Ceļojumi uz valsti - Vācija


2017. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
23.10 - 28.10
Brīvas vietas: 0
Bavārijas pilis un kalni
Bavārijas burvīgās Alpu kalnu ainavas, skaisti iespiedi un neaizmirstamas emocijas raugoties uz kalnu virsotnēm, ejot pa Bavārijas takām. Mēģinot saprast Bavārijas pasaku ķēniņa Ludviga ideju lidojumu Linderhofas pilī. Neušvanšteinas pils ainaviskā apkārtne. Arī Bavārijas galvaspilsēta Minhene. Nirnberga. Un vēl un vēl. Braucam, redzam, sajūtam un baudām. Iespēja pāriet pāri pasaulē garākajam iekārtajam tiltam.
Iespēja apmeklēt pasaulē garāko kājnieku tiltu!
350.00 Eur Ceļojuma
apraksts
01.12 - 05.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Vācija piparkūku un karstvīna smaržās
Romantiskais Adventes laiks Vācijā. Bavārijas un Saksijas Ziemassvētku tirdziņi. Burvīgā Rotenburga pie Tauberes,slavenais Nirnbergas Ziemassvētku tirdziņš, Drēzdene svētku rotā. Jauka noskaņa. Piparkūkas un karstvīns. Dāvanu iepirkšana un noskaņošanās gaidāmajiem svētkiem
255.00 Eur Ceļojuma
apraksts
15.12 - 18.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Iepērkam Ziemassvētku dāvanas!
Ziemassvētku iepirkšanās lielveikalā Vācijā. Svētku sajūtu gūšana Drēzdenes svētku tirdziņā. Zeifenes burvīgā mazpilsētiņa ar svētku dekoru ražotnēm un tirgotavām. Meisene ar porcelāna brīnumiem.
150.00 Eur  

2018. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
02.04 - 11.04
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Svētceļojums pa valdensiešu vietām Vācijā, Šveicē un Itālijā
Svētceļojums pa valdensiešu vietām Vācijā, Šveicē un Itālijā. Paraudzīsimies uz reformātu vēsturi, vēl pirms Lutera laikā.
Pieteikšanās līdz 20. februārim!
450.00 Eur Ceļojuma
apraksts


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.