Atlaides

Atlaides (atlaides nesummējas)

3+ĢIMENES KARTE

„Balt-Go” līdz 31.decembrim piedāvā iespēju daudzbērnu ģimenēm doties kustīgās un lustīgās vienas dienas ekskursijās pa Latviju un Baltiju, maksājot tikai par vienu bērnu, ņemot līdzi neierobežotu skaitu bērnu, ja brauciens plānots ar lielo autobusu vairāk nekā 35 cilvēkiem. Piesakoties birojos vai mājaslapā, jāuzrāda karte!

Informācija par atlaidi-  www.godagimene.lv.


CĒSU DRAUGA KARTE

„Balt-Go” piedāvā iespēju doties kustīgās un lustīgās vienas dienas ekskursijās pa Latviju un Baltiju ar 5% atlaidi katru mēnesi īpašam braucienam.

 
Atved 5 draugus, kuri vēl nav braukuši ar Balt-Go un saņem 50% atlaidi šim braucienam! (Atlaide attiecas gan uz tuviem, gan tāliem braucieniem!)

Gada beigās ekskursanti, kuri kalendarā gada laikā kopā ar Balt-Go būs pavadījuši 20 dienas, saņems īpašo Balt-Go goda karti, kas nākamajā gadā dos dažādas priekšrocības un atlaides.

  Pavadot kopā ar Balt-Go kalendārā gada laikā 20 un vairāk dienas, katra diena pārvēršas par eiro atlaidi kādam nākamā kalendārā gada braucienam.

 

 

 

 

 

 

 Jebkura  Tūrisma aģentūras Balt-Go  portālā publicēto materiālu, fotogrāfiju  kopēšana, modificēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir aizliegta bez Tūrisma aģentūras Balt-Go  rakstiskas atļaujas.