8. februāra ekskursijā iepazinām Rīgas un Siguldas puses jaunumus.

Atkārtotajā ” Rīgas un Siguldas jaunumu” ekskursijā kopā ar vietējo gidu daudz plašāk iepazinām  jaunā Hanzas Perona renovētās telpas, kuras pārvērstas par modernu vidi un jaunu kultūras telpu Rīgas pilsētā . Ielūkojāmies  LU jaunajā Akadēmiskajā centrā ( Dabas un Zinātņu mājās), kurās koncentrēti visi eksakto zinātņu nozaru pētniecības un studiju virzieni. Apmeklējām Edītes Pauls – Vīgneres personālizstādi ” Kafijas kantāte”  Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, kā arī ciemojāmies Patricijas Brektes un Ksavjēra radošajā mākslinieku mājā “Peahen Residence” Siguldā. Bet dienas noslēgumā izbaudījām vīna darītavas “Cremon” vīnus un gardo liķieri.
” Ļoti patika visa piedāvātā programma, tā bija lieliska un piesātināta, ļoti labi organizēta….”  ( no brauciena dalībnieku vērtējumu anketām ).
 
 Nākošo ekskursiju uz Rīgu plānojam 3. maijā, kad  ar vietējo gidu iepazīsim “Koka Rīgu” (Ķīpsalas koka arhitektūru, Ž.Lipkes muzeju) , apmeklēsim  jaunatklāto multimediālās mākslas centru “Digital Art House” un izzināsim vēl citu …..     
Lūdzu, sekojiet reklāmai ! 

 

Saņemt paziņojumus par jaunumiem diskusijā
Paziņot par
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments