Ceļojumi uz valsti - Grieķija


2017. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
30.09 - 29.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Krētas sala
Krēta ir grieķu zemes patiess dārgums, kurš atklāj noslēpumus un vērtības, kuras sala glabājusi jau gadsimtiem ilgi. Tā ir saules pielieta vieta ar sirsnīgiem un lepniem cilvēkiem, kuriem nācies piedzīvot gan daudz slavas, gan dzīves mirkļus. Daba ir dāsni apveltījusi šo salu ar neparastu ainavu daudzveidību: dziļām aizām, ielīčiem ar zilganzaļu ūdeni no četrām jūrām, kuras apskalo Krētu, un brīnišķīgo pludmaļu baltajām smiltīm...
Pieejami dažādi datumi līdz pat oktobrim!
479.00 Eur Ceļojuma
apraksts
30.09 - 29.10
Brīvas vietas: 10
Atpūta Krētā
Lieliskā Krētas sala ir daudzu ceļotāju sapnis. Kā nekur citur pasaulē šeit kopā savienojas apburošā debeszilā jūra, galvu reibinošas kalnu ainavas, senas pilsētas, kuru vēsture sniedzas tūkstošiem gadu senā vēsturē. Unikāli muzeju kompleksi, elpu aizraujošas aizas un vēl un vēl... Patīkams, mērens klimats, lieliskas pludmales un viesnīcas, gardi ēdieni, kolorītas tradīcijas un izslavētā dienvidiem raksturīgā viesmīlība.
Pieejami dažādi datumi!
350.00 Eur Ceļojuma
apraksts


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.