta pēc lidojuma, brīvais laiks.

  2.diena 13.aprīlis, sestdiena
  Brokastis viesnīcā. Funšalas pilsētas apskate.
  Funšalas vecpilsēta – Madeiras salas galvaspilsēta izkārtojusies gleznainā vietā starp okeānu un kalniem, tās vēsture sniedzas līdz 15.gs. Nelielā vecpilsēta ir interesanta ar savu arhitektūru, apgleznotām namdurvīm un spilgtu vietējo kolorītu
  Lavradora tirgus (Mercado dos Lavradores) – viens no pilsētas simboliem, vēsturiskais tirgus, kur puķu audzētāji, grozu pinēji, fermeri un zvejnieki tirgo savus ražojumus
  Vakarā Madeiras folkloras programma ar vakariņām (no 40 EUR)

  3.diena 14.aprīlis, svētdiena
  Brokastis viesnīcā. Madeiras botāniskais dārzs – viena no Madeiras krāšņākajām vizītkartēm, te atrodami vairāki simti tropisko augu un ziedu no visas pasaules, kā arī vietējie Pūķkoki.
  Monte pils eksotiskais dārzs. Monte kalnu ciematā paveras skats uz salu no Nossa Senhora da Monte baznīcas. Montes pils Tropu dārzs – viens no

  skaistākajiem dārziem Madeirā, eksotisku augu kolekcijas, austrumu noskaņas un Portugālei raksturīgo apgleznoto flīžu paraugi. Pēc dārzu apskates iespējams ļauties azartiskam nobraucienam ar slavenajām Montes kamaniņām (par papildus maksu)
  Diena atpūtai viesnīcā, pie okeāna un brīvais vakars Funšalā.

  4.diena 15.aprīlis, pirmdiena
  Brokastis viesnīcā
  Madeiras Austrumu tūre. (- 55 EUR)
  Pilnas dienas ekskursija. Brauksim uz vienu no augstākajiem salas punktiem Pico de Areeiro, kas ir 1818 m augstumā no kura paveras elpu aizraujošs kalnu skats. Tad neliels pārgājiens pa levadu Ribeiro Frio miestā, kur varēsiet, arī padegustēt slaveno Madeiras Ponšu (par atsevišķu maksu). Tad seko pusdienu pauze Santana pilsētā ar unikālajām “A” veida mājiņām. Nākamā pietura mums būs Sao Lorenco zemes rags, no kurienes paveras skaists skats uz okeānu un Porto Santo salu. Un pēdējā pietura mums būs Machico, kas kādreiz bija pirmā Madeiras galvaspilsēta. Grupas pusdienas par papildus samaksu -15 EUR

  5.diena 16.aprīlis, otrdiena
  Brokastis viesnīcā.
  Diena atpūtai viesnīcā, pie okeāna vai brīva diena Funšalā.
  Vai papildus – dienas ekskursija uz Porto Santo salu ( no120 EUR) – 2,5 stundu brauciens ar prāmi, ½ dienas ekskursija pa ģeoloģiski unikālo salu un tās skaistākajām vietām, pusdienas un laiks atpūtai 4* viesnīcas teritorijā ar skaistāko pludmali okeāna krastā.

  6.diena 17.aprilis, trešdiena
  Brokastis viesnīcā.
  Madeiras rietumu tūre – (55 EUR)
  Pilnas dienas ekskursija sākas ar tipiska Madeiras zvejnieku ciemata Camara de Lobos apskati, tad Funchalas panorāmas skatu no Cabo Girao, kas ir otrā augstākā jūras klints pasaulē. Tad pabūsim Ribeira Brava miestā, kam sekos Paul da Serra plato apskate. Pēc tam brauciens, uz salas ziemeļu krastu, uz Porto Moniz, kur būs pusdienu pauze, brīvais laiks un lieliska iespēja nopeldēties dabīgajos “vūlkāna baseinos”. Pēc tam brauciens, gar salas ziemeļu krastu, uz Sao Vicente un pēdējā pietura būs Encumeada skatu laukumā.
  Grupas pusdienas par papildus samaksu -15 EUR

  7.diena 18.aprīlis, ceturtdiena
  Brokastis viesnīcā. Diena atpūtai viesnīcā, pie okeāna vai brīva diena Funšalā. VAI papildus – iespēja doties 3 stundu izbraucienā ar kuģīti (40 EUR), vērojot delfīnus un Madeiras iespaidīgās krasta ainavas.

  8.diena 19.aprīlis, piektdiena
  17:00 Transfērs uz lidostu. Lidojums
  19:55-03:30 lidojums Funšala – Rīga

  Apskatīt ceļojuma programmu 555,4 KB

   Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

   Šo vietni aizsargā Google reCAPTCHA.
   Privātuma noteikumi Lietošanas noteikumi