Sadarbības partneru piedāvājumi


2017. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
26.11 - 02.12
Brīvas vietas: 10
Šarm el Šeiha
Sinajas pussalas dienvidu galā atrodas kūrorts Šarm-el-Šeiha – tulkojumā „cara (šeiha) līcis”, kuram ir paša prestižākā jūras kūrorta reputācija Ēģiptē. Plašā Naami līča krastā uzceltas divi desmiti viesnīcu un tūristu ciematu, kuros ir ierīkots viss nepieciešamais atpūtai un sporta nodarbēm. Īpaši augstu Šarm el Šeihu vērtē zemūdens peldes cienītāji. Tuvumā atrodas nacionālais parks Ras-Muhammad, kuram nav līdzīga Ziemeļu puslodē pēc koraļļu, jūras floras un faunas daudzuma un kvalitātes. Varētu teikt, ka visa tūrisma industrija šeit ir pakļauta vienai lielai izklaidei – zemūdens tūrismam: vietējos veikalos ir iespēja iegādāties speciālo aprīkojumu, sporta tērpus un dažādus aksesuārus, nepieciešamus profesionāliem un iesācējiem – nirējiem. Aptuveni pāris desmitu daivinga centru piedāvā visu nepieciešamo niršanas piekritējiem, viņus apkalpo liels skaits pieredzējušu instruktoru. Tiem, kurus nevilina niršana, Šar el Šeihā ir daudz citas izklaides: tenisa korti un džakuzi, trenažieru zāles un mini-golfa klubi, sporta zirgi un vēja dēļi, izpletņi, ūdens motocikli un daudz, daudz cita. Jaunatnes vidū īpaši populārs ir elpu aizraujošais džipu-safari tuksnesī.
Pieejami dažādi datumi!
450.00 Eur Ceļojuma
apraksts
01.12 - 09.12
Brīvas vietas: 8
Apvienotie Arābu Emirāti
Pasaules augstākie debesskrāpji pašā tuksneša viducī? Mākslīgas salas milzu palmas formā? Slēpošanas trase lielveikalā? Jā, tieši tik neaptverami plašs ir arābu vēriens! Viss aug un top tik ātri, ka no tehnoloģiskajiem sasniegumiem un naudas daudzuma te reibst galva. Pasaules smalkākās viesnīcas un greznākie tirdzniecības centri, bet turpat netālu - baltu smilšu pludmales, ko saule apspīd cauru gadu. Tomēr Arābu Emirātu patiesā daba gluži kā Šeherezādes noslēpums ir izzināms tikai īstenam ceļotājam, kas aiz austrumnieces plīvura atklās patiesu bagātību - tuksneša smiltis no zelta un pilis, greznas kā pasakās.
Pieejami dažādi datumi!
649.00 Eur Ceļojuma
apraksts
02.12 - 09.12
Vairāk kā 10 brīvas vietas
Hurgada
Hurgadā ir viss, kas nepieciešams ideālām brīvdienām – saule visa gada garumā, smilšainas pludmales, zila jūra, krāsaini koraļļu rifi, garas iepirkšanās ielas, labi restorāni, romantiskas jahtu ostas, enerģiska naktsdzīve un modernas viesnīcas. Ideāls galamērķis tiem, kas atpūtas laikā vēlas būt tuvu dabas skaistumam un izklaides iespējām. Hurgada ir lētākais no Ēģiptes kūrortiem.
Pieejami dažādi datumi!
450.00 Eur Ceļojuma
apraksts

2018. gada braucieni


DatumsNosaukumsAprakstsCenaInformācija
05.01 - 12.01
Brīvas vietas: 10
Taizeme
Taizeme - „Tūkstoš smaidu zeme” un pati populārākā dienvidrietumāzijas vieta, kur pieejami visi atpūtas veidi. Vēlaties klasisku atpūtu mūsdienīgā kūrortā? Lūdzu! Varbūt vētrainu naktsdzīvi un ekstremālus piedzīvojumus? Nav problēmu! Vai tomēr vientuļu pludmali tālu no civilizācijas? Taizemē to būs gana priekš visiem!
Pieejami dažādi datumi!
870.00 Eur Ceļojuma
apraksts
22.02 - 07.03
Brīvas vietas: 10
Paradīzes atpūta Bali salā + Singapūra
Indonēzijas arhipelāgā atrodas Bali sala, par kuru mēdz sacīt – Bali ir tik nevainojami krāšņa, ka šķiet uzgleznota. Rīsa lauki, kas atgādina pakāpienus uz milža pili pakalnā, vulkāni, kuru virsotnes ietiecas debesīs, biezi saauguši džungļi, garas smilšu pludmales, dzidri zils ūdens, satriecošas sērfošanas iespējas un draudzīgi iedzīvotāji, kuri ne tikai izrāda savu kultūru, bet dzīvo tajā! Bali ir viena no romantiskākajām vietām zemes virsū – ne velti tieši uz šejieni jaunlaulātie no visas pasaules dodas pavadīt medusmēnesi.
Pieejami dažādi datumi!
1098.00 Eur Ceļojuma
apraksts


Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.