Sadarbības partneru piedāvājumi


2017. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
30.09 - 29.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Krētas sala
Krēta ir grieķu zemes patiess dārgums, kurš atklāj noslēpumus un vērtības, kuras sala glabājusi jau gadsimtiem ilgi. Tā ir saules pielieta vieta ar sirsnīgiem un lepniem cilvēkiem, kuriem nācies piedzīvot gan daudz slavas, gan dzīves mirkļus. Daba ir dāsni apveltījusi šo salu ar neparastu ainavu daudzveidību: dziļām aizām, ielīčiem ar zilganzaļu ūdeni no četrām jūrām, kuras apskalo Krētu, un brīnišķīgo pludmaļu baltajām smiltīm...
Pieejami dažādi datumi līdz pat oktobrim!
479.00 Eur Ceļojuma
apraksts
30.09 - 29.10
Brīvas vietas: 10
Atpūta Krētā
Lieliskā Krētas sala ir daudzu ceļotāju sapnis. Kā nekur citur pasaulē šeit kopā savienojas apburošā debeszilā jūra, galvu reibinošas kalnu ainavas, senas pilsētas, kuru vēsture sniedzas tūkstošiem gadu senā vēsturē. Unikāli muzeju kompleksi, elpu aizraujošas aizas un vēl un vēl... Patīkams, mērens klimats, lieliskas pludmales un viesnīcas, gardi ēdieni, kolorītas tradīcijas un izslavētā dienvidiem raksturīgā viesmīlība.
Pieejami dažādi datumi!
350.00 Eur Ceļojuma
apraksts
01.10 - 31.01
Brīvas vietas: 8
Apvienotie Arābu Emirāti
Pasaules augstākie debesskrāpji pašā tuksneša viducī? Mākslīgas salas milzu palmas formā? Slēpošanas trase lielveikalā? Jā, tieši tik neaptverami plašs ir arābu vēriens! Viss aug un top tik ātri, ka no tehnoloģiskajiem sasniegumiem un naudas daudzuma te reibst galva. Pasaules smalkākās viesnīcas un greznākie tirdzniecības centri, bet turpat netālu - baltu smilšu pludmales, ko saule apspīd cauru gadu. Tomēr Arābu Emirātu patiesā daba gluži kā Šeherezādes noslēpums ir izzināms tikai īstenam ceļotājam, kas aiz austrumnieces plīvura atklās patiesu bagātību - tuksneša smiltis no zelta un pilis, greznas kā pasakās.
Pieejami dažādi datumi!
649.00 Eur Ceļojuma
apraksts
21.10 - 28.10
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Hurgada
Hurgadā ir viss, kas nepieciešams ideālām brīvdienām – saule visa gada garumā, smilšainas pludmales, zila jūra, krāsaini koraļļu rifi, garas iepirkšanās ielas, labi restorāni, romantiskas jahtu ostas, enerģiska naktsdzīve un modernas viesnīcas. Ideāls galamērķis tiem, kas atpūtas laikā vēlas būt tuvu dabas skaistumam un izklaides iespējām. Hurgada ir lētākais no Ēģiptes kūrortiem.
Pieejami dažādi datumi!
450.00 Eur Ceļojuma
apraksts
23.10 - 23.03
Brīvas vietas: 10
Taizeme
Taizeme - „Tūkstoš smaidu zeme” un pati populārākā dienvidrietumāzijas vieta, kur pieejami visi atpūtas veidi. Vēlaties klasisku atpūtu mūsdienīgā kūrortā? Lūdzu! Varbūt vētrainu naktsdzīvi un ekstremālus piedzīvojumus? Nav problēmu! Vai tomēr vientuļu pludmali tālu no civilizācijas? Taizemē to būs gana priekš visiem!
870.00 Eur Ceļojuma
apraksts


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.