Ceļojumi uz valsti - Slovākija


2017. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
29.12 - 02.01
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Jaunais gads Bratislavā
Pēdējo gadu laikā Bratislava ir iekļauta vairākos skaistāko un apmeklēšanas vērto Eiropas un pasaules pilsētu topos, kur vērts sagaidīt Jauno gadu – tradīcijām bagāta un skaista pilsēta, kurā notiks satriecošas svinības. Pirmo reizi šādas vērienīgas svinības tika sāktas tikai 1998. gadā. Pēdējo 15 gadu laikā Bratislava spējusi noorganizēt tik vērienīgu pasākumu, ka to apmeklē desmitiem tūkstoši cilvēku. Jauno gadu sagaidot, var izklaidēties dažādās tematiskajās svētku zonās un pati svinēšana sākas jau pa dienu, bet noslēdzas tikai nākamajā rītā. Pasākums būs sadalīts divās daļās – vairākas stundas garās svinībās vecpilsētā un atsevišķā pasākuma kulminācijā pusnaktī uz Donavas.
Pieteikšanās līdz 22.11.2017
245.00 Eur Ceļojuma
apraksts

2018. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
13.02 - 18.02
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Slovākijas SPA
Slovākija jau kopš 14. gadsimta ir slavena ar saviem minerālavotiem, kas vienmēr atstāj labvēlīgu iespaidu ne tikai uz cilvēka fizisko labsajūtu, bet arī uz dvēseles komfortu. Aicinām izbaudīt Slovākijas minerālavotu labvēlīgo ietekmi Rajecke Teplicas, Bešenovas termālajos baseinos. Apskatīsim arī apkārt esošos kultūras un dabas pieminekļus – Bojnices pili, Rajecke Leskas koka meistaru darināto Betlēmi, īpatnējo Čičmani ciemu. Pēc peldēm un ekskursijām baudīsim slovāku virtuvi
295.00 Eur Ceļojuma
apraksts


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.