Čarterlidojumi

Atpūta, siltums, saule, jūra, vai otrādi – sniegoti kalni – tie galvenokārt tiek veidoti kā čarterlidojumu piedāvājumi rudenī, ziemā, pavasarī no Latvijas.

               Čarterreisi sniedz iespēju doties uz jebkuru mūsu zemeslodes vietu, ir vienreizēji lidojuma reisi, kur iekļauta nododamā bagāža 20kg, trasfērs (iepriekš saskaņota maršruta pasūtīšana pēc kura Jūs no lidostas nogādās līdz viesnīcai un atpakaļ uz lidostu), uzturēšanās noteiktu dienu skaitu izvēlētā viesnīcā ar izvēlētu ēdināšanu, tas viss ir iekļauts vienā ceļojuma cenā. Čarterlidojumi tiek veikti čarteru līguma pamatā starp pasūtītāju (tūrisma operatoru) un aviokompāniju.

Iegādājoties čartrlidojumu, klientam biļetē ir noteiks izlidošanas laiks gan no Rīgas, gan kūrorta galamērķa. Taču šis laiks ir visai orientējošs, jo kompānijai ir tiesības vajadzības gadījumā to mainīt. Tādēļ, ja ceļojums ir pirkts laicīgi, dažas dienas pirms lidojuma vajadzētu sazināties ar savu ceļojuma konsultantu, lai pārliecinātos par pareizo izlidošanas laiku. Ir iespējams, ka no rīta paredzētā izlidošana tiek pārcelta pat uz vakaru - un attiecīgi atpūtas laiks pludmalē samazinās.

Galamērķī izlidošanas laiks tiek paziņots pasažieriem pāris dienas pirms izlidošanas viesnīcā, kur uz ziņojuma dēļa ir uzrakstīta šī informācija. Vēl ir jārēķinās ar to, ka gadījumā, ja izlidošana ir vēlu vakarā, piemēram, 22, jebkurā gadījumā vēlākais laiks, kad ir jāatstāj viesnīcas numurs ir plkst. 12.  Bagāžu ir iespējams atstāt viesnīcas bagāžas glabātuvē.

Nonākot savā atpūtas vietā, čarterkompānijas pārstāvis Jūs informēs par galvenajām lietām kas būtu jāzina atrodoties šajā valstī, kūrortā, kā arī atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem. Sniegs informāciju par ekskursiju iespējām. Jums tiks nodoti pārstāvja kontakti, lai Jūs jebkādu jautajumu varētu tam uzdot jebkurā laikā atrodoties savā ceļojumā.

Tūrisma aģentūra Balt-Go piedāvā čarterlidojumus kopā ar tādiem tūrisma operatoriem, kā Novatours,  Alida Turs un VRK Travel. 

Mums vienmēr ir prieks Jūsu ceļojuma izvēlē!

 

ĒĢIPTE ziemas sezona 2017 lasīt vairāk...

TAIZEME ziemas sezona 2017 lasīt vairāk...

APVIENOTIE ARĀBU EMIRĀTI ziemas sezona 2017 lasīt vairāk...

TURCIJA vasara 2017

GRIEĶIJA vasara 2017

 Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.