Ceļojumi uz valsti - Ukraina


2018. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
03.02 - 09.02
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Slēpošana Karpatos
Bukovela – lielākais un modernākais kalnu kūrorts Austrumeiropā. 5 dienu slēpošana. 60 km trašu. Kopā ir 65 trases, starp tām 15 zilās (iesācējiem), 41 sarkanā un 9 melnās. 16 jauni sēdošie pacēlāji. Karpatu kalnos no decembra vidus līdz martā beigām ir īsta ziema ar dabīgu sniegu, gatavi darbam vienmēr ir arī mākslīgā sniega pūtēji. Sniegs ir garantēts. Netālu, bet grūti sasniedzams, Karpatu visaugstākais kalnu slēpošanas kūrorts Dragobrats. Tas atrodas uz robežas, kur beidzās koki un parādās kailas virsotnes. Ir 8 pacēlāji. Pat tikt uz Dragobrata kūrortu jau ir piedzīvojums! Ukrainas šobrīd pievilcīgās cenas priecēs arī vakara atpūtā.
295.00 Eur Ceļojuma
apraksts
24.04 - 28.04
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Černobiļas piedzīvojums Ukrainā
Dabas bagātība un ainavu daudzveidība Černobiļas zonā ir patiesi neizsmeļama. Un tam blakus Pamestības pasaule – mājas ar tukšiem logiem, aizauguši dārzi, kokiem apaugušas ielas un parki. Izejot praktisko apmācību, iepazīsimies ar visām vēsturiski nozīmīgākajām celtnēm Pripatjā, apmeklēsim Černobiļas populārākos objektus ( arī AES sarkofāgu), iepazīsimies ar vietējo ciematu iedzīvotājiem un uzzināsim, kā izdzīvot radiācijas zonā.
300.00 Eur Ceļojuma
apraksts


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.